Olimp BCAA Xplode - 500g + Olimp - Vita-Min Multiple Sport - 60 kaps. Forma: Kapsułki

Paczka
Promocja
Olimp BCAA Xplode 500g + Vita-Min Multiple Sport 120 kaps. GRATIS!
Olimp BCAA Xplode - 500g
Standardowa
cena: 68,00 zł
1 x Olimp - Vita-Min Multiple Sport - 60 kaps. Forma: Kapsułki
Standardowa cena: 29,91 zł
Cena w zestawie:

97,91 zł

89,95 zł

(Oszczędzasz 7,95 zł)

- +

  Zamów i opłać w ciągu
  a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

  Opis produktu

  • Olimp BCAA Xplode - 500g
  • Olimp - Vita-Min Multiple Sport - 60 kaps. Forma: Kapsułki

  BCAA Xplode to kolejny suplement diety marki Olimp, tym razem będący skoncentrowaną mieszanką aminokwasów rozgałęzionych BCAA z dodatkiem glutaminy, który skutecznie wesprze nas w budowie masy! Olimp - BCAA Xplode to preparat o działaniu anabolicznym, stymulujący syntezę białek budujących nasze mięśnie oraz przeciwdziałający szkodliwemu katabolizmowi, który odpowiada za ich rozpad. Produkt wpływa także na obniżenie poziomu serotoniny w mózgu, dzięki czemu pojawiające się w trakcie treningu zmęczenie zostaje oddalone i opóźnione, a my możemy dać z siebie jeszcze więcej, oraz wpływa na procesy regeneracyjne jednostki, które ulegają poprawie, pozwalając na jeszcze szybsze budowanie upragnionych mięśni! Olimp - BCAA Xplode występuje w formie sypkiej (proszek), przez co szybciej się wchłania i niemal natychmiast dostaje do krwiobiegu, i można go nabyć w wielu przepysznych smakach!

  Suplement diety Olimp - BCAA Xplode zawiera następujące składniki aktywne:

  Aminokwasy rozgałęzione (BCAA) - czyli leucyna, izoleucyna i walina, to aminokwasy wchodzące w skład mieszanek BCAA. Związki te są zaliczane do grupy egzogennych, gdyż organizm ludzki nie jest zdolny do ich samodzielnej produkcji. W związku z tym, aminokwasy rozgałęzione należy regularnie dostarczać do organizmu wraz z pokarmem. BCAA cechuje nietypowa budowa chemiczna; związki te bowiem posiadają charakterystyczny tylko dla nich rozgałęziony łańcuch boczny, który przydaje im wyjątkowych właściwości. BCAA odznaczają się silnym działaniem anabolicznym, hamują katabolizm i przyczyniają się do poprawy wyników sportowych, jak siła i wytrzymałość. Dodatkowo, związki te zmniejszają zakwasy po treningu i przyspieszają odnowę potreningową, a także wpływają na utratę tkanki tłuszczowej.

  Przeznaczenie Olimp - BCAA Xplode

  Suplement diety Olimp - BCAA Xplode to preparat przeznaczony dla wszystkich aktywnych fizycznie. Preparat sprawdza się zarówno w sportach siłowych, jak i wytrzymałościowych, wspomagając poprawę wyników, a także wspiera proces budowania masy oraz rzeźby.

  Ekspert Mamutpro radzi, jak stosować Olimp - BCAA Xplode:

  “Wiele osób nie wie, z czym łączyć BCAA, aby suplementacja przynosiła wymierne korzyści w postaci lepszych przyrostów czy wzrostu siły. My suplement diety Olimp - BCAA Xplode radzimy łączyć z kreatyną, gdyż dodatkowo nasila ona procesy anaboliczne oraz zmniejsza szkodliwy katabolizm białek mięśniowych. Do takiego zestawu warto też włączyć odżywkę węglowodanową, ponieważ cukry przyspieszają transport aminokwasów do mięśni.”

  Zalecane spożycie i przygotowanie:

  Zaleca się stosowanie 1 porcji (10g) dwa razy dziennie. W dni treningowe rano, na czczo i przed posiłkiem lub treningiem. W dni nietreningowe rano, na czczo i przed snem. W celu przygotowania preparatu do spożycia należy rozpuścić porcję proszku w 200 ml wody.

  Źródła naukowe:

  [1] 1: Gualano AB, Bozza T, Lopes De Campos P, Roschel H, Dos Santos Costa A, Luiz Marquezi M, Benatti F, Herbert Lancha Junior A. Branched-chain amino acids supplementation enhances exercise capacity and lipid oxidation during endurance exercise after muscle glycogen depletion. J Sports Med Phys Fitness. 2011 Mar;51(1):82-8. PubMed PMID: 21297567.

  [2] 1: Portier H, Chatard JC, Filaire E, Jaunet-Devienne MF, Robert A, Guezennec CY. Effects of branched-chain amino acids supplementation on physiological and psychological performance during an offshore sailing race. Eur J Appl Physiol. 2008 Nov;104(5):787-94. doi: 10.1007/s00421-008-0832-5. Epub 2008 Aug 13. PubMed PMID: 18704484.

  UWAGI:

  Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.

  Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

  Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.

  Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie)

  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

  Olimp BCAA Xplode - 500g

  KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

  POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

  Napisz opinię

  Olimp BCAA Xplode - 500g + Olimp - Vita-Min Multiple Sport - 60 kaps. Forma: Kapsułki

  Olimp BCAA Xplode - 500g + Olimp - Vita-Min Multiple Sport - 60 kaps. Forma: Kapsułki

  TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%