Kategorie

Boostery testosteronu

Co to są boostery testosteronu?

Boostery testosteronu to suplementy diety , których zadaniem jest dostarczenie substancji odpowiadających za podwyższenie endogennego testosteronu. Nie od dziś wiadomo, że tylko wysoki poziom testosteronu zapewnia maksymalne efekty siłowe.

Podział hormonów

  1. tłuszczowe

  • testosteron

  1. białkowe

  • HGH

  • IGF1

Substancje mające wpływ na wzrost poziomu testosteronu - stosowane w boosterach testosteronu:

  • Tribulus terestris – jest rośliną, której właściwości znane są od wieków. Słynie ona z działania stymulującego popęd seksualny oraz wzmacniającego erekcję, co spowodowane jest tym, że w naturalny sposób zwiększa produkcję testosteronu. Większy poziom tego hormonu pozwala spełnić marzenia sportowców o wzroście wydolność organizmu, zwiększeniu wytrzymałości i siły, energii, sprawności seksualnej, przyspieszeniu regeneracji.

  • ZMA – to połączenie cynku, magnezu oraz witaminy B6. Forma niesterydowej stymulacji testosteronu Charakteryzuje się także korzystnym wpływem na sen, regeneracje organizmu oraz serce. Zalecane jest wszystkim sportowcom.

  • Hydrapham Testodex (6OXO) – jest idealny dla ludzi, dążących do wzrostu siły i beztłuszczowej masy mięśniowej. Idealny po cyklu trapi jako środekregulujący szybko i bezpiecznie gospodarkę hormonalna. Niweluje związane z podwyższonym poziomem estrogenu działanianiepożądane.

  • Kwas dasparaginowy (DAA) – efektywnie podnosi poziom testosteronu w organizmie oraz zwiększa wytrzymałość, koncentracje oraz gwarantuje lepsza regeneracje po treningu. Poprawia także jakość erekcji i podnosi libido. Doskonale sprawdza się na „masie” i redukcji”

Jak stosować boostery testosteronu?

Rodzaj boostera testosteronu

Dawkowanie (dzienne)

Tribulus

500-1200 mg

ZMA

2-3 kapsułki

DAA

3 g

6 OXO

200-300mg (przed snem)

Stosowanie boosterów testosteronu powinno mieć charakter cykliczny, by uniknąć uzależnienia się organizmu od zawieranych przez nie substancji.

Boostery testosteronu przeznaczone są dla osób posiadających już uregulowaną gospodarkę hormonalną (powyżej 24 roku życia) chcących zwiększyć siłę, wytrzymałość oraz masę mięśniową.

Polecane boostery testosteronu: OLIMP T-100OLIMP T-100 HARDCORE - 120 KAPS., HI-TEC NUTRITION BLACK DEVILUNS ZINMAG6 

Należy pamiętać, że zalecane dawki stanowią wzór stosowania. Przyjmowanie suplementów powinno być indywidualnie dopasowane do potrzeb każdego organizmu.

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%