Kategorie

Spalacze tłuszczu

Spalacze tłuszczu

Skuteczne środki pozwalające szybko schudnąć, czy istnieje skuteczny spalacz tłuszczu ?

Co to są suplementy na odchudzanie?

Suplementy na odchudzanie zostały stworzone z myślą o osobach chcących pozbyć się szybko i skutecznie tkanki tłuszczowej. Zawierają one substancje wspomagające zahamowanie apetytu lub przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej.

Dlatego właśnie dzielimy suplementy na odchudzanie na dwa rodzaje

 • spalacze tłuszczu – doskonałe uzupełnienie aktywności fizycznej i diety, pozwalające zwielokrotnić efekty naszej pracy. Dzielimy je na:

  - ograniczające wchłanialność węglowodanów - dzięki czemu organizm zmuszony jest do pozyskiwania energii z tkanki tłuszczowej

  - termogeniki - zawierające substancje , zwiększające wydzielanie energii cieplnej co zmusza organizm do wykorzystywanie rezerw energetycznych (tkanki tłuszczowej)

 • supresanty apetytu- zawierają substancje oddziaływające na ośrodek apetytu w mózgu. Jego zadanie to zamienienie uczucia głodu w uczucie sytości. Idealne są dla osób mających nagłe napady głodu i podjadanie między posiłkami.

Jakimi substancjami charakteryzują się suplementy na odchudzanie?

 • L-karnityna – najbardziej znana substancja odchudzająca, ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej, dzięki transponowaniu długołańcuchowych kwasów tłuszczowych do mitochondriów, gdzie ulegają potem rozpadowi. Sprzyja zamianie tłuszczu w suchą masę mięśniowa, podczas intensywnych treningów.

 • Kofeina – poza tym, że wspiera proces spalania tkanki tłuszczowej działa pobudzająco

 • ekstrakt z zielonej kawy – ogranicza wchłanianie węglowodanów, dzięki czemu organizm pozyskuje energie z tkanki tłuszczowej, jest źródłem kwasu chlorogenowego, reguluje poziom cukru we krwi

 • ekstrakt z zielonej herbaty - działający energetycznie i antyoksydacyjnie

 • ekstrakt z pieprzu kajeńskiego – stymuluje proces termogenezy (działanie podobne do kapsaicyny), zwiększa wydzielanie ciepła i zmusza do uzupełniania deficytu energetycznego z tkanki tłuszczowej

 • ekstrakt z gorzkiej pomarańczy – działa jak ekstrakt z pieprzu koreańskiego

Dla kogo przeznaczone są suplementy na odchudzanie?

Spalacze tłuszczu przeznaczone są dla zarówno kobiet jak i mężczyzn, zarówno zaawansowanych jak i początkujących. Produkty te, skierowane są do każdego, kto marzy o szczuplej i wysportowanej sylwetce. Doskonale spisuje się także u osób chcących zamienić zgromadzony tłuszcz w masę mięśniową. Dobrze dobrana dieta i trening potęgują rezultaty przyjmowania suplementów odchudzających.

Dzięki spalaczom tłuszczu:

 • pozbędziesz się podskórnej wody

 • spalisz tłuszcz

 • zahamujesz apetyt

Polecane suplementy na odchudzanie: OLIMP L-CARNITINE XPLODE POWDEROLIMP THERMO SPEED HARDCORE - 120 KAPS7NUTRITION JUNGLE BURNERTREC CLENBUREXIN

Sklep MamutPro oferuje: najlepszy spalacz tłuszczu, najmocniejszy spalacz tłuszczu, skuteczny spalacz tłuszczu

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%