Lista produktów marki MHP
Suplementy diety MHP


szeroka oferta odżywek białkowych i gainerów od Gerarda Dante


MHP - to marka, którą stworzył światowej sławy kulturyta Gerard Dante. Celem tej firmy jest produkcja i dystrybucja sumplementów diety takich jak: aminokwasy, boostery azotowe, spalacze, kreatyny, białka, gainery, odżywki około treningowe, witaminy i wiele innych. Ciągłe badanie strategi diet i zwiększania wydajnosci powoduje, że firma ta z biegiem czasu produkuje co raz lepsze i skuteczniejsze produkty. Wysoka jakość, innowacyjność i skuteczność spowodowały że firmie tej zaufało wiele osób.


Adres producenta MHP:Pełna oferta produktów MHP: • 143,99 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • Spalacz tłuszczu i booster azotowy w jednym, którego zastosowanie nasila efekt pompy oraz wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej. Preparat dodaje energii, nasila syntezę tlenku azotu, poprawia siłę i wytrzymałość. Dostępny w wygodnych tabletkach.

  95,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • 92,99 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • 139,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • 129,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • Booster testosteronu, którego zastosowanie podnosi poziom testosteronu w organizmie. Preparat, dzięki temu działaniu, wspiera rozwój i wzrost mięśni oraz wpływa na zwiększenie siły mięśniowej. Produkt bezpieczny dla zdrowia. Dostępny w wygodnej formie tabletek.

  158,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • Spalacz tłuszczu, którego wyjątkowa formuła obejmuje udział m.in. 5-HTP-5-hydroksytryprofanu i beta-hydroksy-fenetylaminy, dzięki któremu z łatwością spalisz zbędny tłuszczu i wejdziesz na nowy, wyższy poziom trenowania! Preparat dodaje energii, przyspiesza redukcję masy ciała oraz zwiększa zakres zdolności umysłowych, jak pamięć i koncentracja. Dostępny...

  107,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • Spalacz tłuszczu, którego działanie obejmuje silne pobudzenie organizmu do pracy oraz usuwanie nadmiaru wody z organizmu. Preparat uzupełnia ponadto poziom elektrolitów, przyspiesza spadek masy ciała oraz wspomaga walkę z cellulitem, dzięki czemu jest on szczególnie rekomendowany w diecie kobiet! Produkt dostępny w kapsułkach.

  54,99 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny