Sklep MamutPro - suplementy i odżywki online

Odzywki białkowe i tanie suplementy

Oferta MamutPro - sklepu internetowego z suplementami i odżywkami dla sportowców - obejmuje dziesiątki najwyższej jakości produktów wiodących światowych marek, takich jak ActivLabOlimpOstrovitFitness Authority, amerykański BioTech USA4+Nutrition6PAK NutritionScitecPharmovitSportDefinitioni innych… 

O nas

Dzieje naszej firmy związane są z historią jej właściciela, Mariusz Bąk zapytany o swoją przeszłość opowiada:

"Moja przygoda z suplementami i szeroko pojętą kulturystyką ma swoje początki w końcu lat dziewięćdziesiątych, kiedy to masa ludzi miała w garażu, piwnicy lub na strychu zestaw hantli, ławkę często spawaną u znajomego i trochę obciążenia. Co lepiej wyposażone "siłownie" miały jeszcze worek bokserski. Na takim sprzęcie ćwiczyliśmy, wzmacnialiśmy formę, "robilismy rzeźbę"."

Szef wspomina że "w tych czasach" i przy ówczesnych budżetach młodych ludzi trzeba się było mocno nakombinować. Nawet zbilansowana dieta wymagała suplementacji, a suplementy w wymaganych ilościach były drogie lub niedostępne. Wspomagano się więc białkiem kupowanym m.in. w mleczarniach, kreatynę przywożono prywatnym importem z Czech (była tam znacznie tańsza niż u nas). Spalacz tłuszczu ? Właściwie liczyła się tylko l-karnityna. Na krajowym rynku panował wtedy Olimp, każdy pamięta stare dobre gainery MCT, system Protein 80. Oferta rynkowa była wtedy znacznie skromniejsza - całkowita przepaść w porównaniu do dzisiejszej naszej oferty na mamutpro.pl. Mariusz wspomina dalej:

"W wieku 22 lat wyjechałem za granicę, podobnie jak wielu młodych ludzi w tych czasach. Irlandia Północna była moim domem przez długie lata, zostałem tam właścicielem siłowni a także sklepu z suplementami. W 2009 roku po raz pierwszy wystartowałem w zawodach kulturystycznych (głównie federacja NABBA), miałem swoje małe sukcesy. Współpracowałem z mistrzem świata federacji NABBA - Markiem Getty, jeszcze zanim stanął na najwyższym stopniu podium. Konsultowaliśmy dietę, suplementację, plany treningowe. Miałem także okazje poznać takie sławy jak Dorian Yates, Markus Ruhl, Darren Ball - "Daz Ball" "

W 2013 Mariusz wraca do ojczyzny, otwiera mały sklep z suplementami w rodzinnych Brzeszczach (woj. małopolskie), wtedy też rusza pierwszy sklep internetowy oraz współpraca hurtowa z kooperantami. W 2017 przenosi działalność do obecnej siedziby ( mapa ) gdzie w zakupionej hali uruchamia biuro, duży magazyn i towarzyszący mu sklep stacjonarny. W naszym magazynie znajdują się wszystkie "topowe" marki suplementów diety a także zdrowa żywność. Wszystko przechowywane w odpowiednich warunkach, z szybką i tanią wysyłką, w dobrych cenach. Co ważne - klienci zawsze mogą liczyć na fachową poradę w kwestii doboru suplementów, korzystają także z promocji typu "darmowa wysyłka".

Mamutpro.pl wspiera lokalnych sportowców i działania propagujące sport. Wspomnieć wypada chociażby MamutPRO Rally Team - Krzysztof Grzywacz oraz MamutPRO Fighters (polska liga MMA i kick-boxingu organizowana we współpracy z OKK Oświęcim - Mariusz Pawlus).

Mariusz Bąk: 

"Zapraszam do skorzystania z naszej oferty. Pamiętaj drogi kliencie, że u nas w sklepie internetowym na mamutpro.pl masz ZAWSZE 10% cash-backu. Kupujesz za stówkę, dostajesz na koncie w naszym sklepie dyszkę na kolejne zakupy. Prosto, skutecznie i bezwzględnie."

Odżywki na masę i nie tylko...

W naszych magazynach mamy suplementy na każdy rodzaj treningu, wspomagające w osiąganiu założonego przez Was indywidualnego celu. Jeżeli celem Waszego treningu jest konsekwentne i stopniowe budowanie masy mięśniowej, spróbujcie naszych preparatów - korzystając ze stanowiących idealne rozwiązanie dla sportowców odżywek węglowodanowo-białkowych, czy też dostępnych w sklepie z suplementami MamutPro preparatów kreatynowych albo boosterów testosteronu, szybciej zobaczycie wspaniałe efekty Waszej ciężkiej pracy. Dla tych z Was, którzy są zainteresowani budowaniem suchej masy mięśniowej, mamy również szereg wspierających ten proces preparatów. Jeżeli chcecie wzmacniać siłę Waszych mięśni i w ten sposób układacie swój plan treningowy, polecamy m.in. odżywki białkowe i przedtreningowe, między innymi formuły zawierające AAKG, wspomagające osiąganie dobrze znanego i cenionego przez wszystkich kulturystów efektu pompy mięśniowej. Z kolei inne dostępne w sklepie online z suplementami MamutPro produkty poprawią efektywność Waszego treningu - to są między innymi napoje aminokwasowe, z kofeiną itp. albo szybkie, przedtreningowe szoty pobudzające. Proponujemy Wam również batony proteinowe, które są znakomitym uzupełnieniem diety zarówno w dni treningowe, jak i nietreningowe. To poręczna przekąska wspierająca dodatkowo Wasz trening i przyspieszająca pojawienie się rezultatów. 

Regeneracja i dbanie o zdrowie - podstawa skutecznego treningu

Oprócz tego w ofercie mamy produkty dedykowane specjalnie dla kobiet lub dla mężczyzn, a także suplementy wspierające nie tylko efekt treningu, ale również zdrowie i witalność, na przykład suplementy na stawy, więzadła, polecane osobom szczególnie aktywnym fizycznie, intensywnie pracujących swoim ciałem, czy też preparaty wspomagające system metaboliczny (np. zestaw nienasyconych kwasów tłuszczowych Fitness Authority). Dla osób zdecydowanych na prowadzenie intensywnego treningu mamy również produkty o specjalnym zastosowaniu regeneracyjnym, m.in. chroniące przed niepożądanym efektem katabolizmu. Osoby starające się swoim treningiem przede wszystkim zredukować tkankę tłuszczową również znajdą w MamutPro dla siebie odpowiednie suplementy - spalacze tłuszczu. Zapraszamy serdecznie wszystkich zapaleńców - zarówno profesjonalistów, jak i amatorów siłowni, kulturystyki lub fitnessu!

Sklep MamutPro
Tanie suplementy, witaminy i odżywki białkowe - odżywki proteinowe, odżywki na masę dla sportowców i ludzi aktywnych. Sklep online - odżywka białkowa Olimp - białko izolat Olimp BCAA, izolat białka serwatkowego. W ofercie również najmocniejszy skuteczny spalacz tłuszczu. Darmowa wysyłka, program CASHBACK 10%, opinie, niskie ceny.