Odżywka BioTech USA Iso Whey Zero - 2270g + BioTech USA BCAA Flash Zero - 360g

Paczka
BioTech USA Iso Whey Zero 2270g + BCAA Flash ZERO 360g
Odżywka BioTech USA Iso Whey Zero - 2270g
Standardowa
cena: 215,00 zł
BioTech USA BCAA Flash Zero - 360g
Standardowa
cena: 59,00 zł
Cena w zestawie:

274,00 zł

219,00 zł

(Oszczędzasz 55,00 zł)

- +

  Zamów i opłać w ciągu
  a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
  Otrzymujesz 219 punktów!
  Darmowa dostawa od 250 zł
  100% bezpieczne zakupy

  Zamów ten produkt i zgarnij
  10% cashbacku na kolejne zakupy!

  Twój program lojalnościowy mamutpro.pl

  Opis produktu

  • Odżywka BioTech USA Iso Whey Zero - 2270g
  • BioTech USA BCAA Flash Zero - 360g

  ISO WHEY ZERO

  BIAŁKO - WSZYSTKO, CO MUSISZ O NIM WIEDZIEĆ

  Białko jest składnikiem niezbędnym, abyśmy mogli zachować zdrowie i prawidłowy przebieg wielu procesów życiowych. Niestety, lecz w przeciwieństwie do węglowodanów i tłuszczy, nie jest ono magazynowane w organizmie ludzkim “na zapas”, w związku z czym jego stała podaż z zewnątrz, za pośrednictwem pokarmu jest konieczna. Białko pełni w organizmie człowieka szereg ważnych funkcji, i odpowiada za takie działania, jak m.in.: transport i magazynowanie substancji, usuwanie toksyn z organizmu, naprawa uszkodzonych tkanek, funkcja budulcowa. Co więcej, jest ono niezbędne w trakcie realizacji celów sportowych, jak masa i redukcja tłuszczu, i już nieznaczny jego niedobór uniemożliwia przyrost mięśni oraz spowalnia proces odchudzania, sprawiając, że wszystkie dotychczas poczynione starania w kierunku obu procesów idą na marne.

  Organizm zarówno osób aktywnych fizycznie i sportowców, jak i wszystkich niezwiązanych z żadną formą sportu wymaga pewnych, danych tylko sobie ilości białek, które musi czerpać z zewnątrz wraz z pokarmem. Jednakże, wartość spożywanych protein to jedno, gdyż poza tym ważna jest również ich jakość, zaś białkami pierwszej kategorii są te pełnowartościowe, zawierające komplet aminokwasów niezbędnych, zwanych także egzogennymi, których nie produkuje ludzki organizm, lecz musi je pobierać z żywności. Produktami stanowiącymi cenne źródło aminokwasów niezbędnych są przede wszystkim mięso i jego przetwory, nabiał oraz jaja, oraz specjalne preparaty białkowe dostępne w sklepach z suplementami diety.

  ODŻYWKI BIAŁKOWE - PO CO STOSOWAĆ?

  Odżywki białkowe, gdyż to o nich mowa, to doskonała propozycja gotowego rozwiązania - posiłku stanowiącego bogate źródło pełnowartościowych protein i kompleksu aminokwasów, w tym także niezbędnych, które dostarczamy swojemu organizmowi w formie niedużego koktajlu. Suplementacja odżywkami proteinowymi, będąca częstym udziałem diety osób ze świata sportu, jest także zalecana w przypadku osób nie parających się żadną formą ruchu, których dieta wykazuje braki we właściwej podaży białek lub poszczególnych aminokwasów. Przyjmowanie gotowych preparatów białkowych jest bardzo wygodne i ma wiele zalet, gdyż przyrządzenie wyżej wspomnianego szejka zajmuje nie więcej, niż dwie minuty, i wymaga od nas jedynie dodatku wody lub mleka; działanie to pozwala zaoszczędzić czas spędzany w kuchni podczas przygotowywanie posiłków np. potreningowych. Co więcej, białka zawarte w odżywkach białkowych, dzięki uproszczonej budowie wolnych aminokwasów, są wchłanianie niemal natychmiast i mogą zostać szybko wykorzystane przez organizm na potrzeby ustroju, jak choćby w celach strukturalnych.

  Odżywki białkowe, choć ich stosowanie przypisywane jest głównie zawodnikom sportowych dyscyplin, a zwłaszcza kulturystom, są preparatami, po które mogą sięgać również osoby niezwiązane ze światem sportu, wykazujące niedobory białek w codziennym żywieniu, które dzięki zastosowaniu opisywanego suplementu mogą uzupełnić wszelkie straty w obrębie protein i kompleksu aminokwasów.

  ZALETY BIOTECH USA ISO WHEY ZERO

  Suplementy diety BioTech USA Iso Whey ZERO to wysokiej jakości izolat białek serwatki, dzięki któremu będziesz skazany na gwałtowne przyrosty mięśni, czy tego chcesz, czy nie! Preparat, dzięki zaawansowanej formule bazującej na doskonałym surowcu - Native Whey Isolate, oraz na wysokiej zawartości dobrze przyswajalnych aminokwasów, wspiera rozwój masy mięśniowej oraz odznacza się wysokim potencjałem anabolicznym. Ponadto, preparat charakteryzuje się niską zawartością tłuszczów i cukrów, a także zawiera dodatek oleju MCT, BCAA i lecytynę, dzięki którym budowanie i rozwój masy będą jeszcze łatwiejsze! Produkt jest dedykowany wszystkim intensywnie trenującym i sportowcom, którzy poszukują tylko sprawdzonych i skutecznych rozwiązań. Suplement dostępny w formie sproszkowanej w wielu wyśmienitych smakach!

  Odżywka BioTech USA Iso Whey Zero - 2270g

  Jeszcze nie jesteś przekonany?

  ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ BAZĄ WIEDZY O Odżywka BioTech USA Iso Whey Zero - 2270g + BioTech USA BCAA Flash Zero - 360g

  Białko

  Białko stanowi jeden ze składników odżywczych organizmu. Odpowiada za transport substancji odżywczych, zwalcza toksyny, dostarcza energii, a także jest ważnym materiałem budulcowym. Niezbędne dla osób intensywnie trenujących, ponieważ wspomaga odbudowę oraz regenerację mięśni. Nadto zapobiega rozwojowi chorób układu krwionośnego. Znajduje się w wielu suplementach diety dla sportowców. Odchudzaniu sprzyja dieta o podwyższonej zawartości białka oraz obniżonej zawartości węglowodanów.

  L-glutamina

  L-glutamina stanowi jeden z 22 aminokwasów niezbędnych w budowaniu białka. Należy do grupy aminokwasów endogennych, czyli takich, które są syntetyzowane w organizmie i zostają uznane nie za niezbędne, ale ważne. Największą rolę odgrywa w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz pokarmowego. Występuje obficie w pokarmach wysokobiałkowych. Stosowany także w odżywkach białkowych oraz bardzo często, jako antykatabolik, równie często wraz z BCAA.

  BCAA

  BCAA to rozgałęzione aminokwasy, które winny znaleźć się w diecie każdego sportowca. Hamują rozkład tkanki mięśniowej oraz wzmacniają jej wytrzymałość. Wspomagają budowanie masy mięśniowej oraz rzeźbienie sylwetki. Polecane są zatem nie tylko dla zawodowców, ale także dla amatorów sportów. Doskonale sprawdzają się po intensywnym wysiłku fizycznym, stymulując nerwy oraz hamując proces odczuwania bólu. Nadto wspomagają redukcję tkanki tłuszczowej.

  L-izoleucyna

  4-hydroksy-izoleucyna stanowi wartościowe uzupełnienie diety sportowców, którzy jednocześnie zdają sobie sprawę z tego, jak ważna jest troska o własne zdrowie i sylwetkę. Związek ten zalicza się do aminokwasów pochodzenia roślinnego, o mocnym działaniu anabolicznym. Substancja ta ma szczególne znaczenie dla gospodarki insulinowo – glukozowej organizmu. Wychwytuje aminokwasy i glukozę przez tkankę mięśniową, co wpływa na szybszy rozwój muskulatury.

  L-leucyna

  L-leucyna jest aminokwasem egzogennym. Naturalnie spotykana w produktach białkowych, ale i pokarmach pochodzenia roślinnego. Wpływa na sekrecję anabolicznych hormonów, dlatego uznaje się, iż jest niezbędna sportowcom, stąd znajduje swoje zastosowanie między innymi w suplementach diety tego typu. Wpływa również korzystnie na redukcję tkanki tłuszczowej, a co za tym idzie, poprawę sylwetki. Ma zastosowanie we wszystkich dyscyplinach sportowych.

  Napisz opinię

  Odżywka BioTech USA Iso Whey Zero - 2270g + BioTech USA BCAA Flash Zero - 360g

  Odżywka BioTech USA Iso Whey Zero - 2270g + BioTech USA BCAA Flash Zero - 360g

  KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

  TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%