Odżywka BioTech USA Iso Whey Zero - 2270g + BioTech USA BCAA Flash Zero - 360g

Paczka
BioTech USA Iso Whey Zero 2270g + BCAA Flash ZERO 360g
Odżywka BioTech USA Iso Whey Zero - 2270g
Standardowa
cena: 215,00 zł
BioTech USA BCAA Flash Zero - 360g
Standardowa
cena: 59,00 zł
Cena w zestawie:

274,00 zł

219,00 zł

(Oszczędzasz 55,00 zł)

- +

zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!
  • Odżywka BioTech USA Iso Whey Zero - 2270g
  • BioTech USA BCAA Flash Zero - 360g

ISO WHEY ZERO

BIAŁKO - WSZYSTKO, CO MUSISZ O NIM WIEDZIEĆ

Białko jest składnikiem niezbędnym, abyśmy mogli zachować zdrowie i prawidłowy przebieg wielu procesów życiowych. Niestety, lecz w przeciwieństwie do węglowodanów i tłuszczy, nie jest ono magazynowane w organizmie ludzkim “na zapas”, w związku z czym jego stała podaż z zewnątrz, za pośrednictwem pokarmu jest konieczna. Białko pełni w organizmie człowieka szereg ważnych funkcji, i odpowiada za takie działania, jak m.in.: transport i magazynowanie substancji, usuwanie toksyn z organizmu, naprawa uszkodzonych tkanek, funkcja budulcowa. Co więcej, jest ono niezbędne w trakcie realizacji celów sportowych, jak masa i redukcja tłuszczu, i już nieznaczny jego niedobór uniemożliwia przyrost mięśni oraz spowalnia proces odchudzania, sprawiając, że wszystkie dotychczas poczynione starania w kierunku obu procesów idą na marne.

Organizm zarówno osób aktywnych fizycznie i sportowców, jak i wszystkich niezwiązanych z żadną formą sportu wymaga pewnych, danych tylko sobie ilości białek, które musi czerpać z zewnątrz wraz z pokarmem. Jednakże, wartość spożywanych protein to jedno, gdyż poza tym ważna jest również ich jakość, zaś białkami pierwszej kategorii są te pełnowartościowe, zawierające komplet aminokwasów niezbędnych, zwanych także egzogennymi, których nie produkuje ludzki organizm, lecz musi je pobierać z żywności. Produktami stanowiącymi cenne źródło aminokwasów niezbędnych są przede wszystkim mięso i jego przetwory, nabiał oraz jaja, oraz specjalne preparaty białkowe dostępne w sklepach z suplementami diety.

ODŻYWKI BIAŁKOWE - PO CO STOSOWAĆ?

Odżywki białkowe, gdyż to o nich mowa, to doskonała propozycja gotowego rozwiązania - posiłku stanowiącego bogate źródło pełnowartościowych protein i kompleksu aminokwasów, w tym także niezbędnych, które dostarczamy swojemu organizmowi w formie niedużego koktajlu. Suplementacja odżywkami proteinowymi, będąca częstym udziałem diety osób ze świata sportu, jest także zalecana w przypadku osób nie parających się żadną formą ruchu, których dieta wykazuje braki we właściwej podaży białek lub poszczególnych aminokwasów. Przyjmowanie gotowych preparatów białkowych jest bardzo wygodne i ma wiele zalet, gdyż przyrządzenie wyżej wspomnianego szejka zajmuje nie więcej, niż dwie minuty, i wymaga od nas jedynie dodatku wody lub mleka; działanie to pozwala zaoszczędzić czas spędzany w kuchni podczas przygotowywanie posiłków np. potreningowych. Co więcej, białka zawarte w odżywkach białkowych, dzięki uproszczonej budowie wolnych aminokwasów, są wchłanianie niemal natychmiast i mogą zostać szybko wykorzystane przez organizm na potrzeby ustroju, jak choćby w celach strukturalnych.

Odżywki białkowe, choć ich stosowanie przypisywane jest głównie zawodnikom sportowych dyscyplin, a zwłaszcza kulturystom, są preparatami, po które mogą sięgać również osoby niezwiązane ze światem sportu, wykazujące niedobory białek w codziennym żywieniu, które dzięki zastosowaniu opisywanego suplementu mogą uzupełnić wszelkie straty w obrębie protein i kompleksu aminokwasów.

ZALETY BIOTECH USA ISO WHEY ZERO

Suplementy diety BioTech USA Iso Whey ZERO to wysokiej jakości izolat białek serwatki, dzięki któremu będziesz skazany na gwałtowne przyrosty mięśni, czy tego chcesz, czy nie! Preparat, dzięki zaawansowanej formule bazującej na doskonałym surowcu - Native Whey Isolate, oraz na wysokiej zawartości dobrze przyswajalnych aminokwasów, wspiera rozwój masy mięśniowej oraz odznacza się wysokim potencjałem anabolicznym. Ponadto, preparat charakteryzuje się niską zawartością tłuszczów i cukrów, a także zawiera dodatek oleju MCT, BCAA i lecytynę, dzięki którym budowanie i rozwój masy będą jeszcze łatwiejsze! Produkt jest dedykowany wszystkim intensywnie trenującym i sportowcom, którzy poszukują tylko sprawdzonych i skutecznych rozwiązań. Suplement dostępny w formie sproszkowanej w wielu wyśmienitych smakach!

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.

Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.

Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie)

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Odżywka BioTech USA Iso Whey Zero - 2270g

Napisz opinię

Odżywka BioTech USA Iso Whey Zero - 2270g + BioTech USA BCAA Flash Zero - 360g

Odżywka BioTech USA Iso Whey Zero - 2270g + BioTech USA BCAA Flash Zero - 360g

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

Metanabol – działanie, efekty, skutki uboczne.

Metanabol to powszechny środek dopingujący, o niezwykle silnych właściwościach anabolicznych, którego stosowanie wiąże się z bardzo nieprzyjemnymi skutkami ubocznymi. Przeczytaj czym jest metanabol, jak działa i jak się go stosuje.

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%