Carbo Olimp Carbonox - 1000g

PRODUCENT: Olimp

Olimp - Carbonox - 1000g

21,99 zł

- +

  • Ilość porcji:
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

Opis produktu

Carbo Olimp Carbonox - 1000g

CARBONOX

ODŻYWKA WĘGLOWODANOWA - CZYM JEST?

Odżywki węglowodanowe, znane również jako Carbo, to skoncentrowane źródło węglowodanów o zwykle różnym czasie uwalniania cukrów, co ma swoje odniesienie do treningu. Mimo to, wiele osób odmawia włączenia suplementacji Carbo do swojej diety, by nie przytyć. To podstawowy błąd wszystkich tych, którzy nie rozumieją istoty działania odżywek węglowodanowych, jako że cukry dostarczone przed lub w trakcie treningu nie zostaną odłożone w postaci tkanki tłuszczowej, lecz posłużą jako dodatkowe źródło energii w trakcie wysiłku i zostaną spalone. Poza tym, suplementacja Carbo przynosi szereg innych korzyści, o których więcej poniżej.

ODŻYWKA CARBO - PO CO?

Podstawowym założeniem odżywek węglowodanowych jest energetyzować, a więc dodawać energii niezbędnej podczas wysiłku. Tak pozytywnie “naładowani” energią, będziemy w stanie wydłużyć czas treningu, a nawet sięgnąć po większe obciążenie! Ponadto, odżywki typu Carbo stosujemy również w celach poprawy regeneracji powysiłkowej oraz by zwiększyć wyrzut insuliny - naturalnego hormonu anabolicznego, produkowanego przez nasz organizm. Zwłaszcza to drugie ma szczególne znaczenie, gdyż insulina odpowiada za transport wielu substancji metabolicznych, a w tym m.in. glukozy, kreatyny, aminokwasów, oraz zgodnie z wieloma badaniami - może się przyczyniać do wzrostu mięśni! Ta teoria jest jednak wciąż w trakcie testów i należy ją brać z przymrużeniem oka. Ostatnią i nie mniej ważną cechą Carbo jest jego wpływ na odbudowę rezerw glikogenu w mięśniach, które zostają uszczuplone wskutek ciężkiego wysiłku. Carbo zastosowane na krótko po treningu, wspomoże resyntezę glikogenu mięśniowego, ochraniając tym samym białka przed katabolizmem.

KIEDY SIĘGNĄĆ PO ODŻYWKĘ CARBO?

Carbo sprawdzą się doskonale w diecie wszystkich osób aktywnych fizycznie, trenujących siłowo oraz wytrzymałościowo. Preparaty bazujące na węglowodanach szybkich tzn. szybko uwalnianych w organizmie, powinny zostać spożyte na krótko po treningu, gdyż pomogą uzupełnić utraconą wskutek ciężkiej pracy energię, a także wpłyną na natychmiastowy wyrzut insuliny. Z kolei odżywki, w których składzie znajdują się głównie węglowodany wolno i średnio uwalniane, będą doskonałe przed bądź w trakcie treningu. W obu jednak przypadkach należy uważać na ich ilość, gdyż spożywane w nadmiarze i nieuwzględnione w dziennym bilansie kalorycznym, mogą przyczynić się do zwiększenia masy ciała, i to w obrębie niepożądanej przez większość tkanki tłuszczowej, nie mięśni!

ZALETY OLIMP CARBONOX

Olimp Carbonox to preparat węglowodanowy, bazujący na węglowodanach o różnym indeksie glikemicznym (glukoza, maltodekstryny, izomaltuloza), które zapewniają wysycenie krwi składnikami energetycznymi przez długi czas, szacowany na ok. 2 h, od momentu spożycia produktu. Dzięki tak kompleksowej formule składników, Olimp Carbonox może być stosowany przed, w trakcie, lub po treningu! Suplementacja preparatem niemal natychmiast podnosi poziom insuliny i utrzymuje go na dłużej, dodaje energii niezbędnej podczas wysiłku oraz pomaga w odbudowie rezerw glikogenu po treningu. Co więcej, produkt został wzbogacony kompleksem wszystkich najważniejszych witamin, których udział wspomaga przyswajanie węglowodanów! Dodatkowym atutem produktu jest jego pyszny smak, który sprawi, że suplementacja Olimp Carbonox będzie przyjemna, oraz możliwość wyboru własnego, ulubionego, spośród wielu!

DAWKOWANIE

Zaleca się stosowanie 1 porcji produktu (porcja = 50 g / 3 miarki rozpuszczone w 100 ml wody) 30 min. przed wysiłkiem, i 1 porcji bezpośrednio po treningu, w dni treningowe, natomiast w dni nietreningowe nie stosować. Powyższe wartości mogą się różnić w zależność od potrzeb jednostki i treningu, i mogą wynosić 2-4 porcji dziennie. Nie zaleca się przekraczania zalecanej dziennej dawki, gdyż nadmiar produktu w diecie może się odłożyć w formie tkanki tłuszczowej.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.

Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.

Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie)

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Olimp - Carbonox - 1000g

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNECARBONOX
Porcja: 50 g50 g50 g50 g50 g
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 2020202020
opakowanie1000g
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (50 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (50 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (50 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (50 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (50 g) ZAW:
Wartość energetyczna816kJ/192kcal
Węglowodany47,5g
w tym cukry12,5g
Tłuszcz0g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0g
Błonnik0g
Białko0,5g
Sól0,03g
L-arginina hcl500mg
Witamina A160µg
Witamina B10,2mg
Witamina B20,3mg
Witamina B51,2mg
Witamina B60,3mg
Biotyna (B7) 10µg
Witamina B120,5µg
Witamina C (kwas askorbinowy)16mg
Witamina D1µg
Witamina E2,4mg
Niacyna3,2mg
Kwas foliowy 40µg
Magnez41,2mg
Żelazo6mg
Chrom37,5µg
Wapń 88mg
Selen3,7µg
Molibden3,7µg
Jod 37,5µg
Porcja50g
Białko 0%
Węgle 100%
Tłuszcze 0%
Błonnik 0%

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

Napisz opinię

Carbo Olimp Carbonox - 1000g

Carbo Olimp Carbonox - 1000g

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%