Gear Mass Shock - 6800g

PRODUCENT: FA Nutrition

Promocja
Gear - Mass Shock - 6800g

Dostępność: Produkt niedostępny

189,00 zł

139,99 zł

(Oszczędzasz 49,01 zł)

Podaj swój adres e-mail

Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz
powiadomienie na wskazany adres

Kup teraz, a zaoszczędzisz
13,90 zł
w kolejnym zamówieniu!
Może zainteresują Cię podobne produkty:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

Gear Mass Shock - 6800g

GEAR MASS SHOCK

GAINER - PO CO JEST?

Gainery, czyli mieszanki białek i węglowodanów, to specjalne odżywki na masę stworzone z myślą o osobach z trudem przybierających na wadze, jak ektomorficy. Standardowy gainer zawiera dużą ilość energetyzujących węglowodanów, plasującą się zwykle na poziomie ok. 70%, podczas gdy udział białek w opisywanej odżywce to zaledwie 10-15%, co ma zresztą swoje uzasadnienie, jako że głównym zastosowaniem gainerów jest funkcja energetyzująca i dostarczająca dużej wartości pełnowartościowych kalorii w objętościowo niedużej porcji, aby osoby ze słabym apetytem, chcące zbudować masę, mogły ją swobodnie przyjąć.

Gainery są dedykowane wszystkim ektomorfikom, czyli osobom z natury bardzo szczupłym, wykazującym problemy ze zwiększeniem masy ciała, a także wszystkim tym, dla których dzienna podaż kalorii stanowi kłopot. Wówczas, spożycie odżywczego koktajlu, którego skład dostarcza nierzadko bomby wysokiej jakości kalorii, pozwala zwiększyć ich ilość w codziennej diecie, która jest wymagana podczas budowania masy mięśniowej. Niestety, lecz nie wszyscy mogą korzystać z dobrodziejstw odżywek węglowodanowo-białkowych, jako że osobami, które nie powinny po nie sięgać są przede wszystkim te z łatwością przybierające na masie, wykazujące zwiększoną tendencję do tycia; suplementacja gainerem w przypadku tych osób może się bowiem przyczyniać do niepożądanego otłuszczenia, zamiast pomagać rozwijać masę.

Wiele osób bezpodstawnie kwestionuje ideę spożywania gainerów, twierdząc, że to białko jest podstawowym budulcem mięśni. Jest to oczywiście prawdą, jednakże przyjmowanie samych tylko białek, chociaż dostarczałoby naszej masie niezbędnego budulca, nie byłoby w stanie dostarczyć naszemu organizmowi tyle samo energii, albowiem choć to białko buduje nasze mięśnie, to tłuszcze i węglowodany stanowią motor do działania, dzięki któremu możemy wykonywać intensywne treningi i się wraz z nimi rozwijać.

JAK STOSOWAĆ GAINER?

Gainery zaleca się przyjmować zgodnie ze wskazaniami od producenta zamieszczonymi zwykle na odwrocie opakowania odżywki, przy czym dawką najczęściej sugerowaną jest 50-150 g preparatu, przyjmowanych najlepiej w 3 porcjach każdego dnia. Niestety, lecz są to wytyczne orientacyjne i mogą nie uwzględniać zapotrzebowania na kalorie poszczególnych osób, w związku z czym najlepszym sposobem na określenie dokładnej dziennej dawki gainera jest obliczenie całodobowego zapotrzebowania na węglowodany i białko, oraz ilości obu tych składników zadawanych w ciągu dnia z pokarmu, które pomogą ustalić, ile odżywki na dzień potrzebujemy.

ZALETY FA NUTRITION GEAR MASS SHOCK

Suplement diety FA Nutrition Gear Mass Shock to wysokiej jakości odżywka typu gainer, której kompleksowy skład obejmujący udział wyłącznie najlepszych składników takich, jak mieszanka węglowodanów prostych i złożonych oraz kompleks pełnowartościowych białek, pozwala budować siłę i wytrzymałość oraz kształtuje masę, o jakich marzyłeś! Suplement, dzięki swej zaawansowanej formule, dostarcza składników odżywczych niezbędnych do rozwoju siły i masy mięśniowej oraz pomaga uzupełnić dzienny jadłospis w stosowną podaż pełnowartościowych kalorii, wymaganych podczas pracy nad masą. FA Nutrition Gear Mass Shock jest dedykowany wszystkim osobom o zwiększonym zapotrzebowaniu na kalorie oraz tzw. ektomorfikom, którym zarówno przybieranie na wadze, jak i rozwój masy sprawiają duży kłopot. Produkt odznacza się dodatkowo świetną rozpuszczalnością i doskonałym smakiem, który z pewnością każdemu przypadnie do gustu! Suplement dostępny w wersji proszku, w kilku wyśmienitych smakach.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie 1 porcji proszku dziennie, podzielonych na dwie mniejsze dawki, w dni treningowe, oraz tak samo w dni wolne od ćwiczeń.

Napisz opinię

Gear Mass Shock - 6800g

Gear Mass Shock - 6800g

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%