Activlab Kreatyna Monohydrat - 250 kaps.

PRODUCENT: Activlab

Zdjecie

Dostępność: Produkt niedostępny

42,99 zł

Podaj swój adres e-mail

Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz
powiadomienie na wskazany adres

Kup teraz, a zaoszczędzisz
4,20 zł
w kolejnym zamówieniu!
Może zainteresują Cię podobne produkty:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

Activlab Kreatyna Monohydrat - 250 kaps.

Odżywka kreatynowa Activlab Monohydrat Kreatyna - 250 kaps. to suplement diety, który:

  • stanowi źródło czystego monohydratu kreatyny;
  • wpływa na produkcję białek mięśniowych (kreatyna);
  • wspomaga budowanie masy (kreatyna);
  • hamuje katabolizm białek (kreatyna);
  • przyczynia się do wzrostu siły i wytrzymałości (kreatyna);
  • poprawia regenerację (kreatyna).

Działanie składników Activlab Monohydrat Kreatyna:

Monohydrat kreatyny - to połączenie cząsteczki kreatyny i wody w jedną molekułę. Kreatyna jest związkiem produkowanym naturalnie w wątrobie, z której trafia za pomocą krwi do tkanki mięśniowej, gdzie gromadzi się jako fosfokreatyna. Kreatyna uczestniczy w procesie syntezy energii ATP, dzięki czemu zwiększa poziom energii w mięśniach oraz umożliwia wydłużenie czasu treningu. Kreatyna, zgodnie z badaniami naukowców, wpływa na wzrost siły mięśni, a także zwiększa przyrosty masy mięśniowej [1]. Co więcej, kreatyna ułatwia budowanie masy mięśniowej, suchej, w tym także u kobiet, oraz nie wpływa na zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie [2,3]. Kreatyna stymuluje poprawę parametrów siłowych i wytrzymałościowych, a także zmniejsza katabolizm białek i wspomaga utrzymanie masy mięśniowej.

Przeznaczenie Activlab Monohydrat Kreatyna:

Suplement diety Activlab Monohydrat Kreatyna to preparat, którego zastosowanie wspiera rozbudowę masy mięśniowej oraz zwiększa siłę. Tym samym, preparat doskonale sprawdza się w treningu na masę, a także, wpływając na poprawę wyników, jak siła i wytrzymałość, znajduje zastosowanie w sportach siłowych i wytrzymałościowych.

Ekspert Mamutpro radzi, jak stosować Activlab Monohydrat Kreatyna:

“Suplement diety Activlab Monohydrat Kreatyna zaleca się przyjmować z węglowodanami, gdyż wspomagają one rozwój masy mięśniowej poprzez poprawę transportu kreatyny i innych składników, jak aminokwasy do komórek mięśniowych. Co więcej, węglowodany wspierają uzupełnianie glikogenu w mięśniach oraz dodają energii niezbędnej w trakcie wysiłku.”

Źródła naukowe:

[1] Rawson ES, Volek JS. Effects of creatine supplementation and resistance training on muscle strength and weightlifting performance. J Strength Cond Res. 2003 Nov;17(4):822-31. Review. PubMed PMID: 14636102.

[2] Branch JD. Effect of creatine supplementation on body composition and performance: a meta-analysis. Int J Sport Nutr Exerc Metab. 2003 Jun;13(2):198-226. PubMed PMID: 12945830.

[3] Kutz MR, Gunter MJ. Creatine monohydrate supplementation on body weight and percent body fat. J Strength Cond Res. 2003 Nov;17(4):817-21. PubMed PMID: 14636103.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie 4 oddzielnych porcji produktu na dzień, po 5 kapsułek każda - rano, po przebudzeniu, przed i po treningu, przed snem, w dni treningowe, oraz 2 porcji dziennie - rano i przed snem, w dni nietreningowe.

Napisz opinię

Activlab Kreatyna Monohydrat - 250 kaps.

Activlab Kreatyna Monohydrat - 250 kaps.

Activlab Kreatyna Monohydrat to najwyższej jakości czysty monohydrat kreatyny, stanowiący naturalny składnik mięśni, teraz dostępny w formie kapsułek! Produkt pozwala zwiększyć stężenie kreatyny w mięśniach, dzięki czemu możemy trenować dłużej, wolniej się męcząc. Co więcej, wpływa korzystnie na przebieg procesów anabolicznych, przyczyniając się do wzrostu masy, a także poprawia regenerację.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%