Odżywka białkowa FA Nutrition Whey Protein - 908g

PRODUCENT: FA Nutrition

Fitness Authority - Whey Protein - 908g

Dostępność: Produkt niedostępny

56,00 zł

Podaj swój adres e-mail

Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz
powiadomienie na wskazany adres

Kup teraz, a zaoszczędzisz
5,60 zł
w kolejnym zamówieniu!
Może zainteresują Cię podobne produkty:
  • Ilość porcji:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

Odżywka białkowa FA Nutrition Whey Protein - 908g

WHEY PROTEIN

ROLA BIAŁKA W ORGANIZMIE CZŁOWIEKA

Białko to składnik niezbędny w diecie każdego człowieka, albowiem spełnia on w organizmie ludzkim szereg ważnych funkcji, spośród których najważniejszymi są bez wątpienia funkcja budulcowa tkanek oraz udział w syntezie wielu różnych związków i substancji, jak hormony, enzymy, płyny ustrojowe, ciała odpornościowe. Jednak to nie wszystko. Białka, zwane również proteinami, wspierają usuwanie szkodliwych toksyn z organizmu, wspomagają utrzymanie równowagi kwasowo-zasadowej, a także uczestniczą w gojeniu się ran i blizn. Jak zatem widać, ich udział w organizmie człowieka jest czynnikiem kluczowym, by zachować zdrowie oraz zapewnić prawidłowy przebieg wielu procesów.

Białka zbudowane są z mniejszych elementów nazywanych aminokwasami, z których część jest produkowana w ludzkim organizmie, podczas gdy pozostałe należy dostarczać regularnie z zewnątrz, za pośrednictwem pokarmu, gdyż organizm ludzki nie jest zdolny do ich samodzielnej syntezy. Na tej podstawie wyróżniamy więc białka pełnowartościowe, zawierające komplet niezbędnych aminokwasów egzogennych, nie wytwarzanych w ustroju ludzkim, i niepełnowartościowe, które tych aminokwasów nie posiadają. Kluczem do utrzymania zdrowia jest przede wszystkim podaż aminokwasów niezbędnych, egzogennych, które znajdziemy w takich produktach spożywczych, jak mięso i przetwory mięsne, ryby, jaja oraz nabiał, lub które możemy dostarczyć do organizmu, sięgając po odpowiedni suplement.

ZNACZENIA BIAŁEK W ORGANIZMIE SPORTOWCÓW

Białka stanowią składnik pokarmowy, bez którego nie sposób budować pożądanej masy oraz redukować tłuszcz; ich prawidłowy udział w żywieniu sportowców jest więc szczególnie ważny, jako że niedostateczna ilość tego składnika w spożywanym co dzień pokarmie może nie tylko upośledzać wiele procesów zachodzących w organizmie człowieka m.in. uniemożliwiając rozwój masy mięśniowej, lecz również zwiększać ryzyko start w obrębie dotychczas wypracowanej tkanki mięśniowej. Co więcej, właściwa podaż protein w diecie osób aktywnych fizycznie wspomaga pobudzanie procesów anabolicznych w organizmie, co ma bezpośredni wpływ na stymulację syntezy nowych białek mięśniowych, oraz ogranicza aktywowany w trakcie wysiłku katabolizm mięśniowy, prowadzący do rozpadu białek. Co więcej, białka w diecie sportowców spełniają także szereg innych zastosowań, wspierając trening i poprawiając wyniki sportowe, wśród których wyróżniamy: zwiększanie potencjału antyoksydacyjnego organizmu, szczególnie ważnego ze względu na zjawisko stresu oksydacyjnego, powszechnie występującego w sporcie, oraz wpływ tego składnika na zdolność adaptacyjną organizmu do wysiłku fizycznego.

CO LEPSZE - KURCZAK CZY ODŻYWKA BIAŁKOWA?

Zapotrzebowanie organizmu na białko, zależne od takich czynników, jak: wiek, płeć, masa ciała, stan zdrowia, aktywność fizyczna, jest kwestią indywidualną i możemy je pokrywać, sięgając po naturalne źródła protein, wymienione powyżej, lub stosując specjalne preparaty białkowe jako formę uzupełnienia diety. Należy jednak pamiętać, że oba sposoby podaży białek są dobre, zaś jeśli nie trenujemy, z dwóch opisywanych powyżej propozycji zwiększania udziału protein w codziennym żywieniu wystarczy jedna - zdrowa dieta. Odżywki białkowe, nie będące ani lepszą, ani gorszą formą podaży białek od żywności konwencjonalnej, zostały stworzone z myślą o osobach wykazujących zwiększone zapotrzebowanie na białko, jak sportowcy, i mają one za zadanie dostarczać bogactwa pełnowartościowych protein w postaci niedużego koktajlu białkowego, który sami przygotowujemy. Jedyną różnicą, często decydującą o zakupie danego preparatu białkowego, odróżniającą gotowe odżywki od białek zawartych w pokarmie, jest czas przeznaczany na przygotowanie opisywanego szejka oraz przyspieszone tempo wchłaniania aminokwasów w nim zawartych, które występują w odżywce w postaci wolnej i nie wymagają długiego trawienia. Są to cechy produktu niezwykle ważne dla osób aktywnych fizycznie, które pracują nad definicją masy lub redukcją tłuszczu. Jeśli jednak nie zaliczamy się do grona amatorów sportu, zdrowa, zrównoważona dieta w zupełności wystarczy, by pokryć dzienne zapotrzebowanie organizmu na białko.

ZALETY FA NUTRITION WHEY PROTEIN

Suplement diety FA Nutrition Whey Protein to wysokobiałkowa odżywka, otrzymana z najwyższej jakości koncentratu białek serwatki, której zastosowanie oraz wyśmienity smak doceniło już wielu klientów! Preparat, dzięki bogactwu wysokiej jakości białek, wspiera budowanie czystej masy mięśniowej oraz poprawia procesy regeneracyjne organizmu. Co więcej, FA Nutrition Whey Protein pozwala pokryć dzienne zapotrzebowanie na białko bez udziału laktozy i cholesterolu, a także dostarcza dużych ilości glutaminy - aminokwasu odznaczającego się silnym działaniem antykatabolicznym, zapobiegającym rozpadowi białek mięśniowych. Dodatkowo, suplement ogranicza zakwaszanie mięśni, będące częstym efektem wyczerpujących treningów, oraz odznacza się wysoką biodostępnością zawartych w nim białek, którą preparat zawdzięcza dodatkowi enzymów trawiennych Aminogen! Produkt dostępny w wielu, przepysznych smakach!

DAWKOWANIE

Zaleca się przyjmowanie 1-3 porcji produktu na dzień, tak samo w dni treningowe i nietreningowe.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNE WHEY PROTEIN
Porcja: 32.4 g32.4 g32.4 g32.4 g32.4 g32.4 g32.4 g32.4 g32.4 g32.4 g32.4 g32.4 g32.4 g32.4 g32.4 g32.4 g32.4 g32.4 g32.4 g32.4 g32.4 g32.4 g32.4 g32.4 g32.4 g32.4 g32.4 g32.4 g32.4 g32.4 g
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 282828282828282828282828282828282828282828282828282828282828
opakowanie 908g
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (32.4 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (32.4 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (32.4 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (32.4 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (32.4 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (32.4 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (32.4 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (32.4 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (32.4 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (32.4 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (32.4 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (32.4 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (32.4 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (32.4 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (32.4 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (32.4 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (32.4 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (32.4 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (32.4 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (32.4 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (32.4 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (32.4 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (32.4 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (32.4 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (32.4 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (32.4 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (32.4 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (32.4 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (32.4 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (32.4 g) ZAW:
Wartość energetyczna 525kJ / 125Kcal
Węglowodany 6,2g
w tym cukry 5,6g
Tłuszcz 2,3g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,7g
Błonnik 0,2g
Białko 20g
Sól 0,24g
Profil aminokwasowy w 100g: .
L-leucyna 6,9g
L-izoleucyna 3,77g
L-walina 3,62g
L-lizyna 5,99g
L-arginina 1,79g
L-histydyna 1,26g
L-treonina 4,83g
L-fenyloalanina 2,08g
Kwas L-asparaginowy 7,05g
Kwas L-glutaminowy 11,35g
L-metionina 1,11g
L-tryptofan 0,93g
L-seryna 3,52g
L-alanina 3,19g
L-prolina 3,67g
Wapń 170mg
L-tyrozyna 2,03g
Cystyna 1,55g
Glicyna 1,26g
Fosfor 128mg
Porcja 32g
Białko 72%
Węgle 21%
Tłuszcze 7%
Błonnik 0%
Błonnik

Błonnik zbudowany jest z wielocukrów oraz lignin, których nie są w stanie strawić enzymy obecne w układzie pokarmowym. Odgrywa znaczącą rolę w odchudzaniu, pomagając utrzymać prawidłową masę ciała. Wpływa również na zachowanie smukłej sylwetki, dzięki pęcznieniu w organizmu i zachowaniu uczucia sytości. Zmniejsza uczucie głodu, jednocześnie nie dostarczają kalorii. Nadto pozwala skutecznie kontrolować prawidłowy poziom cukru we krwi.

Białko

Białko stanowi jeden ze składników odżywczych organizmu. Odpowiada za transport substancji odżywczych, zwalcza toksyny, dostarcza energii, a także jest ważnym materiałem budulcowym. Niezbędne dla osób intensywnie trenujących, ponieważ wspomaga odbudowę oraz regenerację mięśni. Nadto zapobiega rozwojowi chorób układu krwionośnego. Znajduje się w wielu suplementach diety dla sportowców. Odchudzaniu sprzyja dieta o podwyższonej zawartości białka oraz obniżonej zawartości węglowodanów.

Sól

czyli chlorek sodu, jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Bierze udział w regulacji gospodarki wodnej, ciśnienia osmotycznego oraz pH ustroju. Zapewnia optymalne ciśnienie krwi oraz wspomaga utrzymanie równowagi kwasowo-zasadowej. Spożywana w nadmiarze, przyczynia się do nadciśnienia tętniczego i zwiększa ryzyko zawału serca oraz udaru mózgu.

L-alanina

L-alanina stanowi jeden z 22 aminokwasów budujących białka. Należy do grupy aminokwasów endogennych, stąd może być syntetyzowana w organizmie. Wpływa na budowanie masy mięśniowej, dlatego często gości w suplementach diety dla sportowców. Wspiera potreningową regenerację, stąd polecana jest przy długim i intensywnym wysiłku fizycznym. Często występuje wraz z L-karnozyną, dzięki czemu niweluje zakwaszenie mięśni.

L-arginina

L-arginina jest aminokwasem, który należy do grupy aminokwasów endogennych. Stanowi element cząsteczkowy budujący białko. Znajduje swoje miejsce w suplementach diety dla sportowców, ponieważ stanowi składnik niezbędny do wytwarzania związków odpowiedzialnych za produkcję energii w mięśniach. Do sprawnego metabolizmu mięśni niezbędne jest prawidłowe magazynowanie i wydalanie azotu, za co również odpowiada L-arginina.

Kwas L-asparaginowy

Kwas l-asparaginowy stanowi jeden z 22 aminokwasów, które budują białka. Jest substancją endogenną, stąd może być syntetyzowany w organizmie ludzkim. Bierze udział w szeregu procesów fizjologicznych. Obficie spotykamy go w pokarmach, które zawierają białko. Stosowany także, jako składnik odżywek proteinowych oraz suplementów aminokwasowych. Nadto spotykamy go w w preparatach mineralnych. Wykazuje korzystny wpływ na syntezę testosteronu, stąd cieszy się powodzeniem u sportowców.

Kwas L-glutaminowy

to aminokwas kwasowy tworzący białka. Wspomaga cykl uczenia się i zapamiętywania, aktywuje receptory jonotropowe oraz pobudza receptory metabotropowe. Ponadto, jako główny neuroprzekaźnik, związek pobudza ośrodkowy układ nerwowy, a także wspiera gojenie się ran, zapobiega zanikowi mięśni szkieletowych i wspomaga rozwój umysłowy dzieci. Kwas L-glutaminowy usprawnia trawienie, wykazuje działanie antydepresyjne oraz odpowiada za usuwanie amoniaku z organizmu. W postaci wolnej jest wykorzystywany jako wzmacniacz smaku produktów spożywczych.

L-histydyna

L-histydyna należy do aminokwasów egzogennych, czyli nie wytwarzanych w organizmie ludzkim. Jest niezbędne do produkcji histaminy oraz prawidłowego funkcjonowania układu krążenia, jak i immunologicznego. Niezbędna nadto do wytwarzania wielu enzymów, w tym gastryny, która wspomaga trawienie. Ze względu na to, iż nie jest wytwarzania przez organizm, musi być przyjmowana z pożywieniem oraz w postaci suplementów diety.

L-metionina

to aminokwas egzogenny, jeden z dwóch aminokwasów siarkowych; uczestniczy w syntezie licznych związków, w tym jednego z najważniejszych antyoksydantów - glutationu; związek ten działa antyoksydacyjnie, dzięki czemu zapobiega nasileniu reakcji katabolicznych. L-metionina uczestniczy w reakcjach metabolicznych i procesie metyzacji, wspomaga wytwarzanie kreatyny, choliny i epinefryny, wpływa pozytywnie na stan skóry, włosów i paznokci. Musi być regularnie dostarczana do organizmu z zewnątrz.

L-fenyloalanina

Fenyloalanina jest jednym z podstawowych aminokwasów, a więc jest on niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Do jego maksymalnego wykorzystania organizm potrzebuje witaminy B3 również, B6, C, miedź, i żelaza. Fenyloalanina normalizuje funkcjonowanie układu nerwowego, przeciwdziała depresji i łagodzi ból. Bierze również udział w tworzeniu i syntezie różnych neuroprzekaźników, jak epinefryna, dopaminy, i noradrenaliny. Dodatkowo łagodzi przewlekły ból po urazach i wypadkach.

L-prolina

to aminokwas endogenny, wchodzący w skład białek. Po przekształceniu w hydroksyprolinę, staje się częścią składową kolagenu, dzięki czemu wspomaga funkcjonowanie układu ruchu oraz zapewnia zdrowy stan stawów, chrząstek oraz ścięgien. Jako element kolagenu, uelastycznia ściany tętnic, przyspiesza gojenie się ran i oparzeń, a także dba o młody wygląd skóry.

L-seryna

czyli kwas α-amino-β-hydroksypropionowy, to aminokwas endogenny;  występuje naturalnie w organizmie człowieka, głównie w mózgu. Związek reguluje pracę neuronów, dzięki czemu zwiększa zakres zdolności umysłowych, jak pamięć i koncentracja, wspomaga leczenie niektórych zaburzeń psychicznych, jak schizofrenia, oraz umożliwia syntezę puryn i pirymidyn. Ponadto, wspomaga funkcje układu odpornościowego, jest niezbędna w procesie trawienia białek oraz działa antykatabolicznie.

L-treonina

to aminokwas egzogenny; wchodzi w skład skóry człowieka, odpowiadając za jej właściwe nawodnienie, uczestniczy w syntezie elastyny i kolagenu, dzięki czemu wpływa na elastyczność skóry i zabezpiecza ją przed uszkodzeniami, oraz wzmacnia homeostazę układu nerwowego. Związek redukuje objawy zmęczenia psychicznego, normalizuje pracę tarczycy, a także poprawia wchłanialność składników odżywczych z pokarmu i wzmacnia szkliwa.

L-tryptofan

to aminokwas egzogenny; bierze udział w produkcji serotoniny (hormon szczęścia), melatoniny (hormon snu) oraz witaminy PP, znanej jako niacyna. Zmniejsza nadpobudliwość i poprawia nastrój oraz wpływa korzystnie na pracę układu nerwowego. L-tryptofan reguluje przemianę materii i metabolizm węglowodanów, a także wzmacnia odporność organizmu i oddziałuje na laktację. Wspomaga leczenie depresji.

L-tyrozyna

N-acetyl-L-tyrozyna jest to acetylowana pochodna aminokwasu endogennego, jakim jest tyrozyna. Dzięki procesowi acetylacji poprawiona zostaje jej rozpuszczalność, nadto biodostępność substancji aktywnej. Zwiększa poziom neuroprzekaźników, dopaminy oraz noradrenaliny. Wspomagająco stosowana w leczeniu zaburzeń nastroju, depresji oraz chorobie parkinsona. W suplementacji sportowej spełnia rolę psychostymulanta. Niweluje zmęczenie i poprawia zdolności wysiłkowe.

L-lizyna

L-lizyna stanowi naturalny aminokwas, który znajduje szerokie zastosowanie w suplementach diety. Między innymi wpływa na prawidłowy wzrost kości, odbudowywanie tkanki mięśniowej oraz skórnej. Wspomaga także pracę układu odpornościowego. Łagodzi objawy zatrucia alkoholowego. U dorosłych również odpowiada za utrzymanie prawidłowego równowagi azotowej. Stanowi jeden z podstawowych składników w organizmie człowieka.

L-izoleucyna

4-hydroksy-izoleucyna stanowi wartościowe uzupełnienie diety sportowców, którzy jednocześnie zdają sobie sprawę z tego, jak ważna jest troska o własne zdrowie i sylwetkę. Związek ten zalicza się do aminokwasów pochodzenia roślinnego, o mocnym działaniu anabolicznym. Substancja ta ma szczególne znaczenie dla gospodarki insulinowo – glukozowej organizmu. Wychwytuje aminokwasy i glukozę przez tkankę mięśniową, co wpływa na szybszy rozwój muskulatury.

L-leucyna

L-leucyna jest aminokwasem egzogennym. Naturalnie spotykana w produktach białkowych, ale i pokarmach pochodzenia roślinnego. Wpływa na sekrecję anabolicznych hormonów, dlatego uznaje się, iż jest niezbędna sportowcom, stąd znajduje swoje zastosowanie między innymi w suplementach diety tego typu. Wpływa również korzystnie na redukcję tkanki tłuszczowej, a co za tym idzie, poprawę sylwetki. Ma zastosowanie we wszystkich dyscyplinach sportowych.

L-walina

to jeden z trzech głównych aminokwasów wchodzących w skład odżywek BCAA;  wspiera wytwarzanie energii w mięśniach, stymuluje wzrost tkanki mięśniowej w czasie odnowy potreningowej oraz wspomaga utrzymanie równowagi hormonalnej, wpływając na hormon wzrostu (GH). Zaliczana do aminokwasów egzogennych, L-walina nie jest produkowana w ludzkim organizmie, lecz musi być przez niego pozyskiwana z zewnątrz. W żywności występuje w takich produktach, jak mięso, ryby, nabiał oraz jaja.

Wapń

składnik mineralny zaliczany do mikroelementów, niezbędny do prawidłowej pracy całego organizmu; bierze udział w procesie krzepnięcia krwi, oddziałuje na pobudliwość układu nerwowego, wpływa na skurcz mięśni. Związek wspiera utrzymanie zdrowych i silnych kości oraz zębów, pomaga utrzymać równowagę kwasowo-zasadową, jest aktywatorem lub inhibitorem licznych enzymów. Jest istotny dla alergików, gdyż łagodzi alergie skórne i pokarmowe.

Cystyna

Cystyna to aminokwas zawierający siarkę, pełniący kluczową rolę w syntezie insuliny i białek osocza krwi. Dodatkowo, dostarcza siarki do procesów metabolicznych. Występuje w organizmie ludzkim, jednak w ograniczonych ilościach, w związku z czym należy go suplementować. Sportowcy powinni na to zwracać uwagę, o ile zależy im na tym, by w organizmie posiadać stałe zasoby energii, jakie uwalniają się po treningach. Wtedy uodpornią optymalnie organizm.

Glicyna

to najprostszy aminokwas endogenny; występuje obficie w mięsie oraz rybach. Łagodzi objawy i wspiera leczenie takich schorzeń, jak: wrzody żołądka, cukrzyca, zapalenie stawów, niewydolność nerek i serca. L-glicyna redukuje stany przewlekłego zmęczenia, leczy zaburzenia snu oraz zapobiega niektórym nowotworom. Związek wspiera budowanie masy mięśniowej, chroni stawy i ścięgna, wspiera odporność organizmu. Ponadto, usprawnia proces trawienia, wpływa pozytywnie na pracę układu nerwowego i łagodzi niepokój.

Fosfor

Fosfor jest pierwiastkiem mineralnym, który obok wapnia i witaminy D odpowiada za zdrowe i mocne kości. Niezbędny jest również do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Oprócz tego, że znajduje się w kościach, jest obecny w kwasach nukleinowych, które tworzą kod genetyczny. Jego niedobór może doprowadzić do zaburzeń wchłaniania niektórych związków organicznych w przewodzie pokarmowym oraz do osłabienia mięśni i kości. 

Ocena 
2019-01-16

PYSZNA, DOBRE ŹRÓDŁO BIAŁKA

Biała czekolada i kokos to najlepszy smak Odżywka białkowa FA Nutrition Whey Protein, przy nim każda inna odżywka białkowa się kryje! Suplement Odżywka białkowa FA Nutrition Whey Protein jest wartościowym źródłem białek. Biorę go zawsze po treningu, a także w ciągu dnia jako uzupełnienie posiłków w białko. Koncentrat białek (WPC) Odżywka białkowa FA Nutrition Whey Protein jest wystarczającym dla mnie źródłem niezbędnych aminokwasów i protein potrzebnych moim mięśniom do rozwoju. Nie przesadzam z kupnem odżywek białkowych, gdyż izolaty i hydrolizaty są przeważnie bardzo drogie, a mają tylko trochę lepszy skład, co w moim przypadku (rekreacyjnie trenuję fitness, czasem siłownia) nie ma jakiegoś większego znaczenia, gdyż zależ mi, aby dostarczać sobie co dzień pełnowartościowych źródeł białek, nieważne jakich, bardziej dla zdrowia i kondycji, niż dla wyglądu i sylwetki. Odżywka białkowa FA Nutrition Whey Protein nadaje się dla początkujących sportowców, wszystkich, a także wszystkich, którzy chcą uzupełnić dietę w białko i szukają dobrych w smaku odżywek, a nie papek o wyglądzie tynku, które zjadają niechętnie tylko po to, by lepiej wyglądać… Odżywka białkowa FA Nutrition Whey Protein moja ocena to 11/10!

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Odżywka białkowa FA Nutrition Whey Protein - 908g

Odżywka białkowa FA Nutrition Whey Protein - 908g

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%