Kevin Levrone BCAA Defender - 245g

PRODUCENT: FA Nutrition

nowość
Kevin Levrone - BCAA Detender - 245g-14022

59,00 zł

- +

  Zamów i opłać w ciągu
  a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

  Opis produktu

  Kevin Levrone BCAA Defender - 245g

  AMINOKWASY BCAA W OBRONIE NASZYCH MIĘŚNI

  Suplement diety Kevin Levrone BCAA Defender to najwyższej jakości aminokwasy BCAA: leucyna, izoleucyna i walina, zestawione w rzadko spotykanym stosunku 8:1:1! Środek Kevin Levrone BCAA Defender został dodatkowo wzbogacony zestawem witamin i minerałów, co sprawia, że jego działanie jest jeszcze silniejsze, oraz ma dopracowany smak i rozpuszcza się bez problemów! Suplementacja Kevin Levrone BCAA Defende ochrania mięśnie przed szkodliwym katabolizmem, wpływa pozytywnie na rozwój i wzrost masy oraz przyspiesza regenerację po treningu. Dodatkowo, Kevin Levrone BCAA Defende chroni mięśni w okresie odchudzania, zapobiegając ich rozpadowi i wpływając na ich rozwój, jak również wpływa pozytywnie na układ nerwowy i odczuwanie zmęczenia. Produkt zawiera dodatek l-cytruliny.

  CZYM SĄ AMINOKWASY ROZGAŁĘZIONE (BCAA)?

  Aminokwasy rozgałęzione BCAA: leucyna, izoleucyna i walina, to związki, które można dziś dostarczać do organizmu wraz z suplementem. Ich podaż z zewnątrz, niezwykle ważna, jako że ludzki organizm nie jest zdolny do ich samodzielnej produkcji, umożliwia budowanie masy mięśniowej, pomaga ograniczyć katabolizm białek oraz przyspiesza regenerację po treningu. Suplementy aminokwasowe BCAA cieszą się więc dziś dużą popularnością; ich stosowanie sprawia bowiem, że ich pozyskiwanie z pożywienia jest zbędne lub mniej musimy przykładać do tego wagę. Aminokwasy rozgałęzione swą nazwę biorą od charakterystycznej tylko dla nich budowy cząstek; każda z nich zawiera rozgałęziony łańcuch boczny, który czyni BCAA wyjątkowymi i nadaje im szereg pozytywnych zastosowań, o których więcej piszemy poniżej.

  JAK DZIAŁAJĄ AMINOKWASY ROZGAŁĘZIONE?

  Aminokwasy rozgałęzione BCAA wykazują bardzo silne właściwości anaboliczne i stymulują wytwarzanie nowych protein, w tym tych mięśniowych, z których zbudowane są mięśnie; to zaś sprawia, że związki te mają istotny wpływ na rozbudowę masy i pomagają w jej rozwoju. Dodatkowo, o czym również nie należy zapominać, związki te działają antykatabolicznie, co oznacza, że zmniejszają szkodliwy rozpad białek np. rano, spożyte na czczo lub po treningu, oraz przyspieszają regenerację po wysiłku i umożliwiają szybszy powrót do formy. Ponadto, aminokwasy BCAA wpływają na wzrost siły chwytu i wytrzymałości, a także wspomagają redukcję i ułatwiają utratę zbędnych kilogramów, będąc tym samym niezwykle uniwersalnymi przeznaczonymi do stosowania przez większość osób, niezależnie od stopnia wytrenowania czy celu sportowego, środkami suplementacyjnymi.

  Szacuje się, że całkowita masa mięśniowa człowieka składa się w ok. 35% z aminokwasów BCAA. Tam związki te są rozkładane wskutek intensywnego wysiłku fizycznego i służą jako źródło energii. Podczas wyczerpującego treningu następuje wzrost stężenie tlenku azotu, za którego transport z mięśni do wątroby odpowiadają związki BCAA. W efekcie, z pozostałości tlenku azotu zostaje wytworzony związek - alanina, która, biorąc udział w glukoneogenezie, ulega przekształceniu do glukozy, która stanowi źródło energii dla pracujących mięśni.

  BCAA  - DAWKOWANIE

  Aminokwasy BCAA zaleca się stosować zarówno w dni treningowe, jak i nietreningowe, jak przed i po treningu oraz w dni wolne od ćwiczeń - rano, na pusty żołądek i przed snem. Taka metoda dawkowania aminokwasów BCAA pozwala na dostarczenie niezbędnego budulca tkanki mięśniowej przed wysiłkiem oraz umożliwia zahamowanie szkodliwego katabolizmu po treningu. Dokładną ilość spożywanych codziennie aminokwasów rozgałęzionych BCAA można obliczyć, bazując na schemacie 0,5-1 g związku na każde 10 kg masy ciała dziennie, które należy podzielić na dwie równe porcje i przyjmować zgodnie ze wskazaniami powyżej.

  UWAGI:

  Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.

  Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

  Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.

  Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie)

  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

  Kevin Levrone - BCAA Detender - 245g-14022

  Dawkowanie:

  Zaleca się stosowanie 1 porcji produktu dziennie.

  KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

  POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

  Napisz opinię

  Kevin Levrone BCAA Defender - 245g

  Kevin Levrone BCAA Defender - 245g

  Aminokwasy rozgałęzione (BCAA) w rzadko spotykanym stosunku 8:1:1, których zastosowanie zmniejsza szkodliwy katabolizm białek i pomaga zbudować duże i silne mięśnie. Preparat chroni mięśnie przed rozpadem, wspiera rozwój masy oraz przyspiesza regenerację po treningu. Zawiera dodatek l-cytruliny i zestaw witamin i minerałów dla jeszcze lepszego działania!

  TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%