Lista produktów marki Body Craft • nowość

  Atlas do ćwiczeń Body Craft GX Insportline pozwala pozwala na wykonywanie ponad kilkudziesięciu pozycji i ćwiczeń na całe ciało, a także jest odporny na zarysowania. Urządzenie zapewnia ortopedyczne oparcie i usztywnienie lędźwiowego odcinka kręgosłupa, dzięki czemu zmniejsza nacisk na kręgosłup. Ponadto, pozwala na ustawianie obciążenia od 4,5 kg do 90 kg.

  10 131,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Wielofunkcyjny atlas Craft Elite jest profesjonalnym urządzeniem, który oferuje najwyższą jakość w swojej kategorii. Solidna konstrukcja stalowa pokryta jest platynowym lakierem o szarym kolorze za pomocą metody proszkowej w celu zapewnienia wysokiej ochrony przed zadrapaniami i odpryskami, specjalny system ABS.

  14 436,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Atlas do ćwiczeń Body Craft Minix oferuje kilkadziesiąt różnych ćwiczeń na doskonalenie całego ciała, umożliwiają tym samym pracę nad niemal wszystkimi partiami mięśni. Atlas do ćwiczeń Craft MiniX posiada ortopedyczne oparcie, dzięki czemu zmniejsza nacisk na kręgosłup, a także zapewnia płynną i cichą pracę urządzenia. Produkt pozwala na zmianę...

  6 194,00 zł W magazynie
  W magazynie