Porównaj (0)

Trec ZMA Original - 60 kaps.

Zdjecie Zobacz większe

Ilość punktów które otrzymasz: 42 .
Suma punktów w zamówieniu: 42
Punkty mogą być wymienione na bon o wartości: 1,05 zł.


Kup teraz

Trec ZMA Original - 60 kaps.
5 OCENA PRODUKTU
5 JAKOŚĆ
5 OPŁACALNOŚĆ
5 LIBIDO
4.75 4 reviews
60 kaps.

60 kaps.

42,75 zł
Kapsułki
69,90 zł
Kapsułki
37,95 zł
Kapsułki
76,00 zł
Kapsułki

Booster testosteronu - Trec - ZMA Original

Zależy Ci na zmaksymalizowaniu procesów anabolicznych? Sypiasz kiepsko i obawiasz się, iż nie zajdą one w Twoim organizmie we właściwy sposób? W takim razie wypróbuj Trec - ZMA Original – preparat zawierający mineralne anaboliki, które pozytywnie wpłyną na siłę i masę Twoich mięśni. Zawarte w nim substancje zwiększą poziom testosteronu, hormonu wzrostu oraz IGF. Dodatkowo będziesz spał dużo lepiej, a jak wiadomo – lepszy sen pozytywnie odbija się na późniejszej pracy całego organizmu. Będziesz więc nie tylko zregenerowany i wypoczęty, ale także gotowy do dalszych intensywnych ćwiczeń.

Trec - ZMA Original

  • Poprawia siłę i masę mięśni
  • Zwiększa poziom hormonów anabolicznych testosteronu
  • Przyspiesza anabolizm
  • Hamuje katabolizm
  • Poprawia jakość snu
  • Uzupełnia niedobory cynku, magnezu, witaminy B6 

Dawkowanie w dzień treningowy:

  • 2 kapsułki dziennie pół godziny przed snem popite ok. 300 ml wody.

Dawkowanie w dzień nietreningowy:

  • 2 kapsułki dziennie pół godziny przed snem popite ok. 300 ml wody.

 


Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) jakiekolwiek kopiowanie, umieszczanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów ze sklepu mamutpro.pl jest zabronione!

Cynk - Cynk to niezbędny mikroelement, który powinien być suplementowany również w diecie sportowców. Wpływa na wydzielanie się hormonów takich jak: insulina, testosteron, czy hormon wzrostu. Zwiększa masę i siłę mięśniową. Reguluje zdolność kurczliwości mięśni. Ma wobec tego spore znaczenie dla tych osób, które uprawiają dyscypliny siłowe, w tym również i kulturystykę. Osoby te muszą kategorycznie zatroszczyć się o odpowiedni poziom cynku w organizmie.
Magnez - Magnez jest pierwiastkiem chemicznym niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania organizmu ludzkiego. Stanowi składnik kości, a także odgrywa ważną rolę w przekazywaniu sygnałów w układzie nerwowym. Bierze udział w licznych procesach biologicznych, zachodzących w organizmie ludzkim. Znajduje się w wielu preparatach, suplementach diety, które mają na celu zadbać o jego prawidłowy poziom. Występuje w wielu pokarmach, ale łatwo o jego niedobór, na przykład poprzez picie kawy czy też spożywanie alkoholu.
Witamina b6 - Pirydoksyna, inaczej witamina B6, jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Odpowiada za prawidłowe działanie układu nerwowego, ma wpływ na ciśnienie krwi, skurcze mięśni i pracę serca, a także podnosi odporność organizmu. Bierze udział w procesie przemiany białka, witamin rozpuszczalnych w tłuszczach i tryptofanu. Oddziałuje na glikogenezę (przemianę glukozy w glikogen) i glikogenolizę (proces rozkładu glikogenu) w mięśniach. Niedobór witaminy B6 doprowadza do zmian zapalnych skóry i błony śluzowej jamy ustnej, a także do zmian w układzie nerwowym objawiających się depresją, obniżeniem nastoju, bezsennością.
SKŁADNIKI AKTYWNE: ZMA Original
Porcja: 2 kaps
Ilość porcji w opakowaniu: 30
Opakowanie: 60 kaps.
Zawartość: w porcji: zaw: % RWS
Magnez 225mg 60%
Cynk 15mg 150%
Witamina B6 5,25mg 375%
Składniki: ZMA [magnez (tlenek magnezu, cytrynian magnezu), cynk (l-metioninian cynku, asparaginian cynku), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny)(63%), otoczka kapsułki (żelatyna, barwnik: dwutlenek tytanu), sole magnezowe kwasów tłuszczowych - substancja przeciwzbrylająca

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: