FireSnake Elysium - 120 kaps.

PRODUCENT: FireSnake Nutrition

FireSnake - Elysium - 120 kaps.-13869

Ostatnie sztuki!

69,00 zł

- +

Kup teraz, a zaoszczędzisz
6,90 zł
w kolejnym zamówieniu!
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

FireSnake Elysium - 120 kaps.

ELYSIUM

FIRESNAKE ELYSIUM

Suplement diety FireSnake Elysium to najwyższej jakości preparat, którego działania wpływa na lepszy sen i ułatwia zasypianie. Suplement łączy w sobie działanie wielu sprawdzonych związków, jak ZMA, tryptofan oraz ekstrakt z Ashwagandhy, których zastosowanie zapewnia prawidłową regenerację organizmu w trakcie snu. Stała suplementacja FireSnake Elysium wspiera powrót do formy po intensywnym wysiłku fizycznym, pomaga się zrelaksować, a także wycisza umysł i koi nerwy. Preparat FireSnake Elysium wpływa pozytywnie na nastrój, wzmacnia motywację, a także pomaga się odpowiednio przygotować do treningu. Produkt rekomendowany sportowcom i osobom ciężko pracującym fizycznie. Dostępny w wygodnych w użyciu kapsułkach.

FORMUŁA ZMA - OPIS I ZASTOSOWANIE

ZMA, czyli połączenie cynku, magnezu i witaminy B6, to bardzo popularna formuła, dzięki której rośnie jakość snu i komfort psychiczny człowieka. Zawarte w ZMA składniki wpływają bowiem pozytywnie na układ nerwowy, redukują negatywne skutki stresu oraz ułatwiają zasypianie. Obecny w formule ZMA magnez, dzięki swym właściwościom regulującym pracę systemu nerwowego, wpływa korzystnie na nasz nastrój, usprawnia pracę szarych komórek, a także zwiększa zakres zdolności umysłowych, jak zapamiętywanie. Niestety, współcześnie większość z nas żyje w dużym stresie związanym z życiem zawodowym, a ponadto źle się odżywia. Skutek? Niedobór magnezu, który rzutuje negatywnie na nasze zdrowie, skutkując bolesnymi skurczami mięśni, drganiem powiek, bezsennością oraz rozdrażnieniem. Magnez, poza właściwościami wymienionymi powyżej, bierze także udział w przemianie składników pokarmowych, jak cukry czy białka, wspiera funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego, zapobiega osteoporozie. Dodatkowo, związek ten wpływa pozytywnie na trawienie, reguluje pracę tarczycy, a także, działając rozszerzająco na drogi oddechowe, wspomaga leczenie astmy. Na niedobór magnezu w organizmie są szczególnie narażone takie osoby, jak uczący się i pracujący umysłowo, kobiety w ciąży oraz żyjący w dużym stresie. Ponadto, o większą podaż tego związku powinni również zadbać osoby odchudzające się, stosujące restrykcyjne diety, a także kobiety w okresie menopauzy.

Cynk należy do mikroelementów, które występują w organizmie w ilościach śladowych; mimo to, są one potrzebne, aby organizm ludzki mógł prawidłowo funkcjonować. Aktywator bardzo wielu enzymów, cynk wpływa na strukturę białek, zwiększa przyswajanie niektórych witamin, odpowiada za prawidłową pracę narządów rozrodczych człowieka. Dodatkowo, związek ten bierze udział w przemianie składników pokarmowych, odpowiada za odczuwanie przez nas smaku i zapachu oraz wpływa pozytywnie na płodność i reguluje miesiączkowanie. Związek ten, poza właściwościami wymienionymi powyżej, chroni komórki przed wolnymi rodnikami, wzmacnia strukturę włosów i paznokci, a także przyspiesza gojenie się ran. Niestety, lecz większość z nas spożywa za mało cynku, co ma związek z jego małymi ilościami w pokarmie oraz utrudnionym przyswajaniem. Na zaburzone wchłanianie cynku może mieć wpływ wiele czynników, jak spożywanie dużych ilości cukru, alkoholu oraz produktów bogatych w miedź i żelazo, schorzenia układu pokarmowego oraz stosowanie diet np. redukcyjnych.

Ostatni składnik ZMA, witamina B6, czyli pirydoksyna, spełnia w organizmie szereg ważnych zastosowań, jak regulacja ciśnienia krwi, wpływ na funkcjonowanie systemu nerwowego czy udział w tworzeniu przeciwciał. Dodatkowo, związek ten oddziałuje na przebieg glikogenezy i glikogenolizy i jest niezbędny do produkcji hemoglobiny. Niedobór witaminy B6 w organizmie przyczynia się do zmian w układzie nerwowym, mogąc powodować spadek samopoczucia, a nawet depresję, zwiększa podatność na infekcje, przyczynia się do rozwoju zmian skórnych, jak stany zapalne skóry.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie porcji 4 kapsułek dziennie, najlepiej na ok. 30 min. przed snem.

Napisz opinię

FireSnake Elysium - 120 kaps.

FireSnake Elysium - 120 kaps.

Kompozycja składników wspomagających dobry sen i szybką nocną regenerację. Połączenie takich związków, jak ZMA oraz ekstrakt z Ashwagandhy wspiera zasypianie, przyspiesza regenerację w trakcie snu oraz poprawia nastrój. Suplement rekomendowany sportowcom i pracownikom fizycznym jako wsparcie szybkiego powrotu do formy po intensywnym wysiłku.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%