Trec Whey 100 - 2275g + Trec Taurine 900 - 120 kaps.

Paczka
Promocja
Trec Whey 100 2270g + Trec Taurine 900 120 kaps.
Trec Whey 100 - 2275g
Standardowa
cena: 159,00 zł
1 x Trec Taurine 900 - 120 kaps.
Standardowa cena: 16,00 zł
Cena w zestawie:

175,00 zł

165,00 zł

(Oszczędzasz 10,00 zł)

- +

Kup teraz, a zaoszczędzisz
16,50 zł
w kolejnym zamówieniu!
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!
  • Trec Whey 100 - 2275g
  • Trec Taurine 900 - 120 kaps.

WHEY 100

ZNACZENIE BIAŁKA W ŻYWIENIU

Białko to jeden z 3 podstawowych składników żywieniowych obecnych w diecie człowieka, i zaraz obok tłuszczy i węglowodanów, spełnia ono szereg ważnych zastosowań, wpływając zarówno na aspekt zdrowia organizmu, jak i trening. Białko spełnia w ciele człowieka szereg zadań, i tak też: uczestniczy w syntezie wielu różnych związków, jak hormony czy enzymy, magazynuje i transportuje substancje, odbudowuje i naprawia uszkodzone tkanki. Ponadto, dzięki odpowiedniej podaży białka w diecie jesteśmy w stanie realizować cele sportowe, jak rozbudowa i rozwój masy oraz redukcja tkanki tłuszczowej. Co więcej, już nieznaczny brak protein w organizmie upośledza oba te procesy, jak również wpływa negatywnie na zdrowie, przyczyniając się do osłabienia stawów i mięśni, skutkując pogorszeniem odporności, oraz wpływając niekorzystnie na stan zdrowia i wygląd skóry, włosów i paznokci.

Zapotrzebowanie organizmu na białko jest różne w zależności od działania takich czynników, jak wiek, płeć, masa ciała, stan zdrowia, aktywność fizyczna, które odpowiednio zwiększają bądź zmniejszają owe zapotrzebowanie. Z tego właśnie względu osoby aktywne i sportowcy wykazują zwiększone zapotrzebowanie na białko, które nierzadko pokrywają, sięgając po odpowiednią suplementację białkiem. Odżywki białkowe, gdyż to o nich mowa, to specjalne preparaty, których zawartość opiera się na bogatym udziale wysokiej jakości białek, zwykle serwatkowych, oraz na dodatku innych składników, jak tłuszcze i węglowodany (niektóre preparaty mogą zawierać śladowe ilości tłuszczy i cukrów, dzięki czemu znajdują zasłużone miejsce na redukcji) czy witaminy i minerały.

KORZYŚCI ODŻYWEK BIAŁKOWYCH

Suplementacja odżywką białkową, choć nie jest konieczna, stanowi udogodnienie, po które z chęcią sięga większość trenujących; przyrządzenie białkowego koktajlu trwa bowiem nie dłużej, niż kilka minut, i wymaga od nas dodatku jedynie wody lub mleka, pozwalając nam tym samym zaoszczędzić czas spędzany w kuchni na gotowaniu. Dodatkowo, znaczenie ma także skład odżywek białkowych, które zawierają szybko wchłanialne białko, którego proces trawienia trwa znacznie krócej, niż w przypadku białek obecnych w pokarmie, oraz fakt, iż są to produkty lekkostrawne, i nie obciążają układu pokarmowego.

ZALETY TREC WHEY 100

Suplement diety Trec Whey 100 to najwyższej jakości odżywka białkowa, której skład opiera się na koncentracie białek serwatki, dzięki czemu preparat ten stanowi doskonale uzupełnia dietę osób aktywnych fizycznie i zawodowych sportowców! Stała suplementacja preparatem Trec Whey 100, dzięki jego kompleksowemu składowi, który poza bogactwem białek cechuje się także obniżoną zawartością tłuszczy i laktozy, wspiera budowanie i rozwój masy poprzez stymulację procesów anabolicznych zachodzących w organizmie. Dodatkowo, suplement ten ogranicza niepożądany katabolizm białek mięśniowych, a także, dzięki wysokiej zawartości aminokwasów BCAA, wpływa korzystnie na regenerację powysiłkową. Co więcej, preparat Trec Whey 100 odznacza się wysoką wartością biologiczną i dobrą rozpuszczalnością, które sprawiają, że jest to wsparcie organizmu, jakiego szukasz! Wraz z Trec Whey 100 zadbasz o podaż wysokiej jakości białek i niezbędnych aminokwasów, jakich wymaga Twój organizm, a także zapobiegniesz ich niedoborom teraz i w przyszłości. Nie zastanawiaj się i już dziś kup Trec Whey 100, a szybko przekonasz się, że dobry smak i wysoka jakość chodzą ze sobą w parze! Produkt dostępny w wielu różnorodnych smakach, w wersji sproszkowanej.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.

Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.

Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie)

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Trec Whey 100 - 2275g

Napisz opinię

Trec Whey 100 - 2275g + Trec Taurine 900 - 120 kaps.

Trec Whey 100 - 2275g + Trec Taurine 900 - 120 kaps.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%