Trec Clenburexin - 180 kaps. + Trec Dietary Fibre - 300g

Paczka
Promocja
Trec Clenburexin 180 kaps. + Trec Dietary Fibre 300g
Trec Dietary Fibre - 300g
Standardowa
cena: 21,85 zł
1 x Trec Clenburexin - 180 kaps.
Standardowa cena: 103,55 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Cena w zestawie:

125,40 zł

99,00 zł

(Oszczędzasz 26,40 zł)

Podaj swój adres e-mail

Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz
powiadomienie na wskazany adres

Kup teraz, a zaoszczędzisz
9,90 zł
w kolejnym zamówieniu!
Może zainteresują Cię podobne produkty:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!
  • Trec Clenburexin - 180 kaps.
  • Trec Dietary Fibre - 300g

CLENBUREXIN

MECHANIZM DZIAŁANIA SPALACZY TŁUSZCZU

Spalacze tłuszczu to dziś absolutny hit sprzedażowy, którego wysoką pozycję uplasował powszechny problem otyłości wśród społeczeństwa, dotykający także dzieci. Spalacze, choć wiele niedoświadczonych osób podważa bezpieczeństwo ich stosowania, są suplementami, których skład opiera się na naturalnych wyciągach roślinnych, dzięki czemu ich formuła jest w pełni bezpieczna dla zdrowia organizmu. Niestety, chociaż są one skuteczne, często samo zastosowanie spalacza nie wystarczy, aby pozbyć się efektu często wieloletnich zaniedbań, jak nadbagaż kilogramów, którego przyczyną jest zła, bogata w wysoki udział tłuszczy dieta. W celu skutecznej redukcji masy ciała zaleca się zatem zmianę dotychczasowych nawyków żywieniowych na lepsze oraz wprowadzenie aktywności fizycznej do rutyny, które zniwelują problem nadwagi permanentnie, zapobiegając podobnemu zjawisku w przyszłości. Spalacze najlepiej jest więc stosować wtedy, kiedy działaniu obu bodźców - treningu oraz diety, nie będzie działać równie skutecznie, co na początku redukcji.

Spalacze tłuszczu, dzięki zawartości substancji stymulujących, jak kofeina, guarana i CLA, dodają energii niezbędnej podczas ćwiczeń, jak również zwiększają koncentrację, niezwykle pomocną w trakcie wykonywanego treningu. Ponadto, wskutek udziału związków o działaniu termogenicznym, nasilają one wydzielanie ciepła przez organizm, co umożliwia zwiększenie liczby spalanych podczas wysiłku kalorii, oraz wpływają na proces lipolizy tłuszczów, dzięki czemu nasilają spalanie tłuszczu zgromadzonego w komórkach tłuszczowych organizmu. Co więcej, spalacze nierzadko hamują także apetyt i ograniczają niepożądane podjadanie, co pomaga zmniejszyć ilość zjadanych w ciągu dnia kalorii.

SPALACZE TŁUSZCZU - PRZECIWWSKAZANIA

Spalacze tłuszczu, chociaż ich skład bazuje głównie na naturalnych ekstraktach roślinnych, które są nieszkodliwe dla organizmu, nie powinny być stosowane przez niektóre osoby, gdyż mogą one powodować problemy zdrowotne. Osobami, który powinny unikać suplementacji spalaczmi są alergicy uczuleni na poszczególne składniki zawarte w preparatach, wszyscy zbyt wrażliwi na pobudzające działanie substancji stymulujących, chorzy na serce i ciśnienie, wykazujący zaburzenia krążenia. Dodatkowo, suplementacji spalaczami nie zaleca się także początkującym sportowcom, jako że bodźcami przyczyniającymi się do redukcji masy ciała w pierwszej kolejności powinny być trening oraz zdrowa dieta. O zakupie spalacza osoby te mogą więc pomyśleć dopiero wówczas, gdy oba czynniki przestaną działać równie dobrze, co na początku redukcji.

ZALETY TREC CLENBUREXIN

Suplement diety Trec Clenburexin to wysokiej jakości spalacz tłuszczu, którego skład opiera się na bogatym udziale naturalnych ekstraktów roślinnych, które wspomagają odchudzanie. Suplementacja preparatem Trec Clenburexin, dzięki właściwościom termogenicznym, lipotropowym i diuretycznym, jakimi wykazuje się suplement, wspomaga spalanie zbędnego tłuszczu i wspiera kształtowanie szczupłej, wysportowanej sylwetki. Dodatkowo, suplement Trec Clenburexin dodaje energii niezbędnej podczas intensywnego wysiłku fizycznego oraz pobudza. Doskonały zarówno podczas zwykłej redukcji, w celu zmniejszenia masy ciała, jak i w kuracjach odchudzających osób chorobliwie otyłych. Sięgnij po spalacz tłuszczu Trec Clenburexin już dziś, a już wkrótce na nowo zdefiniujesz pojęcie “szczupłej sylwetki”! Produkt dostępny w wygodnej w użyciu formie żelowych kapsułek do połknięcia.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.

Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.

Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie)

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Trec Clenburexin - 180 kaps.

Napisz opinię

Trec Clenburexin - 180 kaps. + Trec Dietary Fibre - 300g

Trec Clenburexin - 180 kaps. + Trec Dietary Fibre - 300g

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%