Sport Definition That's the Whey Isolate - 2100g + Sport Definition Vita-Min - 60 kaps.

Paczka
Promocja
SportDefinition That"s the Whey Isolate 2100g + Vita-Min 60 kaps. GRATIS!
Sport Definition That's the Whey Isolate - 2100g
Standardowa
cena: 239,00 zł
1 x Sport Definition Vita-Min - 60 kaps.
Standardowa cena: 29,99 zł
Cena w zestawie:

268,99 zł

239,00 zł

(Oszczędzasz 29,99 zł)

- +

  Zamów i opłać w ciągu
  a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

  Opis produktu

  • Sport Definition That's the Whey Isolate - 2100g
  • Sport Definition Vita-Min - 60 kaps.

  THAT’S THE WHEY ISOLATE

  CZYM JEST IZOLAT BIAŁEK SERWATKI?

  Izolat białek serwatki, określany potocznie jako WPI, to odżywka białkowa, której proteiny zostały poddane kompleksowemu procesowi ultrafiltracji, dzięki któremu preparat odznacza się śladową zawartością węglowodanów oraz tłuszczy. Z tego powodu izolaty stanowią doskonałe uzupełnienie diety osób odchudzających się oraz ograniczających spożycie cukrów, a także są znakomitym wsparciem w okresie budowania masy, stanowiąc bogate źródło pełnowartościowych protein, których obecność plasuje się na poziomie nawet 90%, oraz aminokwasów egzogennych, niezwykle istotnych w żywieniu każdego człowieka.

  W przeciwieństwie do standardowego koncentratu białek WPC, izolaty cechuje szybsze wchłanianie skłaników w nich zawartych, w związku z czym odznaczają się one szybszym działaniem, hamując zainicjowany wskutek treningu katabolizm białek niemal natychmiast od momentu spożycia. Co więcej, cechą odróżniającą izolaty od koncentratów jest również tempo uzupełniania glikogenu mięśniowego, którego rezerwy ulegają znacznemu uszczupleniu w warunkach intensywnego obciążenia fizycznego. Przyspieszone wchłanianie izolatu w jelitach determinuje przyspieszoną odpowiedź insuliny, dzięki czemu zapas glikogenu sukcesywnie się uzupełnia.

  KIEDY STOSOWAĆ IZOLAT BIAŁEK SERWATKI?

  Zapotrzebowanie organizmu na białko różni się w zależności od takich czynników, jak wiek, płeć, masa ciała, aktywność fizyczna, stan zdrowia; obliczenie dziennej podaży protein jest więc kwestią indywidualną i dopiero otrzymawszy wynik tego działania, możemy zastanowić się nad właściwą porcją zadawanych w formie odżywki białek. Należy przy tym pamiętać, że odżywki białkowe, w tym także izolaty, to suplementy, których podstawowym zadaniem jest uzupełnianie regularnej diety, nie zaś jej zastępowanie.

  Izolaty białek, dzięki przyspieszonemu wchłanianiu aminokwasów w nich zawartych, nie wymagają dodatkowej suplementacji aminokwasami BCAA, dzięki czemu spożycie samego koktajlu białkowego po treningu w zupełności wystarczy. Co więcej, są one również rekomendowane osobom biernym sportowo, lecz wykazującym braki w podaży białek, które wymagają natychmiastowego uzupełnienia. Izolaty, dzięki niskiej zawartości cukrów oraz tłuszczy, doskonale uzupełniają dzienne zapotrzebowanie na proteiny, bez obaw o dodatkową podaż kalorii, w związku z czym są także znakomitym elementem diet odchudzających.

  CO LEPSZE - IZOLAT CZY KONCENTRAT?

  W kwestii jakości oraz ilości obecnych w odżywce białek, izolaty niepodważalnie górują nad koncentratami. Nie oznacza to jednak, że te drugie nie nadają się w suplementacji osób aktywnych fizycznie, gdyż dzięki większej zawartości tłuszczy oraz węglowodanów, stanowią one doskonały posiłek potreningowy, częściowo pokrywający zapotrzebowanie organizmu na węglowodany podczas okna węglowodanowego. Izolaty, ze względu na śladowe ilości wyżej wymienionych składników, są więc propozycją głównie dla wprawionych sportowców oraz osób odchudzających, ograniczających spożycie cukrów. Niestety, ta sama cecha, która wpisuje izolaty białek jako odżywki, po które mogą sięgać wszyscy, w tym osoby redukujące, jest niekiedy wadą, albowiem niższa zawartość cukrów w preparacie warunkuje jego delikatniejszy, mniej słodki smak.

  ZALETY SPORT DEFINITION THAT’S THE WHEY ISOLATE

  Suplement diety Sport Definition That’s the Whey Isolate to wysokojakościowy izolat białek serwatki (WPI), którego cenny skład oraz doskonały aminogram spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających sportowców! Właściwa podaż białek w codziennej diecie jest czynnikiem kluczowym w walce o szczupłą sylwetkę, jak również o dobrej jakości masę. Jest to fakt powszechnie znany uświadomionym w kwestii żywienia sportowcom, którzy wobec tej prawdy poszukują wyłącznie najlepszych i sprawdzonych rozwiązań. Izolat białek Sport Definition That’s the Whey Isolate jest jednym z nich! Suplement, dzięki szybkiej wchłanialności zawartych w nim aminokwasów, działa niemal natychmiast od momentu spożycia, ograniczając niekorzystny katabolizm białek oraz dostarczając wysokiej jakości budulca mięśni. Co więcej, preparat poprawia regenerację po wysiłku oraz wspiera rozwój masy mięśniowej, zaś ze względu na niską zawartość tłuszczy i cukrów, jest również doskonałym elementem diet odchudzających. Produkt dostępny w formie sproszkowanej, dzięki której sam z łatwością przygotujesz odżywczy koktajl białkowy!

  UWAGI:

  Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.

  Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

  Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.

  Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie)

  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

  Sport Definition That's the Whey Isolate - 2100g

  KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

  POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

  Napisz opinię

  Sport Definition That's the Whey Isolate - 2100g + Sport Definition Vita-Min - 60 kaps.

  Sport Definition That's the Whey Isolate - 2100g + Sport Definition Vita-Min - 60 kaps.

  TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%