Odżywka Sport Definition That's the Whey - 2270g + Sport Definition Sauce ZERO - 320ml

Paczka
Promocja
SportDefinition That-s the Whey 2270g + Sauce ZERO 320ml GRATIS!
Odżywka Sport Definition That's the Whey - 2270g
Standardowa
cena: 175,00 zł
Sport Definition Sauce ZERO - 320ml
Standardowa
cena: 16,90 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Cena w zestawie:

191,90 zł

175,00 zł

(Oszczędzasz 16,90 zł)

Podaj swój adres e-mail

Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz
powiadomienie na wskazany adres

Kup teraz, a zaoszczędzisz
17,50 zł
w kolejnym zamówieniu!
Może zainteresują Cię podobne produkty:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!
  • Odżywka Sport Definition That's the Whey - 2270g
  • Sport Definition Sauce ZERO - 320ml

THAT'S THE WHEY

ZNACZENIE BIAŁKA W ORGANIZMIE CZŁOWIEKA

Białko spełnia w organizmie człowieka szereg ważnych zastosowań, jak detoksykacja czy transport i magazynowanie niektórych substancji, i już niewielki jego niedobór w diecie jest przyczyną ogólnego spadku zdrowia. Proteiny dzielą się między sobą na proste i złożone; te pierwsze zbudowane są z części białkowych, podczas gdy te drugią zawierają dodatkowe elementy niebiałkowe. Co więcej, można je również podzielić na podstawie zawartości takich związków, jak aminokwasy, które stanowią mniejsze cegiełki budujące białka. Aminokwasy, a wyróżniamy endo- i egzogenne, są niezbędne w organizmie człowieka, gdyż uczestniczą w wielu procesach, w tym także w rozbudowie masy mięśniowej. Niestety, organizm ludzki jest w stanie syntetyzować tylko związki endogenne, w związku z czym, aminokwasy niezbędne, egzogenne musi pozyskiwać stale wraz z pokarmem. Aminokwasy egzogenne występują w produktach białkowych pełnowartościowych, jak mięso, ryby, jaja oraz nabiał, i powinny stale gościć w naszej diecie. Białka pełnowartościowe, poza produktami wymienionymi powyżej, występują także w specjalnych suplementach diety, jak odżywki białkowe.

KORZYŚCI STOSOWANIA ODŻYWEK BIAŁKOWYCH

Odżywki białkowe dostępne na rynku występują w trzech podstawowych odmianach - jako koncentraty, izolaty i hydrolizaty, natomiast ich właściwe stosowanie może zauważalnie wspomóc rozwój masy. Stosowanie odżywek białkowych, bardzo wygodne i komfortowe, jest także opłacalne; zamieszanie odżywczego szejka białkowego stanowi bowiem kwestię kilku minut, podczas gdy ugotowanie wartościowego posiłku trwa co najmniej 20, co oczywiście pozwala nam zaoszczędzić czas spędzany w kuchni na gotowaniu. Dodatkowo, uzyskany w ten sposób szejk proteinowy ma formę niedużego koktajlu, który możemy wszędzie ze sobą zabrać i spożyć w dowolnym momencie.

Odżywki białkowe dostarczają wysokiej jakości białek i kompletu aminokwasów niezbędnych dzięki czemu cieszą się dużą popularnością wśród wszystkich trenujących. Ponadto, obecne w nich aminokwasy występują w formie wolnej, co oznacza, że nie wymagają one długiego trawienia i na krótko po spożyciu trafiają do krwi, gdzie następnie mogą zostać wykorzystane na potrzeby ustrojowe organizmu, jak budowa masy.

CZY STOSOWANIE BIAŁKA JEST OBOWIĄZKOWE?

Stosowanie odżywek białkowych, chociaż przynosi wiele korzyści, nie jest obowiązkowe, w związku z czym nie należy się nimi przejmować. Dobrze zbilansowana dieta jest bowiem w stanie pokryć nawet bardzo wysokie zapotrzebowanie organizmu na proteiny. Powodem, dla którego większość sportowców sięga jednak po gotowe preparaty jest wygoda przyrządzenia oraz fakt, iż już jedna porcja białka stanowi bogate źródło pełnowartościowych protein, które z żywności musielibyśmy pobrać z objętościowo dużego posiłku białkowego. Przyjmowanie tak obfitych dań może z kolei stanowić problem dla niejednego łakomczucha, stąd potrzeba wprowadzenia suplementacji białkiem.

ZALETY SPORT DEFINITION THAT’S THE WHEY

Odżywka Sport Definition That’s The Whey to najwyższej jakości połączenie koncentratu i izolatu białek serwatki, których zastosowanie wspiera podaż pełnowartościowych protein i niezbędnych aminokwasów! Stała suplementacja preparatem Sport Definition That’s The Whey, dzięki świetnemu aminogramowi zbliżonemu do aminogramu człowieka, wspomaga przyrosty masy, poprawia regenerację po treningu oraz zabezpiecza tkankę mięśniową przed rozpadem. Suplement Sport Definition That’s The Whey jest bogaty w zawartość aminokwasów BCAA i EAA, a także glutaminy, która wykazuje silne działanie anaboliczne, dzięki któremu możemy szybciej budować masę. Preparat jest rekomendowany zarówno początkującym sportowcom, jak i zawodowym siłaczom. Dostępny w wielu smakach.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.

Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.

Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie)

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Odżywka Sport Definition That's the Whey - 2270g

Napisz opinię

Odżywka Sport Definition That's the Whey - 2270g + Sport Definition Sauce ZERO - 320ml

Odżywka Sport Definition That's the Whey - 2270g + Sport Definition Sauce ZERO - 320ml

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%