Optimum Nutrition Whey Gold - 2270g + Optimum Nutrition Optimum Protein Bar - 60g + Optimum Nutrition T-Shirt True Strenght - 1 szt.

Optimum Nutrition Whey Gold - 2270g
Standardowa
cena: 209,00 zł
Optimum Nutrition Optimum Protein Bar - 60g
Standardowa
cena: 9,99 zł
Standardowa
cena: 9,99 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

224,99 zł

Podaj swój adres e-mail

Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz
powiadomienie na wskazany adres

Optimum Nutriton Whey Gold 2270g + T-Shirt
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
Otrzymujesz 224 punktów!
Darmowa dostawa od 250 zł
100% bezpieczne zakupyOpis produktu

 • Optimum Nutrition Whey Gold - 2270g
 • Optimum Nutrition Optimum Protein Bar - 60g
 • Optimum Nutrition T-Shirt True Strenght - 1 szt.

Matrix białek - Optimum Nutrition - Whey Gold  

Optimum Nutrition - Whey Gold jest wysokiej jakości odżywką białkową zawierającą białka o różnym czasie wchłaniania jak: koncentrat białka serwatki, izolat białka serwatki i hydrolizowane peptydy serwatkowe. Umożliwia uzupełnienie diety w białko o najwyższej wartości bilogicznej i doskonałym profilu aminokwasowym. Optimum Nutrition - Whey Gold wspomaga budowę masy mięśniowej. Zawiera aminokwasy BCAA i glutaminę, które przyspieszają regenerację potreningową oraz hamują katabolizm. Suplement doskonale się rozpuszcza i świetnie smakuje.

Optimum Nutrition - Whey Gold 

 • Wspomaga budowę masy mięśniowej
 • Zawiera białka o różnym czasie wchłaniania
 • Bogaty w BCAA i glutaminę
 • Przyspiesza regenerację
 • Hamuje katabolizm
 • Doskonały smak
 • Super rozpuszczalność

Dawkowanie w dzień treningowy:

 • 30g na czczo
 • 30g przed treningiem
 • 30g po treningu

Dawkowanie w dzień nietreningowy:

 • 30g na czczo
 • 30g 2 razy między posiłkami
Optimum Nutrition Whey Gold - 2270g

Jeszcze nie jesteś przekonany?

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ BAZĄ WIEDZY O Optimum Nutrition Whey Gold - 2270g + Optimum Nutrition Optimum Protein Bar - 60g + Optimum Nutrition T-Shirt True Strenght - 1 szt.

Najlepsze zdrowe tłuszcze dla trzymających dietę

Nasza dieta powinna obfitować w źródła zdrowych tłuszczy. A co to właściwie oznacza? Zdrowe tłuszcze zwykliśmy nazywać nienasyconymi, wśród których najcenniejszymi są kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6.

Błonnik marchwiowy - skuteczność i działanie

Dostępny również w ofercie naszego sklepu, to dwa w jednym - funkcjonalność i smak! Błonnik marchwiowy Pharmovit to innowacja łącząca w sobie zalety błonnika rozpuszczalnego i nierozpuszczalnego. A o jakich korzyściach mowa?

Sód
Sód w organizmie człowieka występuje przede wszystkim w płynach pozakomórkowych, ale również w szkielecie i w płynach wewnątrzkomórkowych. Podstawową rolą sodu jest udział w kontroli objętości płynów pozakomórkowych oraz w utrzymaniu równowagi kwasowo-zasadowej. Bierze udział w przewodzeniu impulsów nerwowych i pomaga kontrolować skurcze mięśni. Uczestniczy w transporcie składników odżywczych do komórek organizmu. Niedobór sodu może prowadzić do odwodnienia organizmu, spadku ciśnienia i bólów głowy, zaś nadmiar prowadzi do nadciśnienia, rozwoju chorób układu sercowo-naczyniowego i chorób nerek.
cholesterol

Cholesterol jest związkiem chemicznym niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Utrzymywanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi jest istotne, ponieważ wpływa na stan zdrowia. A jako, że u ludzi prowadzących aktywny tryb życia cholesterol naturalnie się obniża – sportowcy powinni go suplementować. Utrzymają ciało w doskonałej kondycji, nie obawiając się ryzyka związanego na przykład z występowaniem tak zwanego „złego cholesterolu”.

Wapń (glukonian wapnia)
Wapń jest pierwiastkiem niezbędnym w ludzkim organizmie, decydującym o prawidłowej, mocnej budowie kości i zębów. Nadto gwarantuje prawidłową krzepliwość krwi, zdrowy sen, dobry nastrój, sprawnie pracujące mięśnie oraz rozluźnienie nerwów. Groźnym stanem jest zarówno jego niedobór, jak i nadmiar. Odpowiedni poziom wapnia decyduje także o większej efektywności podczas gojenia się ran. Najwięcej wapnia znajdujemy w serach podpuszczkowych dojrzewających. Pierwiastek ten pojawia się w wielu suplementach diety.
Tłuszcz
Tłuszcz całkowity, czyli ilość tłuszczu dodanego i tłuszczu "ukrytego", naturalnie zawartego w składnikach suplementu diety. Są to zarówno kwasy tłuszczowe nasycone, jak i jedno i wielonienasycone. Tłuszcz dostarczany drogą pokarmową z pożywieniem konwencjonalnym, jak i w odżywkach i suplementach sportowych stanowi skoncentrowane źródło energii. Kwasy tłuszczowe zawarte w pożywieniu/suplementach pełnią również rolę budulcową i funkcjonalną, stanowią także element budulcowy istoty białej mózgu. NNKT są także prekursorami hormonów tkankowych i innych ważnych biologicznie związków.
Sól
Sól to potoczna nazwa związku chemicznego- chlorku sodu (NaCl). Ta stosowana jako przyprawa składa się przede wszystkim z sodu i z dodatkowych pierwiastków np. jodu. Sól jest potrzebna dla zachowania równowagi elektrolitowej w organizmie, jest też składnikiem płynów komórkowych oraz tkankowych. Jest niezbędna dla odpowiedniej pracy układu mięśniowego i nerwowego. Wskazana jest także dla osób cierpiących na niedociśnienie tętnicze. Jej nadmiar powoduje m.in. nadciśnienie tętnicze, miażdżycę i zwiększa ryzyko zachorowania na choroby sercowo-naczyniowe. Przyczynia się też między innymi do powstawania otyłości i cukrzycy typu II.
Węglowodany
Węglowodany to związki organiczne, które są bardzo szeroko rozpowszechnione w przyrodzie. Główne funkcje, jakie spełniają to rola materiału zapasowego oraz podporowego. Mają słodki smak i łatwo rozpuszczają się w wodzie. Znane nam są bliżej, jako cukry, sacharydy czy też cukrowce. Te, które występują w pożywieniu człowieka dzielimy na złożone oraz proste. Do złożonych, czyli wielocukrów należą skrobia i glikogen. Z kolei cukry proste to glukoza, fruktoza i galaktoza. Są niezbędne w codziennej diecie człowieka.
Białko

Białko stanowi jeden ze składników odżywczych organizmu. Odpowiada za transport substancji odżywczych, zwalcza toksyny, dostarcza energii, a także jest ważnym materiałem budulcowym. Niezbędne dla osób intensywnie trenujących, ponieważ wspomaga odbudowę oraz regenerację mięśni. Nadto zapobiega rozwojowi chorób układu krwionośnego. Znajduje się w wielu suplementach diety dla sportowców. Odchudzaniu sprzyja dieta o podwyższonej zawartości białka oraz obniżonej zawartości węglowodanów.

Witamina C
Witamina C to kwas askorbinowy, będący organicznym związkiem chemicznym. Dla ludzi to witamina, która musi być dostarczana wraz z pożywieniem, ale i przeciwutleniacz stosowany, jako dodatek do żywności. Spośród wszystkich witamin, to właśnie C jest najbardziej narażona na działanie czynników zewnętrznych. U dorosłego człowieka rekomenduje się spożycie na poziomie 45-90mg na dobę. Bierze udział między innymi w przemianach tyrozyny, jak i niezbędna jest do zachowania prawidłowego potencjału oksydacyjnego w komórce.
Tłuszcze nasycone
Tłuszcz nasycony dostarcza energii człowiekowi, pomaga w przyswajaniu niektórych witamin oraz składników odżywczych, a także uczestniczy w budowie błon komórkowych. Źródła tłuszczów nasyconych to głównie: wołowina, jagnięcina, wieprzowina, smalec, masło, śmietana, pełnotłuste mleko, sery żółte o dużej zawartości tłuszczu, olej kokosowy, masło kakaowe, olej palmowy oraz olej z ziaren palmowych. Nadmiar tego typu tłuszczu przyczynia się do otyłości, zwiększenia poziomu złego cholesterolu i ryzyka wystąpienia chorób serca.

Napisz opinię

Optimum Nutrition Whey Gold - 2270g + Optimum Nutrition Optimum Protein Bar - 60g + Optimum Nutrition T-Shirt True Strenght - 1 szt.

Optimum Nutrition Whey Gold - 2270g + Optimum Nutrition Optimum Protein Bar - 60g + Optimum Nutrition T-Shirt True Strenght - 1 szt.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ: