Optimum Nutrition Whey Gold - 2270g + Optimum Nutrition Gold Standard PreWorkout - 88g

Paczka
Promocja
Optimum Nutrition Whey Gold 2270g + Optimum Nutrition Gold Standard PreWorkout 88g
Optimum Nutrition Whey Gold - 2270g
Standardowa
cena: 199,00 zł
Optimum Nutrition Gold Standard PreWorkout - 88g
Standardowa
cena: 19,99 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

219,00 zł

Podaj swój adres e-mail

Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz
powiadomienie na wskazany adres

Kup teraz, a zaoszczędzisz
21,90 zł
w kolejnym zamówieniu!
Może zainteresują Cię podobne produkty:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!
  • Optimum Nutrition Whey Gold - 2270g
  • Optimum Nutrition Gold Standard PreWorkout - 88g

Optimum Nutrition Whey Gold to połączenie najwyższej jakości izolatu (WPI) i koncentratu (WPC) białek serwatkowych. Produkt odznacza się doskonałą rozpuszczalnością, doskonale smakuje oraz jest łatwy w dawkowaniu! Optimum Nutrition Whey Gold stanowi cenne źródło niezbędnych aminokwasów, dzięki czemu zapobiega ich niedoborom w diecie oraz wspiera budowanie masy mięśniowej i siłyOptimum Nutrition Whey Gold charakteryzuje się dobrym profilem aminokwasowym i wysoką wartością biologiczną. Dzięki temu, stanowi nieocenione wsparcie w okresie pracy nad masą oraz rzeźbą. Suplement Optimum Nutrition Whey Gold zapewnia szybki zastrzyk protein do krwiobiegu, zmniejsza szkodliwy katabolizm po treningu oraz jest łagodny dla układu pokarmowego. Produkt jest dostępny w formie proszku w wielu przepysznych smakach!

Suplement Optimum Nutrition Whey Gold zawiera następujące składniki aktywne:

Izolat białek serwatkowych (WPI) - to produkt białkowy powstający w wyniku mikrofiltracji przepływu krzyżowego, dzięki któremu zachowuje większość bioaktywnych składników. WPI stanowi jeden z najpopularniejszych preparatów wysokobiałkowych, zaraz obok koncentratu, i wspomaga budowanie masy mięśniowej oraz wzrost siły [1]. izolat białek serwatki stanowi wartościowe źródło aminokwasów egzogennych, niezbędnych, i zapobiega ich niedoborom w organizmie. WPI charakteryzuje się zawartością białka na poziomie 90%; pozostałą część stanowi minimalny udział tłuszczy i cukrów. Ponadto, jest lekkostrawny i bardzo szybko się wchłania.

Koncentrat białek serwatkowych (WPC) - to wysokobiałkowy preparat, bardzo popularny na rynku suplementów. WPC powstaje z serwatki - produktu powstałego przy produkcji sera, w wyniku procesu ultrafiltracji, w trakcie którego serwatka jest oczyszczana z tłuszczów oraz laktozy. Koncentrat białka serwatkowego stanowi bogate źródło aminokwasów egzogennych, w tym BCAA (L-leucyna, L-izoleucyna, L-walina), dzięki czemu wspomaga szybkie przyrosty masy mięśniowej oraz generuje wzrost siły chwytu. Co więcej, białko serwatki może również wpływać na poziom lipidów i wspomagać utratę tkanki tłuszczowej [2]. WPC charakteryzuje się zawartością białka na poziomie ok. 80%, podczas gdy resztę stanowią inne składniki, jak woda, tłuszcze i węglowodany.

Przeznaczenie Optimum Nutrition Whey Gold

Suplement Optimum Nutrition Whey Gold jest rekomendowany sportowcom wszelkich dyscyplin, niezależnie od zaawansowania. Preparat może być również stosowany w diecie osób niezwiązanych ze sportem, wykazujących niedobory protein w codziennym żywieniu.

Ekspert Mamutpro radzi, jak stosować Optimum Nutrition Whey Gold:

“Wiele osób zastanawia się, z czym łączyć odżywki białkowe, mając na myśli inne preparaty suplementacyjne, jednak, nad czym zastanawiamy się znacznie rzadziej, to z czym łączyć daną odżywkę białkową w procesie jej przygotowania. Mamy tutaj na myśli wodę lub mleko, z którymi możemy połączyć zakupiony proszek, by uzyskać wartościowy koktajl. Okazuje się bowiem, że i tutaj mamy duże pole do popisu. Łącząc odżywkę z wodą, możemy zmniejszyć jej kaloryczność, co ma znaczenie na dietach redukcyjnych. Jednak, jeżeli kalorie to dla nas drugorzędna sprawa, a bardziej zależy nam na naenergetyzowaniu, lepiej rozpuścić naszą odżywkę w mleku.”

Zalecane spożycie i przygotowanie:

Zaleca się stosowanie 1-3 porcji produkty dziennie, w zależności od zapotrzebowania na białko. W celu przygotowania odżywki należy wymieszać porcję proszku (1 miarka) z 300 ml wody, soku lub mleka.

Źródła naukowe:

[1] 1: Tipton KD, Elliott TA, Cree MG, Wolf SE, Sanford AP, Wolfe RR. Ingestion of casein and whey proteins result in muscle anabolism after resistance exercise. Med Sci Sports Exerc. 2004 Dec;36(12):2073-81. PubMed PMID: 15570142.

[2] 1: Pal S, Ellis V, Dhaliwal S. Effects of whey protein isolate on body composition, lipids, insulin and glucose in overweight and obese individuals. Br J Nutr. 2010 Sep;104(5):716-23. doi: 10.1017/S0007114510000991. Epub 2010 Apr 9. PubMed PMID: 20377924.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.

Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.

Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie)

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Optimum Nutrition Whey Gold - 2270g

Napisz opinię

Optimum Nutrition Whey Gold - 2270g + Optimum Nutrition Gold Standard PreWorkout - 88g

Optimum Nutrition Whey Gold - 2270g + Optimum Nutrition Gold Standard PreWorkout - 88g

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%