Olimp Pro Amino Xplode Powder - 360g + Odżywka Olimp Pure Whey Isolate 95 - 2200g

Paczka
Olimp Whey Pure Whey Isolate 2200g + Pro Amino Xplode Powder 360g
Olimp Pro Amino Xplode Powder - 360g
Standardowa
cena: 55,00 zł
Odżywka Olimp Pure Whey Isolate 95 - 2200g
Standardowa
cena: 239,00 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Cena w zestawie:

294,00 zł

220,00 zł

(Oszczędzasz 74,00 zł)

Podaj swój adres e-mail

Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz
powiadomienie na wskazany adres

Kup teraz, a zaoszczędzisz
22,00 zł
w kolejnym zamówieniu!
Może zainteresują Cię podobne produkty:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!
  • Olimp Pro Amino Xplode Powder - 360g
  • Odżywka Olimp Pure Whey Isolate 95 - 2200g

PRO AMINO XPLODE POWDER

WPŁYW AMINOKWASÓW NA ORGANIZM

Aminokwasy, stanowiące element strukturalny białek, w tym także mięśniowych, są składnikiem niezbędnym do zachowania zdrowia organizmu, oraz umożliwiają budowanie masy. Komplet wszystkich, których jest w sumie 23, dzieli się na aminokwasy egzogenne, których organizm nie potrafi samodzielnie syntetyzować, oraz endogenne, wytwarzane w ustroju człowieka. By móc prawidłowo funkcjonować, oraz aby przyczyniać się do sukcesywnej nadbudowy masy mięśniowej, potrzebujemy wszystkich 23. Wówczas, najprostszym sposobem na ich dostarczenie jest zdrowa, dobrze zbilansowana dieta, bogata w udział takich produktów, jak mięso i produkty odzwierzęce, jak mleko i jego przetwory, oraz stosowna suplementacja, szczególnie zasadna, jeśli intensywnie trenujemy, a na przygotowywanie posiłków nie starcza nam czasu w codziennym natłoku obowiązków.

Aminokwasy odgrywają szczególną rolę w żywieniu sportowców, którzy podejmują się wyczerpujących ćwiczeń siłowych głównie w celu zbudowania pożądanej masy. Wówczas, są one składnikiem niezbędnym na drodze ku realizacji tego celu, zaś do ich najważniejszych funkcji zaliczamy: wsparcie w redukcji tkanki tłuszczowej, pośredni wpływ na wzrost siły, a także działanie antykataboliczne. Dieta uboga w stosowne ilości białek, a co się z tym wiąże - aminokwasów, uniemożliwia wzrost mięśni, niezależnie od ilości godzin poświęcanych na trening. Aby więc nie marnotrawić czasu spędzanego na siłowni, warto kompleksowo zatroszczyć się o właściwą, adekwatną do zapotrzebowania, dzienną podaż protein, które wówczas możemy dostarczać w formie żywności lub suplementu.

DLACZEGO PREPARATY AMINOKWASOWE SĄ LEPSZE OD ŻYWNOŚCI?

Preparaty aminokwasowe, czyli gotowe mieszanki najważniejszych aminokwasów, są dedykowane osobom aktywnym fizycznie oraz sportowcom, ze względu na zwiększone zapotrzebowanie tych osób na ten składnik oraz częsty brak czasu przeznaczanego na gotowanie białkowych posiłków np. potreningowych. Kolejnym argumentem, przemawiającym za stosowaniem gotowych preparatów aminokwasowych, jest ich przyspieszony czas wchłaniania i niemal natychmiastowe działanie, stanowiące przeciwieństwo konwencjonalnej żywności, której proces trawienia i przyswajania trwa znacznie dłużej. Gotowe mieszanki aminokwasów są również prostsze w przygotowaniu, albowiem przyjmują one najczęściej formę proszku, który po rozpuszczeniu w wodzie pozwala uzyskać szybkoprzyswajalny i często bardzo smaczny napój.

KIEDY STOSOWAĆ AMINOKWASY?

Aminokwasy w formie suplementu najlepiej przyjmować każdego dnia rano, bezpośrednio po przebudzeniu, oraz po lub w trakcie treningu. Pozwoli to na zahamowanie porannego katabolizmu, będącego wynikiem długiego snu, w trakcie którego organizm nie pozyskiwał składników odżywczych, oraz dostarczy niezbędnych składników podczas oraz po zakończonym wysiłku, działając protekcyjnie przeciwko katabolizmowi mięśni. Co więcej, stosując aminokwasy w trakcie ćwiczeń, warto rozpatrzyć równoległą suplementację dodatkowych środków, jak węglowodany, stanowiące źródło energii, oraz kreatynę, wspierającą budowanie masy.

ZALETY OLIMP PRO AMINO XPLODE POWDER

Suplement diety marki Olimp - Pro Amino Xplode Powder, to najwyższej jakości preparat aminokwasowy, bazujący na hydrolizacie białek serwatki, zapewniający potężną dawkę “wolnych” aminokwasów już w jednej porcji! Tak kompleksowa formuła umożliwia niemal natychmiastowe przyswojenie zawartych składników oraz szybkie działanie. Suplementacja Olimp Pro Amino Xplode Powder wspiera regenerację powysiłkową, niezwykle ważną w okresie budowania masy, wzmacnia odporność organizmu, oraz wykazuje silne działanie antykataboliczne, ochraniając białka mięśni przed rozpadem. Co więcej, preparat został wzbogacony sporym dodatkiem glutaminy, AAKG oraz witamin, oraz odznacza się doskonałym smakiem! Olimp Pro Amino Xplode Powder to definicja najwyższej jakości, skuteczności i smaku w jednym! Od tej pory budowanie masy stanie się łatwiejsze, a wszystko dzięki suplementowi od firmy Olimp! Produkt dostępny w formie łatworozpuszczalnego proszku, dzięki któremu szybko i łatwo uzyskasz pyszny napój.

DAWKOWANIE

Producent zaleca przyjmowanie 1 porcji produktu dziennie, po przebudzeniu, pomiędzy posiłkami, przed lub po treningu, lub przed snem. Ilość sugerowanej porcji jest z kolei uzależniona od masy ciała konsumenta i powinna wynosić 7,5g proszku na porcję do 90 kg wagi, oraz dawkę 15g powyżej 90 kg.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.

Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.

Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie)

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Olimp Pro Amino Xplode Powder - 360g

Napisz opinię

Olimp Pro Amino Xplode Powder - 360g + Odżywka Olimp Pure Whey Isolate 95 - 2200g

Olimp Pro Amino Xplode Powder - 360g + Odżywka Olimp Pure Whey Isolate 95 - 2200g

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%