Olimp Cla z Zieloną Herbatą + L-Karnityna - 60 kaps. + Olimp Thermo Speed Extreme - 120 kaps.

Paczka
Promocja
Olimp - Thermo Speed Extreme 120 kaps. + Cla z Zieloną Herbatą + L-Karnityna 60 kaps.
1 x Olimp Cla z Zieloną Herbatą + L-Karnityna - 60 kaps.
Standardowa cena: 37,00 zł
1 x Olimp Thermo Speed Extreme - 120 kaps.
Standardowa cena: 39,37 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

76,99 zł

Podaj swój adres e-mail

Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz
powiadomienie na wskazany adres

Kup teraz, a zaoszczędzisz
7,60 zł
w kolejnym zamówieniu!
Może zainteresują Cię podobne produkty:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!
  • Olimp Cla z Zieloną Herbatą + L-Karnityna - 60 kaps.
  • Olimp Thermo Speed Extreme - 120 kaps.

CLA Z ZIELONĄ HERBATĄ + L-KARNITYNA

CO TO JEST CLA I JAK DZIAŁA?

CLA, czyli sprzężony kwas linolowy, to związek charakteryzujący się wysoką bioaktywnością, oraz wykazujący szereg prozdrowotnych właściwości w organizmie człowieka. Jego duże ilości możemy znaleźć w produktach zwierzęcych, jak mięso przeżuwaczy, oraz odzwierzęcych, jak mleko i jego przetwory. CLA wykazuje działanie antynowotworowe, zapobiegając rozwojowi nowotworów i wspomagając leczenie niektórych jego odmian, przeciwmiażdżycowe, wskutek zdolności zwiększających poziom dobrego cholesterolu, oraz poprzez wpływ na obniżenie stężenia trójglicerydów we krwi, a także wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej. Zwłaszcza dzięki temu ostatniemu, CLA często bywa składnikiem preparatów odchudzających, gdyż poza właściwościami wpływającymi na obumieranie komórek tłuszczowych, CLA oddziałuje również na zwiększenie wydatkowania energii przez organizm w trakcie spoczynku. Ponadto, związek ten zapobiega odkładaniu się rezerw tłuszczu w tkance tłuszczowej, i wspomaga wykorzystanie tego składnika jako źródło energii.

L-KARNITYNA - WŁAŚCIWOŚCI ODCHUDZAJĄCE

L-karnityna, stanowiąca składnik serca i mięśni, to aminokwas zaliczany do grupy endogennych. Jednak, choć organizm potrafi samodzielnie go wytwarzać, nie jest w stanie pokryć dziennego zapotrzebowania na ten aminokwas, które zwykle waha się w przedziale 500-2000 mg, wobec czego pojawia się potrzeba, by dany składnik dostarczać również z zewnątrz, wraz z pokarmem, lub w postaci suplementu diety. L-karnityna występuje zasobnie w czerwonym mięsie, drobiu, rybach i mleku, a w mniejszych ilościach także w owocach i warzywach. Wśród licznych zastosowań tego aminokwasu możemy wyróżnić: właściwości antyoksydacyjne, poprawa regeneracji powysiłkowej, wzrost wydolności i wytrzymałości u sportowców, oddalanie uczucia zmęczenia, uzdatniające do wydłużonej pracy mięśni. Jednak to wciąż nie koniec listy, a na uwagę zasługuje również zdolność wspomagająca odchudzanie, jako że L-karnityna, poza wymienionymi powyżej właściwościami, odpowiada także za transport kwasów tłuszczowych do mitochondriów, gdzie ulegają one spaleniu i zostają przekształcone na energię.

ZALETY OLIMP CLA Z ZIELONĄ HERBATĄ + L-KARNITYNA

Olimp CLA z Zieloną Herbatą + L-Karnityna to kompozycja wyłącznie najlepszych, starannie wyselekcjonowanych składników, opierająca swój skład na bogatej zawartości sprzężonego kwasu linolowego CLA, ekstraktu z zielonej herbaty oraz L-karnityny. Wszystkie te substancje odgrywają kluczową rolę w procesie spalania tkanki tłuszczowej, efektywnie wspierając utratę wagi i pięknie modelując sylwetkę! Obecny w preparacie sprzężony kwas linolowy CLA aktywnie niszczy komórki tłuszczowe, prowadząc do ich obumierania, oraz aktywizuje proces budowy białek w miejsce spalonego tłuszczu, dzięki czemu ciało nie traci swej jędrności. Co więcej, zawarta w Olimp CLA z Zieloną Herbatą + L-Karnityna zielona herbata pomaga zapoczątkować proces spalania tłuszczu i zapobiega przed jego ponownym gromadzeniem. Całość wspiera działanie L-karnityny, bez której utrata wagi i redukcja tłuszczu byłyby nie lada wyczynem! Dodatek L-karnityny w suplemencie odpowiada bowiem za transport kwasów tłuszczowych do mitochondriów, gdzie następnie te ulegają spaleniu, oraz zwiększa dostęp tlenu. Tak kompleksowa formuła, wsparta zdrową, dobrze zbilansowaną dietą i aktywnością fizyczną, pozwoli na szybką utratę zbędnych kilogramów i lato w bikini spędzone bez poczucia wstydu! Suplement dostępny w łatwych do połknięcia kapsułkach.

DAWKOWANIE

Zaleca się przyjmowanie 2 kapsułek dwa razy dziennie - po pierwszym posiłku i na ok. 30 min. przed treningiem, w dni treningowe, oraz dawkę 2 kapsułek dwa razy dziennie, w dni nietreningowe.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.

Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.

Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie)

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Olimp Cla z Zieloną Herbatą + L-Karnityna - 60 kaps.

Napisz opinię

Olimp Cla z Zieloną Herbatą + L-Karnityna - 60 kaps. + Olimp Thermo Speed Extreme - 120 kaps.

Olimp Cla z Zieloną Herbatą + L-Karnityna - 60 kaps. + Olimp Thermo Speed Extreme - 120 kaps.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%