FA Nutrition Xtreme BCAA 5000 - 400g + FA Nutrition Vitamin C with Rose Hip Extract - 100 Tab.

FA Nutrition Xtreme BCAA 5000 - 400g
Standardowa
cena: 53,99 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

65,00 zł

58,50 zł

(Oszczędzasz 10%)

Podaj swój adres e-mail

Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz
powiadomienie na wskazany adres

FA BCAA 5000 400g + Vitamin C with Rose Hip Extract 100 tab.
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
Otrzymujesz 58 punktów!
Darmowa dostawa od 250 zł
100% bezpieczne zakupyOpis produktu

  • FA Nutrition Xtreme BCAA 5000 - 400g
  • FA Nutrition Vitamin C with Rose Hip Extract - 100 Tab.

Aminokwasy rozgałęzione - Fitness Authority - Xtreme BCAA 5000

Fitness Authority - Xtreme BCAA 5000 - suplement aminokwasowy, zawierający aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach bocznych jak: l- leucyna, l-izoleucyna i l-walina w najlepszym stosunku ilościowym 2:1:1. Procporcje te umożliwiają maksymalne przyswojenie i wkorzystanie zawartych substancji. Fitness Authority - Xtreme BCAA 5000 nasila anabolizm, dzięki czemu szybciej zbudujesz masę mieśniową. Jednocześnie maksymalizuje regenerację po wysiłku fizycznym oraz hamuje katabolizm. Zalecany sportowcom różnych dyscyplin.

Fitness Authority - Xtreme BCAA 5000

  • Najlepsze proporcje BCAA
  • Szybsza regenracja
  • Zapobiega rozpadowi białek
  • Wspiera anabolizm
  • Przyśpiesza budowę masy mięśniowej

Dawkowanie w dzień treningowy:

  • 5-10g przed treningiem
  • 5-10g po treningu

Dawkowanie w dzień nietreningowy:

  • 5-10g rano
FA Nutrition Xtreme BCAA 5000 - 400g

Jeszcze nie jesteś przekonany?

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ BAZĄ WIEDZY O FA Nutrition Xtreme BCAA 5000 - 400g + FA Nutrition Vitamin C with Rose Hip Extract - 100 Tab.

Najlepsze zdrowe tłuszcze dla trzymających dietę

Nasza dieta powinna obfitować w źródła zdrowych tłuszczy. A co to właściwie oznacza? Zdrowe tłuszcze zwykliśmy nazywać nienasyconymi, wśród których najcenniejszymi są kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6.

Błonnik marchwiowy - skuteczność i działanie

Dostępny również w ofercie naszego sklepu, to dwa w jednym - funkcjonalność i smak! Błonnik marchwiowy Pharmovit to innowacja łącząca w sobie zalety błonnika rozpuszczalnego i nierozpuszczalnego. A o jakich korzyściach mowa?

tłuszcz
Tłuszcz całkowity, czyli ilość tłuszczu dodanego i tłuszczu "ukrytego", naturalnie zawartego w składnikach suplementu diety. Są to zarówno kwasy tłuszczowe nasycone, jak i jedno i wielonienasycone. Tłuszcz dostarczany drogą pokarmową z pożywieniem konwencjonalnym, jak i w odżywkach i suplementach sportowych stanowi skoncentrowane źródło energii. Kwasy tłuszczowe zawarte w pożywieniu/suplementach pełnią również rolę budulcową i funkcjonalną, stanowią także element budulcowy istoty białej mózgu. NNKT są także prekursorami hormonów tkankowych i innych ważnych biologicznie związków.
węglowodany
Węglowodany to związki organiczne, które są bardzo szeroko rozpowszechnione w przyrodzie. Główne funkcje, jakie spełniają to rola materiału zapasowego oraz podporowego. Mają słodki smak i łatwo rozpuszczają się w wodzie. Znane nam są bliżej, jako cukry, sacharydy czy też cukrowce. Te, które występują w pożywieniu człowieka dzielimy na złożone oraz proste. Do złożonych, czyli wielocukrów należą skrobia i glikogen. Z kolei cukry proste to glukoza, fruktoza i galaktoza. Są niezbędne w codziennej diecie człowieka.
białko

Białko stanowi jeden ze składników odżywczych organizmu. Odpowiada za transport substancji odżywczych, zwalcza toksyny, dostarcza energii, a także jest ważnym materiałem budulcowym. Niezbędne dla osób intensywnie trenujących, ponieważ wspomaga odbudowę oraz regenerację mięśni. Nadto zapobiega rozwojowi chorób układu krwionośnego. Znajduje się w wielu suplementach diety dla sportowców. Odchudzaniu sprzyja dieta o podwyższonej zawartości białka oraz obniżonej zawartości węglowodanów.

l-leucyna
L-leucyna jest aminokwasem egzogennym. Naturalnie spotykana w produktach białkowych, ale i pokarmach pochodzenia roślinnego. Wpływa na sekrecję anabolicznych hormonów, dlatego uznaje się, iż jest niezbędna sportowcom, stąd znajduje swoje zastosowanie między innymi w suplementach diety tego typu. Wpływa również korzystnie na redukcję tkanki tłuszczowej, a co za tym idzie, poprawę sylwetki. Ma zastosowanie we wszystkich dyscyplinach sportowych.
witamina c
Witamina C to kwas askorbinowy, będący organicznym związkiem chemicznym. Dla ludzi to witamina, która musi być dostarczana wraz z pożywieniem, ale i przeciwutleniacz stosowany, jako dodatek do żywności. Spośród wszystkich witamin, to właśnie C jest najbardziej narażona na działanie czynników zewnętrznych. U dorosłego człowieka rekomenduje się spożycie na poziomie 45-90mg na dobę. Bierze udział między innymi w przemianach tyrozyny, jak i niezbędna jest do zachowania prawidłowego potencjału oksydacyjnego w komórce.

Napisz opinię

FA Nutrition Xtreme BCAA 5000 - 400g + FA Nutrition Vitamin C with Rose Hip Extract - 100 Tab.

FA Nutrition Xtreme BCAA 5000 - 400g + FA Nutrition Vitamin C with Rose Hip Extract - 100 Tab.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ: