FA Nutrition Diamond Hydrolysed Whey Protein - 2270g + FA Nutrition Xtreme BCAA 5000 - 400g

Paczka
Promocja
FA BCAA 5000 400g + FA Diamond Hydrolysed Whey Protein 2270g
FA Nutrition Diamond Hydrolysed Whey Protein - 2270g
Standardowa
cena: 199,00 zł
FA Nutrition Xtreme BCAA 5000 - 400g
Standardowa
cena: 52,00 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Cena w zestawie:

251,00 zł

218,00 zł

(Oszczędzasz 33,00 zł)

Podaj swój adres e-mail

Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz
powiadomienie na wskazany adres

Kup teraz, a zaoszczędzisz
21,80 zł
w kolejnym zamówieniu!
Może zainteresują Cię podobne produkty:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!
  • FA Nutrition Diamond Hydrolysed Whey Protein - 2270g
  • FA Nutrition Xtreme BCAA 5000 - 400g

DIAMOND HYDROLYSED WHEY PROTEIN

FA NUTRITION DIAMOND HYDROLYSED WHEY PROTEIN

Suplement FA Nutrition Diamond Hydrolysed Whey Protein to najwyższej jakości odżywka wysokobiałkowa, której skład stanowi zhydrolizowany koncentrat białek serwatki, którego zastosowanie pomaga uzupełnić dietę w białko, jak również wspiera budowanie masy! Stała suplementacja preparatem FA Nutrition Diamond Hydrolysed Whey Protein wpływa na lepsze przyrosty masy, a także zapobiega niedoborom białek w organizmie. Dodatkowo, FA Nutrition Diamond Hydrolysed Whey Protein, dzięki zawartości enzymatycznie strawionych białek, szybko się wchłania i doskonale rozpuszcza. FA Nutrition Diamond Hydrolysed Whey Protein stanowi bogate źródło pełnowartościowych białek, bo aż 22g w jednej porcji, i stosowany jak należy, sprawia, że nasze marzenia o dużych i silnych mięśniach stają się rzeczywistością!

ZNACZENIE BIAŁEK W ORGANIZMIE LUDZKIM

Zapotrzebowanie organizmu na białko jest zależne od wielu czynników, jak płeć, wiek, masa ciała, stan zdrowia, aktywność fizyczna, i niezależnie od tego, ile ono wynosi, trzeba je stale pokrywać. Osoby aktywne fizycznie i zawodowi sportowcy, w związku z wysokim wydatkiem energetycznym będącym efektem treningu, zgłaszają zwykle bardzo duże zapotrzebowanie na proteiny, które w ich wypadku mają szczególne znaczenie; odpowiednia podaż protein z zewnątrz wpływa bowiem na realizację takich celów, jak rozwój masy czy redukcja tłuszczu, i już niewielki ich brak w diecie upośledza oba te procesy, sprawiając, że czas poświęcony na treningach idzie na marne. Białko, poza zastosowaniem powyżej, odgrywa w organizmie człowieka szereg ważnych funkcji, jak detoksykacja czy naprawa i odbudowa uszkodzonych tkanek, i niedostateczna jego ilość w organizmie wpływa negatywnie na nasze zdrowie.

CO POWINIENEŚ WIEDZIEĆ O ODŻYWKACH BIAŁKOWYCH?

Osoby aktywne fizycznie i sportowcy bardzo często sięgają po wsparcie w postaci odżywek proteinowych, które są łatwe w przygotowaniu i dobrze smakują. Zamieszanie odżywczego koktajlu białkowego jest bowiem kwestią kilku minut, podczas kiedy na ugotowanie wartościowego posiłku musimy poświęcić ich co najmniej 15-20. Odżywki białkowe stanowią ponadto bogate źródło aminokwasów egzogennych, które należą do związków niezbędnych, jednak nieprodukowanych w organizmie człowieka. W związku z tym, aminokwasy te należy dostarczać regularnie drogą pokarmową, sięgając po produkty stanowiące ich źródło, jak wspomniane wyżej odżywki białkowe lub produkty naturalne, jak mięso, ryby, jaja czy nabiał. Co ciekawe, te same związki obecne w pokarmie tj. aminokwasy niezbędne, w odżywkach występują w formie wolnej, a zatem odznaczają uproszczoną budową chemiczną, wskutek czego szybciej trafiają do krwiobiegu i nie wymagają długiego trawienia. Ma to szczególne znaczenie zwłaszcza dla sportowców, albowiem szybki zastrzyk protein do organizmu jest dla nich gwarantem szybkiego zahamowania katabolizmu mięśni po wysiłku, jak również wpływa pozytywnie na przebieg i czas regeneracji.

JAK WYBRAĆ ODŻYWKĘ BIAŁKOWĄ?

Wybór odżywki białkowej, szczególnie w przypadku początkujących sportowców, nie należy do łatwych. Szeroka gama preparatów o nieco zróżnicowanym składzie i w innym przedziale cen nie tylko dezorientuje, a przeraża. W wyborze odżywki dla siebie pomóc może stosowna wiedza na temat owych preparatów, jak również pomoc udzielona nam przez sprzedawcę. W przypadku jednak, kiedy takiej nie dostajemy, jesteśmy zdani tylko na siebie. Co wówczas? Dostępne na rynku preparaty: koncentraty, izolaty i hydrolizaty, to trzy podstawowe odmiany odżywek białkowych, które, chociaż mają ten sam cel i służą temu samemu, różnią się nieco składem. Koncentraty odznaczają się zawartością białek na poziomie ok. 80% i poza nimi, zawierają także tłuszcze i cukry, które wpływają pozytywnie na ich smak, lecz, co zasmuci z pewnością wiele osób, zwiększają także kaloryczność odżywki. Mimo to, są one doskonałe dla początkujących sportowców, których trening jest amatroski i nie wymaga od nas podaży znacznie większej liczby białek. W przypadku zaawansowanych sportowców dużo lepszym rozwiązaniem wydaje się zakup izolatu lub hydrolizatu, które niestety są droższe. Jednakże, jak to często bywa, w ślad za wyższą ceną podąża także wyższa jakość. Izolaty i hydrolizaty zawierają proteiny na poziomie nawet 90%, a ponadto odznaczają się obniżonym udziałem laktozy, tłuszczy i węglowodanów, dzięki czemu są także znakomitą propozycją na redukcji.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.

Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.

Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie)

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

FA Nutrition Diamond Hydrolysed Whey Protein - 2270g

Napisz opinię

FA Nutrition Diamond Hydrolysed Whey Protein - 2270g + FA Nutrition Xtreme BCAA 5000 - 400g

FA Nutrition Diamond Hydrolysed Whey Protein - 2270g + FA Nutrition Xtreme BCAA 5000 - 400g

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%