BioTech USA Tri Creatine Malate - 300g + Odżywka BioTech USA Iso Whey Zero - 2270g + Shaker + 2x Próbka

Paczka
Promocja
BioTech USA - Iso Whey Zero 2270g + Tri Creatine Malate 300g + Nitrox Therapy 17g + Shaker Mamutpro
Odżywka BioTech USA Iso Whey Zero - 2270g
Standardowa
cena: 215,00 zł
1 x BioTech USA Tri Creatine Malate - 300g
Standardowa cena: 44,10 zł
1 x Shaker
Standardowa cena: 8,00 zł
2 x Próbka
Standardowa cena: 10,00 zł
Cena w zestawie:

277,10 zł

239,99 zł

(Oszczędzasz 37,11 zł)

- +

  Zamów i opłać w ciągu
  a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
  Otrzymujesz 239 punktów!
  Darmowa dostawa od 250 zł
  100% bezpieczne zakupy

  Zamów ten produkt i zgarnij
  10% cashbacku na kolejne zakupy!

  Twój program lojalnościowy mamutpro.pl

  Opis produktu

  • BioTech USA Tri Creatine Malate - 300g
  • Odżywka BioTech USA Iso Whey Zero - 2270g
  • Shaker
  • Próbka

  Jabłaczan kreatyny - BioTech USA - Tri Creatine Malate 

  BioTech USA - Tri Creatine Malate - suplement diety bogaty w jabłczan kreatyny. Jest to bardziej efektywniejsza oraz stabilna forma kreatyny (w stosunku do monohydratu). Nie powoduje zatrzymania wody podskórnej, znakomicie się wchłania, wykazuje silne działanie anaboliczne, antykataboliczne, przyśpiesza regenerację oraz zwiększa siłę i wytrzymałość. Polecana osobom uprawiającym sporty siłowe chcącym szybko poprawić swoje wyniki. Nazywana jest legalnym anabolikiem ze względu na swoje wlaściwości.

  BioTech USA - Tri Creatine Malate 

  • Przyśpiesza budowę masy mięśniowej
  • Wykazuje silne działanie anaboliczne
  • Bierze udział w transporcie i odbudowie ATP
  • Zwiększa siłę i wytrzymałość
  BioTech USA Tri Creatine Malate - 300g

  Jeszcze nie jesteś przekonany?

  ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ BAZĄ WIEDZY O BioTech USA Tri Creatine Malate - 300g + Odżywka BioTech USA Iso Whey Zero - 2270g + Shaker + 2x Próbka

  Białko

  Białko stanowi jeden ze składników odżywczych organizmu. Odpowiada za transport substancji odżywczych, zwalcza toksyny, dostarcza energii, a także jest ważnym materiałem budulcowym. Niezbędne dla osób intensywnie trenujących, ponieważ wspomaga odbudowę oraz regenerację mięśni. Nadto zapobiega rozwojowi chorób układu krwionośnego. Znajduje się w wielu suplementach diety dla sportowców. Odchudzaniu sprzyja dieta o podwyższonej zawartości białka oraz obniżonej zawartości węglowodanów.

  L-glutamina

  L-glutamina stanowi jeden z 22 aminokwasów niezbędnych w budowaniu białka. Należy do grupy aminokwasów endogennych, czyli takich, które są syntetyzowane w organizmie i zostają uznane nie za niezbędne, ale ważne. Największą rolę odgrywa w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz pokarmowego. Występuje obficie w pokarmach wysokobiałkowych. Stosowany także w odżywkach białkowych oraz bardzo często, jako antykatabolik, równie często wraz z BCAA.

  BCAA

  BCAA to rozgałęzione aminokwasy, które winny znaleźć się w diecie każdego sportowca. Hamują rozkład tkanki mięśniowej oraz wzmacniają jej wytrzymałość. Wspomagają budowanie masy mięśniowej oraz rzeźbienie sylwetki. Polecane są zatem nie tylko dla zawodowców, ale także dla amatorów sportów. Doskonale sprawdzają się po intensywnym wysiłku fizycznym, stymulując nerwy oraz hamując proces odczuwania bólu. Nadto wspomagają redukcję tkanki tłuszczowej.

  L-izoleucyna

  4-hydroksy-izoleucyna stanowi wartościowe uzupełnienie diety sportowców, którzy jednocześnie zdają sobie sprawę z tego, jak ważna jest troska o własne zdrowie i sylwetkę. Związek ten zalicza się do aminokwasów pochodzenia roślinnego, o mocnym działaniu anabolicznym. Substancja ta ma szczególne znaczenie dla gospodarki insulinowo – glukozowej organizmu. Wychwytuje aminokwasy i glukozę przez tkankę mięśniową, co wpływa na szybszy rozwój muskulatury.

  L-leucyna

  L-leucyna jest aminokwasem egzogennym. Naturalnie spotykana w produktach białkowych, ale i pokarmach pochodzenia roślinnego. Wpływa na sekrecję anabolicznych hormonów, dlatego uznaje się, iż jest niezbędna sportowcom, stąd znajduje swoje zastosowanie między innymi w suplementach diety tego typu. Wpływa również korzystnie na redukcję tkanki tłuszczowej, a co za tym idzie, poprawę sylwetki. Ma zastosowanie we wszystkich dyscyplinach sportowych.

  Jabłczan kreatyny

  Jabłczan kreatyny stanowi połączenie trzech bądź dwóch cząsteczek kwasu jabłkowego oraz jednej cząsteczki kreatyny. Wpływa na mniej spektakularny przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej, na rzecz lepszej jakości mięśni pod względem optycznym. Wpływa na wzrost zdolności wytrzymałościowych oraz wysiłkowych. Przyspiesza regenerację po wysiłku fizycznym, a także wpływa na szybszy przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej.

  Napisz opinię

  BioTech USA Tri Creatine Malate - 300g + Odżywka BioTech USA Iso Whey Zero - 2270g + Shaker + 2x Próbka

  BioTech USA Tri Creatine Malate - 300g + Odżywka BioTech USA Iso Whey Zero - 2270g + Shaker + 2x Próbka

  KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

  TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%