BioTech USA BCAA Flash - 540g + 3x BioTech USA Zero Bar - 50g

Paczka
Biotech USA BCAA Flash 540g + 3x Zero Bar 50g
BioTech USA BCAA Flash - 540g
Standardowa
cena: 99,00 zł
BioTech USA Zero Bar - 50g
Standardowa
cena: 7,50 zł
Standardowa
cena: 7,50 zł
Standardowa
cena: 7,50 zł
Cena w zestawie:

121,50 zł

79,00 zł

(Oszczędzasz 42,50 zł)

- +

Kup teraz, a zaoszczędzisz
7,90 zł
w kolejnym zamówieniu!
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!
  • BioTech USA BCAA Flash - 540g
  • BioTech USA Zero Bar - 50g

BCAA FLASH

AMINOKWASY ROZGAŁĘZIONE BCAA - DZIAŁANIE

Odżywki BCAA, czyli kompleks trzech aminokwasów rozgałęzionych: leucyny, izoleucyny i waliny, to preparaty, których szereg korzyści udowadnia zarówno sztab kompleksowych badań, jak i pochlebne opinie konsumentów, dla których BCAA to niemal podwalina każdej suplementacji sportowej. Preparaty aminokwasowe BCAA, wskutek swych wszechstronnych zastosowań, są znakomitym uzupełnieniem diety sportowców wszelakich dyscyplin, na każdym poziomie wytrenowania, i wspierają zarówno rozwój masy, jak i redukcję tłuszczu. Efekty suplementacji aminokwasami BCAA, poparte zdrową dietą i regularnym treningiem, pojawiają się szybko i obejmują: szybsze przyrosty mięśni, poprawę regeneracji po wysiłku, usprawnioną redukcję tkanki tłuszczowej, wzrost siły chwytu i wytrzymałości mięśniowej. Co więcej, regularnie przyjmowanie, redukują zakwaszenie mięśni będące efektem ćwiczeń, jak również wykazują silne działanie antykataboliczne i ochraniają naszą masę przed rozpadem.

Obecne w odżywkach BCAA aminokwasy rozgałęzione: leucyna, izoleucyna i walina, dzięki swej charakterystycznej budowie chemicznej cząstek, odznaczają się szeregiem właściwości wspierających trening, i tak też leucyna, odpowiadając za hamowanie działania kortyzolu, ogranicza niepożądany katabolizm białek, a przy tym stymuluje syntezę nowych; walina, podobnie jak leucyna, przeciwdziała rozpadowi włókien mięśniowych, a ponadto wpływa na stężenie naturalnego hormonu anabolicznego występującego w ciele człowieka - hormonu wzrostu, dzięki czemu wspiera ona także rozwój masy i wspomaga jej utrzymanie; wreszcie izoleucyna, która prócz działania antykatabolicznego i anabolicznego, reguluje poziom cukru we krwi.

AMINOKWASY BCAA - DLA KOGO?

Odżywki aminokwasowe BCAA są dedykowane wszystkim sportowcom, niezależnie od celu, rodzaju uprawianego sportu czy stopnia wytrenowania, oraz wpisują się znakomicie także w diecie osób niezwiązanych ze sportem, pracujących biurowo, wykazujących braki w podaży aminokwasów rozgałęzionych z żywności.

Aminokwasy rozgałęzione: leucyna, izoleucyna i walina, to związki występujące także w pokarmie, przy czym znaleźć je możemy w takich produktach, jak mięso, a zwłaszcza drób, jaja i orzechy. Niestety, lecz wiele osób, w związku z natłokiem codziennych obowiązków, jak i pracy, nie jest w stanie wygospodarować wystarczająco dużo czasu, aby włączyć do nich także systematyczne przygotowywanie posiłków. Wówczas, zastosowanie gotowej odżywki, której przyrządzenie jest łatwe i wymaga poświęcenia zaledwie kilku minut, jest doskonałym rozwiązaniem, które wesprze trening i pomoże dostarczyć duże ilości aminokwasów BCAA.

PREPARATY AMINOKWASOWE BCAA - DAWKOWANIE

Aminokwasy BCAA zaleca się stosować w ilościach wynoszących 0,5-1g związku na każde dziesięć kilogramów całkowitej masy ciała, podzielonych na dwie mniejsze porcje zadawane regularnie przed i po treningu, w dni treningowe, oraz po przebudzeniu, na pusty żołądek i przed snem, w dni wolne od treningu.

ZALETY BIOTECH USA BCAA FLASH

Suplement diety BioTech USA BCAA Flash to wysokiej jakości aminokwasy rozgałęzione: leucyna, izoleucyna i walina, w optymalnej proporcji składników 2:1:1, dzięki którym nie tylko wesprzesz swój trening i zbudujesz masę, jakiej pragniesz, lecz także uzupełnisz swoją dietę w trzy aminokwasy niezbędne wymienione powyżej! Stała suplementacja BioTech USA BCAA Flash zmniejsza uczucie zmęczenia, uzdatniając nas do wykonania dłuższego i nie mniej intensywnego treningu, oraz wykazuje silne działanie antykataboliczne, ochraniając naszą tkankę mięśniową przed rozpadem. Wraz z suplementem BioTech USA BCAA Flash zwiększysz siłę i wytrzymałość swoich mięśni, a także wpłyniesz korzystnie na właściwy przebieg procesów energetycznych zachodzących w organizmie! Preparat został dodatkowo wzbogacony zawartością witaminy B6, która przyczynia się do normalnego metabolizmu białek i glikogenu, oraz doskonale smakuje! Produkt dostępny w wersji sproszkowanej.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.

Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.

Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie)

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

BioTech USA BCAA Flash - 540g

Napisz opinię

BioTech USA BCAA Flash - 540g + 3x BioTech USA Zero Bar - 50g

BioTech USA BCAA Flash - 540g + 3x BioTech USA Zero Bar - 50g

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%