BioTech USA 100% Pure Whey - 2270g + BioTech USA 100% Pure Whey - 454g

Paczka
Promocja
BioTech USA 100% Pure Whey 2270g + 454g
BioTech USA 100% Pure Whey - 2270g
Standardowa
cena: 159,00 zł
BioTech USA 100% Pure Whey - 454g
Standardowa
cena: 43,20 zł
Cena w zestawie:

202,20 zł

169,00 zł

(Oszczędzasz 33,20 zł)

- +

Kup teraz, a zaoszczędzisz
16,90 zł
w kolejnym zamówieniu!
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!
  • BioTech USA 100% Pure Whey - 2270g
  • BioTech USA 100% Pure Whey - 454g

BioTech USA - 100% Pure Whey to wysokojakościowy koktajl białkowy w formie proszku. Cała gama smaków produktu stanowi połączenie koncentratu i izolatu białka serwatki oraz aminokwasów (L-argininy, L-glutaminy, BCAA). Bezsmakowa wersja tego suplementu to koncentrat białka serwatki bez dodatku substancji słodzących. BioTech USA - 100% Pure Whey dostarcza składników niezbędnych do wzrostu mięśni, wspomaga utrzymanie masy mięśniowej i doskonale smakuje! Suplement odznacza się zawartością białka na poziomie 78%. Nie zawiera konserwantów i aspartamu. Już jedna porcja BioTech USA - 100% Pure Whey to aż 5000 mg aminokwasów rozgałęzionych, których właściwości wspierają rozwój mięśni oraz zmniejszają katabolizm. Odżywka doskonale sprawdza się w ciągu dnia, jako uzupełnienie ubogich w białko posiłków, a także po treningu.

Suplement diety BioTech USA - 100% Pure Whey zawiera następujące składniki aktywne:

Koncentrat białek serwatkowych (WPC) - inaczej Whey Protein Concentrate; to źródło min. 80% białka w tzw. “czystej postaci”. Pozostałą część produktu stanowią woda, tłuszcze i węglowodany. Większy udział tych składników zwiększa kaloryczność odżywki. Koncentrat białek serwatki pozwala uzupełnić codzienną dietę w najwyższej jakości białko, a ponadto stanowi wartościowe źródło aminokwasów rozgałęzionych i szybko się wchłania. Stosowane po treningu, hamuje katabolizm mięśni oraz wspiera proces regeneracji potreningowej [1].

Izolat białek serwatkowych (WPI) - inaczej Whey Protein Isolate; powstaje w wyniku procesu mikrofiltracji przepływu krzyżowego, którego zastosowanie pozwala na maksymalne oszczędzenie rozpadu cennych składników. Odznacza się wysoką zawartością “czystego białka” oraz zawiera śladowe ilości tłuszczy i węglowodanów. Izolat białek serwatki jest lekkostrawny, doskonale się wchłania, cechuje go krótki czas trawienia (nie przekracza 90 minut). Ze względu na szybkie przyswajanie i wysoką zawartość aminokwasów, produkt dostarcza dużych ilości niezbędnego budulca mięśni i wspiera budowanie masy mięśniowej.

Aminokwasy rozgałęzione (BCAA) - czyli L-leucyna, L-izoleucyna i L-walina; to grupa związków o rozgałęzionych łańcuchach bocznych. Aminokwasy rozgałęzione odznaczają się działaniem anaboliczno-antykatabolicznym, dzięki czemu stymulują syntezę nowych białek i hamują katabolizm. BCAA przyspieszają potreningową odnowę, a także wspomagają utratę tłuszczu i zwiększają siłę i wytrzymałość. W związku z tym, że należą do grupy egzogennych związków, organizm ludzki nie jest w stanie ich samodzielnie produkować; muszą być zatem pozyskiwane regularnie wraz z pokarmem lub suplementem.

L-glutamina - jeden z 20 aminokwasów naturalnie występujących w białku żywieniowym, a także jeden z aminokwasów wchodzących w skład tkanki mięśniowej człowieka. L-glutamina jest warunkowo niezbędnym aminokwasem, przy czym w stanach chorobowych organizmu oraz podczas urazów wzrasta do rangi niezbędnego. L-glutamina u osób cierpiących na urazy, w których dochodzi do zanikania mięśni łagodzi spadek masy mięśniowej typowej dla tych dolegliwości, a także, jako źródło paliwa dla komórek jelit i układu odpornościowego, sprawdza się jako związek o charakterze zdrowotnym [2].

L-arginina - jest to warunkowo niezbędny aminokwas naturalnie występujący w diecie. L-arginina nasila uwalnianie tlenku azotu w organizmie, dzięki czemu zwiększa efekt pompy mięśniowej oraz poprawia odżywienie i dotlenienie tkanek (tlenek azotu działa rozszerzająco na naczynia krwionośne, dzięki czemu poprawia przepływ krwi i składników, jak aminokwasy i kreatyna, które ta transportuje). Tym samym, L-arginina jest stosowana przez sportowców w celu przyspieszenia rozbudowy masy.

Przeznaczenie BioTech USA - 100% Whey Protein

Suplement diety BioTech USA - 100% Whey Protein jest polecany sportowcom pracującym nad rozbudową masy i wzrostem siły. Może być również wykorzystywany w diecie ubogiej w białko jako uzupełnienie codziennego żywienia w wysokiej jakości proteiny.

EKSPERT MAMUTPRO.PL RADZI, JAK STOSOWAĆ BioTech USA - 100% Whey Protein:

Produkt BioTech USA - 100%  Whey Protein doskonale sprawdza się bezpośrednio po treningu, zapewniając szybki zastrzyk protein, jakiego potrzebuje każdy sportowiec, żeby zahamować szkodliwy katabolizm i wspomóc regenerację. Może być również dodawany do posiłków jako uzupełnienie ich w odpowiednią ilość białka.”

Zalecane spożycie i przygotowanie:

Zaleca się spożywanie 1 porcji (28 g) do dwóch razy dziennie. W dni treningowe zaleca się przyjmowanie 1 porcji na 45 min. po treningu i pomiędzy posiłkami. W dni wolne od treningu zaleca się spożywanie 1 porcji rano i wieczorem.

Źródła naukowe:

[1] Levenhagen DK, Carr C, Carlson MG, Maron DJ, Borel MJ, Flakoll PJ. Postexercise protein intake enhances whole-body and leg protein accretion in humans. Med Sci Sports Exerc. 2002 May;34(5):828-37. PubMed PMID: 11984302.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.

Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.

Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie)

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

BioTech USA 100% Pure Whey - 2270g

Napisz opinię

BioTech USA 100% Pure Whey - 2270g + BioTech USA 100% Pure Whey - 454g

BioTech USA 100% Pure Whey - 2270g + BioTech USA 100% Pure Whey - 454g

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%