Activlab WPC 80 Standard - 700g + Activlab DE LUXE Whey - 2000g

nowość
Activlab WPC 80 Standard - 700g - Czekolada-orzech + Activlab DE LUXE Whey - 2000g - Masło Orzechowe z Maliną
Activlab WPC 80 Standard - 700g
Standardowa
cena: 44,00 zł
Activlab DE LUXE Whey - 2000g
Standardowa
cena: 139,00 zł
Cena w zestawie:

183,00 zł

155,00 zł

(Oszczędzasz 28,00 zł)

- +

  Zamów i opłać w ciągu
  a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

  Opis produktu

  • Activlab WPC 80 Standard - 700g
  • Activlab DE LUXE Whey - 2000g

  WPC 80 STANDARD

  ODŻYWKI BIAŁKOWE W ŻYWIENIU SPORTOWCÓW

  Białko jest jednym z trzech podstawowych składników pokarmowych występujących w diecie człowieka, jednak zapotrzebowanie organizmu na nie jest szczególnie zwiększone, jeśli aktywnie uprawiamy sport. Wówczas, czynnikiem kluczowym jest jego regularne pokrywanie, które nie tylko wpłynie pozytywnie na prawidłowe funkcjonowanie organizmu, lecz także wesprze kompleksowo nasz trening, umożliwiając budowanie masy oraz redukcję. Mimo to, ilość przyjmowanego białka nie jest jedynym aspektem, na który winniśmy zwracać uwagę, albowiem poza właściwą podażą, istotna jest również jakość zjadanych protein, które powinny pochodzić z pełnowartościowych źródeł, jak mięso i jego przetwory, nabiał oraz jaja. Dla wielu sportowców, którzy poza obowiązkami domowymi oraz pracą zajmują się również regularnym trenowaniem, odpowiednia podaż białek może stanowić kłopot czasowy, w związku z czym często decydują się oni na zakup stosownego preparatu białkowego, który stanowi wówczas doskonałe rozwiązanie problematycznej sytuacji.

  KONCENTRAT BIAŁEK SERWATKI - CHARAKTERYSTYKA

  Odżywki białkowe, stanowiące najczęściej sprzedawane i najchętniej stosowane przez sportowców preparaty suplementacyjne, są znakomitym rozwiązaniem, jeśli z przyczyn losowych nie możemy bądź nie mamy ochoty na samodzielne przygotowywanie posiłków białkowych np. potreningowych. Suplementy te, ze względu na wygodną formę podania oraz bogactwo cennych substancji aktywnych, z pełnowartościowymi białkami na czele, są cenionym produktem wśród osób aktywnie uprawiających sport, dla których produkt ten odznacza się szeregiem zalet takich, jak krótki czas przygotowania, zajmujący nie więcej, jak 2 minuty, oraz bardzo często wyśmienity smak i wysoka jakość obecnych w środku protein.

  Najpopularniejszą odżywką białkową, polecaną zarówno osobom wyczynowo uprawiającym sport, jak również początkującym siłaczom, jest koncentrat białek serwatki (WPC), którego zawartość bazuje na wysokim udziale pełnowartościowych protein, plasujących się zwykle na poziomie ok. 80%, oraz pozostałych składników takich, jak energetyzujące węglowodany, tłuszcze, witaminy i minerały. Wysokojakościowe białko serwatkowe, wykorzystywane do produkcji koncentratów białek serwatki, jest jedną z najbardziej wartościowych form białek, co ma bezpośredni związek z wysoką zawartością aminokwasów egzogennych w produkcie, stanowiących grupę związków niezbędnych organizmowi do prawidłowego funkcjonowania oraz wymagających stałego dostarczania z zewnątrz, drogą pokarmową. Co więcej, białko serwatkowe zawiera również aminokwasy niezbędne sportowcom, jak leucyna, izoleucyna i walina, których obecność wpływa pozytywnie na poprawę regeneracji powysiłkowej oraz zapobiega niekorzystnemu katabolizmowi (rozpadowi) białek.

  JAK STOSOWAĆ KONCENTRAT BIAŁEK WPC?

  Najlepszą porą przyjmowania odżywek białkowych WPC jest czas po treningu, gdyż to właśnie wówczas nasz organizm najbardziej potrzebuje wsparcia w regeneracji mięśni po wysiłku, jak również to wtedy atakuje nas niekorzystny katabolizm, któremu dostarczone z zewnątrz białko skutecznie zapobiegnie. W zależności od preferencji smakowych, białko możemy mieszać z wodą lub mlekiem, oraz stosować go równolegle z innymi suplementami.

  ZALETY ACTIVLAB WPC 80 STANDARD

  Suplement diety Activlab WPC 80 Standard to wysokiej jakości koncentrat białek serwatki, stanowiący bogactwo pełnowartościowych białek już w jednej porcji, nie zawierający zbędnych dodatków roślinnych. Preparat, dzięki zaawansowanej formule składników aktywnych oraz dobremu profilowi aminokwasów, uzupełnia w sposób kompleksowy nawet najbardziej wymagającą dietę, jak również stanowi swoiste wsparcie w budowaniu upragnionej masy! Co więcej, dzięki wysokiej zawartości aminokwasów rozgałęzionych BCAA i EAA, Activlab WPC 80 Standard wpływa korzystnie na poprawę procesów regeneracyjnych po wysiłku oraz wspomaga rozwój mięśni. Wraz z Activlab WPC 80 Standard zbudujesz beztłuszczową masę, o jakiej marzysz od dawna, oraz dostarczysz swojemu organizmowi bogactwa wysokiej jakości białek! Produkt dostępny w formie sproszkowanej, dzięki której sam z łatwością przygotujesz wartościowy napój!

  DAWKOWANIE

  Zaleca się stosowanie 1-3 porcji produktu dziennie.

  UWAGI:

  Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.

  Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

  Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.

  Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie)

  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

  Activlab WPC 80 Standard - 700g

  KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

  POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

  Napisz opinię

  Activlab WPC 80 Standard - 700g + Activlab DE LUXE Whey - 2000g

  Activlab WPC 80 Standard - 700g + Activlab DE LUXE Whey - 2000g

  TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%