Activlab Thermo Shape 2.0 - 90 kaps. + Activlab L-Carnitine + Green Tea - 60 kaps.

Paczka
Promocja
Activlab L-Carnitine + Green Tea 60 kaps. + Activlab Thermo Shape 90 kaps.
1 x Activlab Thermo Shape 2.0 - 90 kaps.
Standardowa cena: 21,99 zł
1 x Activlab L-Carnitine + Green Tea - 60 kaps.
Standardowa cena: 25,99 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Cena w zestawie:

47,98 zł

41,90 zł

(Oszczędzasz 6,08 zł)

Podaj swój adres e-mail

Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz
powiadomienie na wskazany adres

Kup teraz, a zaoszczędzisz
4,10 zł
w kolejnym zamówieniu!
Może zainteresują Cię podobne produkty:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!
  • Activlab Thermo Shape 2.0 - 90 kaps.
  • Activlab L-Carnitine + Green Tea - 60 kaps.

THERMO SHAPE 2.0

KOFEINA - WŁAŚCIWOŚCI ODCHUDZAJĄCE

Kofeina, jako częsty składnik preparatów o działaniu silnie energetyzującym, kojarzona jest głównie z tą funkcją, podczas gdy spełnia ona szereg innych, nie mniej ważnych zadań, które mogą niejednego wprawić w zdumienie. Będąc alkaloidem naturalnie występującym w ziarnach kawy czy owocach guarany, kofeina jest związkiem pochodzenia roślinnego, zaś dostarczona z zewnątrz do organizmu, nie gromadzi się w nim, a występuje w ilościach adekwatnych do stopnia uwodnienia tkanek. Działanie kofeiny opiera się przede wszystkim na stymulacji ośrodkowego układu nerwowego, co wpływa pozytywnie na naszą pamięć i koncentrację, oraz na skutecznym oddalaniu uczucia zmęczenia organizmu, zarówno w aspekcie fizycznym, jak i psychicznym. Co więcej, spożywanie przez nas kofeiny poprawia także nasz nastrój, jako że substancja ta pobudza produkcję dopaminy w organizmie, oraz zwiększa jakość naszych treningów, zwłaszcza na niskokalorycznych dietach redukujących, które są kiepskim źródłem energii niezbędnej do wykonania wyczerpujących ćwiczeń.

Kofeina, jako swoisty alkaloid, przyspiesza metabolizm, wspomagającym tym samym proces spalania zbędnej tkanki tłuszczowej, a także ogranicza apetyt na pewien okres od momentu jej spożycia. Stosując suplementację tym związkiem, należy mieć jednak na uwadze fakt, by nigdy nie spożywać go w późnych godzinach wieczornych, jako że silny efekt pobudzający, pojawiający się zwykle po zastosowaniu kofeiny, może powodować problemy ze snem oraz nadpobudliwość. Równie ważnym aspektem, który powinien stanowić nieodłączny element suplementacji kofeiną, jest przyjmowanie odpowiednio dużych ilości płynów, albowiem efekt diuretyczny, związany z wydalaniem zwiększonej ilości moczu, przyczynia się do utraty tak cennych związków, jak wapń, magnez oraz potas, i może być przyczyną odwodnienia.

Kofeina w odpowiednio dużych ilościach zadawanych w ciągu dnia wykazuje silne działanie termogeniczne, związane ze zwiększoną produkcją ciepła przez organizm i utratą kalorii. Co więcej, działanie odchudzające, którym odznacza się opisywana substancja, jest silniejsze, jeśli jej źródłem jest gotowy preparat, nie zaś kawa w postaci gorącego, wypijanego co dzień naparu; ta pierwsza bowiem, syntetyczna, cechuje się lepszą wchłanialnością, niż kofeina zawarta w kawie. Dodatkowo, podczas suplementacji kofeiną należy także pamiętać, iż bez poparcia jej odpowiednią dietą i treningiem, nie zgubimy prędko zbędnych kilogramów, jako że związek ten ma za zadanie wspomagać czynne odchudzanie, a nie stanowić jego bazę.

SUPLEMENTACJA KOFEINĄ - SKUTKI UBOCZNE

Stosowanie kofeiny w formie gotowego preparatu może wpływać na organizm ludzki w niepożądany sposób, u tych bardziej wrażliwych na jej działanie powodując zaburzenia snu, a także nerwowość i rozdrażnienie, którym zwykle towarzyszą też takie objawy, jak kołatanie serca, drżenie kończyn oraz poważne stany lękowe.

ZALETY ACTIVLAB THERMO SHAPE 2.0

Suplement diety Activlab Thermo Shape 2.0 to innowacyjna mieszanka wyłącznie najlepszych, sprawdzonych substancji czynnych, których wzajemny udział wspiera spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej! Celem składników aktywnych, zawartych w Activlab Thermo Shape 2.0 jest nasilenie termogenezy organizmu, związanej ze zwiększoną produkcją ciepła przez organizm, jak również większą ilością spalanych podczas treningu kalorii, a także przyspieszenie metabolizmu, których wspólnym efektem jest usprawniona redukcja masy ciała. Preparat, dzięki obecności takich związków, jak kofeina, chrom, ekstrakt z gorzkiej pomarańczy oraz L-karnityna, pozwala na maksymalne spalanie zbędnego tłuszczu podczas treningu, pobudza organizm do intensywniejszej pracy, stymulując jego układ nerwowy, oraz zmniejsza odkładanie się tłuszczu i poprawia nastrój! Dzięki Activlab Thermo Shape 2.0 Twoje marzenia o szczupłej sylwetce staną się rzeczywistością, na którą nie będziesz musiał długo czekać! Nie zastanawiaj się i już teraz sięgnij po suplement, a sam przekonasz się, jak proste i przyjemne może być odchudzanie! Produkt dostępny w formie wygodnych kapsułek.

DAWKOWANIE

Zaleca się stosowanie porcji 1 kapsułki trzy razy dziennie, tak samo w dni treningowe i wolne od ćwiczeń.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.

Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.

Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie)

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Activlab Thermo Shape 2.0 - 90 kaps.

Napisz opinię

Activlab Thermo Shape 2.0 - 90 kaps. + Activlab L-Carnitine + Green Tea - 60 kaps.

Activlab Thermo Shape 2.0 - 90 kaps. + Activlab L-Carnitine + Green Tea - 60 kaps.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%