3x Olimp Gain Bolic 6000 Protein Bar - 100g + Olimp T-100 - 120 kaps.

3x Olimp Gain Bolic 6000 Protein Bar - 100g - Czekolada + Olimp T-100 - 120 kaps.
Olimp Gain Bolic 6000 Protein Bar - 100g
Standardowa
cena: 9,00 zł
Standardowa
cena: 9,00 zł
Standardowa
cena: 9,00 zł
1 x Olimp T-100 - 120 kaps.
Standardowa cena: 92,65 zł
Cena w zestawie:

119,65 zł

99,00 zł

(Oszczędzasz 20,65 zł)

- +

Kup teraz, a zaoszczędzisz
9,90 zł
w kolejnym zamówieniu!
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!
  • Olimp Gain Bolic 6000 Protein Bar - 100g
  • Olimp T-100 - 120 kaps.

GAIN BOLIC 6000 PROTEIN BAR

BATONY PROTEINOWE DLA SPORTOWCÓW

Batony białkowe to jedna z licznych innowacji, która wstąpiwszy na rynek suplementacyjny, zjednała sobie sympatię wielu sportowców. Jest to bowiem przekąska w pełni dozwolona, nie stanowiąca zagrożenia dla diety oraz będąca bogatym źródłem pełnowartościowych protein. Doskonałe zarówno podczas budowania masy, jak i w okresach redukcji, batony białkowe to świetna alternatywa dla odżywczego posiłku, zwłaszcza gdy nie mamy czasu, by samemu przygotować ten właściwy. Stanowiące pomoc w odchudzaniu, wspierające budowanie mięśni - takie właśnie są batony białkowe.

JAKI BATON PROTEINOWY JEST NAJLEPSZY?

Jak w przypadku każdego produktu spożywczego, tak i batony proteinowe mogą być nie pierwszorzędnej jakości. By więc się ustrzec przed zakupem bomby kalorycznej ukrytej za wielkim hasłem “fit”, należy wnikliwie czytać i analizować etykiety. Jaki bowiem powinien być baton proteinowy? Jak sama jego nazwa wskazuje, powinien stanowić źródło protein, i to nie byle jakich. Wielu producentów, by zredukować koszt produkcji swoich batonów, wykorzystuje proteiny drugiego sortu, jak białka soi czy pszeniczne. Każdy poważny sportowiec, któremu zależy na najwyższej jakości spożywanych białek, wie że najwięcej wartości mają białka mleczne, jak np. białka serwatki, i to po nie właśnie sięgają. Takich też powinniśmy szukać w naszych batonach.

Kolejnym ważnym aspektem, decydującym o wartości odżywczej i jakości nabywanego przez nas batona białkowego, jest udział białek. Powinny być one bowiem nie tylko najlepsze, lecz również stanowić główny składnik naszej przekąski białkowej. Ich śladowa ilość, zdominowana przez zbyt dużą zawartość tłuszczy i węglowodanów, nie jest pożądana, i zamiast wspomóc naszą dietę oraz trening, może im zaszkodzić.

BATON PROTEINOWY NA DIECIE?

To kolejna zaleta omawianych batonów białkowych. Ze względu na swą odżywczą zawartość, a także spory udział białek, są one doskonałą przekąską również na dietach redukcyjnych. Co więcej, w przeciwieństwie do tradycyjnych batoników, batony białkowe sycą na znacznie dłużej, dzięki czemu po zjedzeniu jednego, nie będziemy mieli ochoty sięgać po dodatkowe kalorie w postaci ciasteczek i cukierków, i nie zagrozimy swojej diecie. Należy jednak pamiętać, że batony białkowe zjadane w nadmiarze, również mogą przyczyniać się do niechcianego wzrostu masy ciała. Zaleca się je więc spożywać w rozsądnych ilościach.

ZALETY OLIMP GAIN BOLIC 6000 PROTEIN BAR

Gain Bolic 6000 Protein Bar od firmy Olimp to wysokojakościowa przekąska węglowodanowo-białkowa, doskonała kiedy z przyczyn od nas niezależnych, nie mieliśmy czasu, aby przygotować odżywczy posiłek potreningowy, lub zwyczajnie nie mieliśmy na to chęci. Olimp Gain Bolic 6000 Protein Bar to wyjątkowe połączenie aż 3 źródeł białka, wśród których możemy wyróżnić: izolat białek mleka, izolat białka sojowego oraz koncentrat białek serwatki. Ponadto, produkt zawiera również kompleks energetyzujących węglowodanów, charakteryzujących się zróżnicowanym czasem wchłaniania. By jednak tego nie było mało, Olimp Gain Bolic 6000 Protein Bar został dodatkowo wzmocniony działaniem monohydratu kreatyny oraz tauryny, by jeszcze efektywniej wspierać budowanie masy! Przekąska idealna zarówno dla osób trenujących siłowo, jak i dla sportowców wytrzymałościowych. Produkt dostępny w kilku przepysznych smakach!

DAWKOWANIE

Zależne od potrzeb konsumenta.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.

Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.

Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie)

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Olimp Gain Bolic 6000 Protein Bar - 100g

Napisz opinię

3x Olimp Gain Bolic 6000 Protein Bar - 100g + Olimp T-100 - 120 kaps.

3x Olimp Gain Bolic 6000 Protein Bar - 100g + Olimp T-100 - 120 kaps.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%