Olimp Creatine Monohydrate Powder - 550g + 2x Gainer Olimp Gain Bolic 6000 - 1000g

Paczka
Promocja
2x Olimp - Gain Bolic 6000 1000g + Creatine Monohydrate Powder 550g
Gainer Olimp Gain Bolic 6000 - 1000g
Standardowa
cena: 27,90 zł
Standardowa
cena: 27,90 zł
1 x Olimp Creatine Monohydrate Powder - 550g
Standardowa cena: 44,80 zł
Cena w zestawie:

100,60 zł

94,99 zł

(Oszczędzasz 5,61 zł)

- +

zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!
  • Olimp Creatine Monohydrate Powder - 550g
  • Gainer Olimp Gain Bolic 6000 - 1000g

CREATINE MONOHYDRATE POWDER

KORZYŚCI Z SUPLEMENTACJI KREATYNĄ

Kreatyna stanowi obecnie jeden z najchętniej suplementowanych preparatów na rynku, zaś szereg korzyści płynących z odpowiedniej podaży tego związku istotnie przemawia za jego wprowadzeniem do codziennej diety. Kreatyna, choć wiele osób utożsamia ją z groźnymi dla naszego zdrowia anabolikami, przeznaczonymi wyłącznie dla tzw. “koksów”, jest substancją naturalnie występującą w naszym organizmie, a zatem nie ma najmniejszych podstaw do obaw, że - dostarczona do organizmu w formie suplementu - wpłynie negatywnie na nasze zdrowie. Wręcz przeciwnie. Spożyty preparat kreatynowy może znacząco wspomóc regenerację i kondycję naszego organizmu, jako że ilości kreatyny, które ten samodzielnie produkuje w ustroju, często są niewystarczające, by mogły zadziałać w sposób odczuwalny na zakres zdolności wysiłkowych jednostki, o jakich ta marzy. Mechanizm działania kreatyny jest bowiem prosty. Produkowana w wątrobie, przedostaje się wraz z krwią do mięśni, gdzie gromadzi się jako ufosforylowana kreatyna (fosfokreatyna). Spożycie suplementu kreatynowego analogicznie podniesie więc poziom fosfokreatyny w mięśniach i ścięgnach, co z kolei będzie bezpośrednio rzutować na wzrost energii ATP. Dlaczego? Wskutek powtarzających się skurczów mięśni, cząsteczki energii ATP tracą jedno wiązanie i ulegają rozpadowi do ADP, uwalniając w ten sposób energię. Zadaniem fosfokreatyny jest odbudować owe wiązanie i zwiększyć poziom cząstek ATP, co skutkuje adekwatnym wzrostem energii. Efekt? Rosną siła i wytrzymałość, dzięki którym trenujemy dłużej i wolniej się męczymy, zaś efekty w postaci pięknie wyrzeźbionych mięśni, pojawiają się szybciej.

KREATYNA A ZMĘCZENIE ORGANIZMU?

Spadek kreatyny we krwi wiąże się ze wzrostem stężenia L-tryptofanu, którego zwiększona ilość warunkuje wzrost stężenia serotoniny, odpowiedzialnej za odczuwanie zmęczenia oraz senność. Wówczas, najlepszym sposobem na zredukowanie wyczerpania fizycznego oraz oddalenie uczucia zmęczenia organizmu, jest ponowne podniesienie poziomu kreatyny we krwi, co ma bezpośredni związek ze spożyciem suplementu. Pozwoli nam to trenować dłużej i osłabi odczuwanie zmęczenia, które pojawi się adekwatnie później.

KTO POWINIEN STOSOWAĆ KREATYNĘ?

Kreatyna jest suplementem bardzo uniwersalnym, dostosowanym do potrzeb każdego rodzaju treningu, niezależnie od dyscypliny sportowej czy poziomu wytrenowania jednostki. Ponadto, dzięki silnemu działaniu anabolicznemu, doskonale sprawdza się w diecie i treningu osób, których celem jest zwiększenie masy, lecz przez wzgląd na wzrost energii ATP, który stymuluje, a której często brak osobom stosującym diety odchudzające, a więc uwzględniającym odpowiedni deficyt kaloryczny, kreatyna znajduje miejsce również w okresie redukcji, wspomagając utratę tłuszczu i dodając energii.

ZALETY OLIMP CREATINE MONOHYDRATE POWDER

Olimp Creatine Monohydrate Powder to wysokojakościowy monohydrat kreatyny, którego suplementacja wspiera szybki przyrost masy mięśniowej oraz odczuwalnie zwiększa zakres zdolności wysiłkowych organizmu. Dzięki preparatowi marki Olimp, zwiększymy poziom cząstek ATP w mięśniach, generując tym samym wzrost energii niezbędnej do wykonania satysfakcjonującego treningu, oraz podniesiemy wydajność pracy naszych mięśni! Ponadto, Olimp Creatine Monohydrate Powder wykazuje silne działanie anaboliczne, stymulując syntezę białek mięśniowych, a także działa antykatabolicznie! Produkt przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie, a w tym dla zawodowych sportowców. Preparat dostępny w formie wysokozmikronizowanej kreatyny w proszku, dobrze rozpuszczalnej w wodzie i łatwo wchłanialnej.

DAWKOWANIE

Producent zaleca przyjmowanie 5-10 g proszku na dzień, po treningu, w dni treningowe, oraz 5-10 g produktu o podobnej porze w dni nietreningowe.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.

Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.

Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie)

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Olimp Creatine Monohydrate Powder - 550g

Napisz opinię

Olimp Creatine Monohydrate Powder - 550g + 2x Gainer Olimp Gain Bolic 6000 - 1000g

Olimp Creatine Monohydrate Powder - 550g + 2x Gainer Olimp Gain Bolic 6000 - 1000g

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%