Olimp Creapure Monohydrate Powder - 500g + 2x Gainer Olimp Gain Bolic 6000 - 1000g + Shaker

Paczka
Promocja
2 x Olimp Gain Bolic - 1000g + Olimp - Creatine Creapure Monohydrate Powder - 500g + Shaker Mamutpro
Gainer Olimp Gain Bolic 6000 - 1000g
Standardowa
cena: 28,99 zł
Standardowa
cena: 28,99 zł
1 x Olimp Creapure Monohydrate Powder - 500g
Standardowa cena: 64,00 zł
1 x Shaker
Standardowa cena: 8,00 zł
Cena w zestawie:

129,98 zł

109,99 zł

(Oszczędzasz 19,99 zł)

- +

  Zamów i opłać w ciągu
  a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
  Otrzymujesz 109 punktów!
  Darmowa dostawa od 250 zł
  100% bezpieczne zakupy

  Zamów ten produkt i zgarnij
  10% cashbacku na kolejne zakupy!

  Twój program lojalnościowy mamutpro.pl

  Opis produktu

  • Olimp Creapure Monohydrate Powder - 500g
  • Gainer Olimp Gain Bolic 6000 - 1000g
  • Shaker

  CREAPURE MONOHYDRATE POWDER

  CZYM JEST KREATYNA?

  W dobie współczesnych rozwiązań rynek suplementacyjny oferuje panacea niemal na wszystko. Kreatyna jest jedną z wielu takich inicjatyw. Obecnie możemy dostać wiele jej form i połączeń, choć niewątpliwie najlepszą i najbardziej popularną z nich wszystkich jest monohydrat kreatyny. Sama kreatyna stanowi organiczny związek, syntezowany w ustroju wskutek reakcji argininy z glicyną, w trakcie której dochodzi do przemiany glicyny w glikocyjaminę, która z kolei ulega ostatecznemu przekształceniu w kreatynę. Kreatyna występuje naturalnie w mięśniach szkieletowych człowieka, gdzie są magazynowane jej znaczne ilości (ok. 95%), podczas gdy reszta tego związku znajduje się w mózgu, wątrobie, jądrach i nerkach.

  JAK DZIAŁA KREATYNA?

  Kreatyna, zaraz obok odżywki białkowej, stanowi współcześnie ulubienicę większości sportowców, gdyż w znacznym stopniu wpływa na jakość i intensyfikację treningów. Wszystko to dzięki właściwościom zwiększającym zakres wysiłkowy organizmu, oraz wiele więcej. Do głównych zalet kreatyny należy bowiem utrzymywanie prawidłowego poziomu ATP, a zatem energii, niezbędnej do przeprowadzenia solidnego treningu; wzrost ATP bowiem wpływa na zwiększenie takich parametrów, jak wytrzymałość oraz siła, dzięki którym trenujemy dłużej i intensywniej, a efekty w postaci przyrostów suchej masy mięśniowej i zredukowanej tkanki tłuszczowej analogicznie pojawiają się szybciej. Ponadto, kreatyna bierze również udział w syntezie białek, poprawia regenerację powysiłkową, oraz działa antykatabolicznie, zapobiegając rozpadom białek. Zwłaszcza to ostatnie znajduje szczególne zastosowanie w okresach redukcji, którym zwykle towarzyszy restrykcyjna dieta, sprzyjająca katabolizmowi białek.

  DLA KOGO KREATYNA?

  Kreatyna, ze względu na wielopłaszczyznowe działanie, jest doskonałym uzupełnieniem diety i treningu, ukierunkowanych zarówno na wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej, jak i służących redukcji tkanki tłuszczowej. Co więcej, znajduje ona miejsce w każdej dyscyplinie sportowej, niezależnie od stopnia wytrenowania jednostki, w treningu wyczynowym i amatorskim.

  ZALETY OLIMP CREAPURE MONOHYDRATE POWDER

  Olimp Creapure Monohydrate Powder to zmikronizowana i najczystsza postać kreatyny, charakteryzująca się doskonałą rozpuszczalnością i świetną wchłanialnością! Suplementacja Olimp Creapure Monohydrate Powder stanowi nieocenione wsparcie w budowaniu beztłuszczowej masy mięśniowej, której przyrost, jako element uczestniczący w syntezie nowych cząsteczek białek, sukcesywnie stymuluje, oraz wspomaga proces redukcji tłuszczu, zapobiegając katabolizmowi białek i zwiększając parametry siłowe i wytrzymałościowe, dzięki którym nasz trening wejdzie na całkiem nowy poziom, a my sami będziemy mogli trenować dłużej i intensywniej! Produkt wspomaga szybką resyntezę ATP, działa antykatabolicznie i zwiększa wydolność organizmu. Ponadto, Olimp Creapure Monohydrate Powder wpływa na poprawę procesów regeneracyjnych, zachodzących w organizmie po zakończonym wysiłku, odgrywających kluczową rolę w aspekcie wzrostu mięśni. Suplement dostępny w formie szybko wchłanialnego proszku.

  DAWKOWANIE

  Producent zaleca przyjmowanie po 5 g proszku cztery razy dziennie - po przebudzeniu, na czczo, pomiędzy posiłkami, przed i po treningu, w dni treningowe, oraz po 5 g produktu 1-2 razy dziennie - po przebudzeniu, na czczo, oraz po treningu, lub tylko po treningu, w dni nietreningowe.

  Olimp Creapure Monohydrate Powder - 500g

  Jeszcze nie jesteś przekonany?

  ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ BAZĄ WIEDZY O Olimp Creapure Monohydrate Powder - 500g + 2x Gainer Olimp Gain Bolic 6000 - 1000g + Shaker

  Błonnik

  Błonnik zbudowany jest z wielocukrów oraz lignin, których nie są w stanie strawić enzymy obecne w układzie pokarmowym. Odgrywa znaczącą rolę w odchudzaniu, pomagając utrzymać prawidłową masę ciała. Wpływa również na zachowanie smukłej sylwetki, dzięki pęcznieniu w organizmu i zachowaniu uczucia sytości. Zmniejsza uczucie głodu, jednocześnie nie dostarczają kalorii. Nadto pozwala skutecznie kontrolować prawidłowy poziom cukru we krwi.

  Białko

  Białko stanowi jeden ze składników odżywczych organizmu. Odpowiada za transport substancji odżywczych, zwalcza toksyny, dostarcza energii, a także jest ważnym materiałem budulcowym. Niezbędne dla osób intensywnie trenujących, ponieważ wspomaga odbudowę oraz regenerację mięśni. Nadto zapobiega rozwojowi chorób układu krwionośnego. Znajduje się w wielu suplementach diety dla sportowców. Odchudzaniu sprzyja dieta o podwyższonej zawartości białka oraz obniżonej zawartości węglowodanów.

  Monohydrat kreatyny

  Monohydrat kreatyny to cząsteczka kreatyny połączona z wodą, w jedną całość. Najpopularniejsza i najtańsza forma kreatyny, stosowana w suplementacji sportowej. Wspomaga zdolności wysiłkowe, a także przyspiesza przyrost beztłuszczowej masy ciała. Korzystnie wpływa na regenerację posiłkową. Pośród nowoczesnych form kreatyny, które pojawiają się na rynku, monohydrat kreatyny wciąż uważany jest za najlepszy i najbardziej skuteczny.

  Napisz opinię

  Olimp Creapure Monohydrate Powder - 500g + 2x Gainer Olimp Gain Bolic 6000 - 1000g + Shaker

  Olimp Creapure Monohydrate Powder - 500g + 2x Gainer Olimp Gain Bolic 6000 - 1000g + Shaker

  KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

  TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%