Olimp Creapure Monohydrate Powder - 500g + 2x Gainer Olimp Gain Bolic 6000 - 1000g

Paczka
Promocja
2 x Olimp Gain Bolic - 1000g + Olimp - Creatine Creapure Monohydrate Powder - 500g + Shaker Mamutpro
Gainer Olimp Gain Bolic 6000 - 1000g
Standardowa
cena: 27,90 zł
Standardowa
cena: 27,90 zł
1 x Olimp Creapure Monohydrate Powder - 500g
Standardowa cena: 54,90 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Cena w zestawie:

110,70 zł

109,99 zł

(Oszczędzasz 0,71 zł)

Podaj swój adres e-mail

Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz
powiadomienie na wskazany adres

Kup teraz, a zaoszczędzisz
10,90 zł
w kolejnym zamówieniu!
Może zainteresują Cię podobne produkty:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!
  • Olimp Creapure Monohydrate Powder - 500g
  • Gainer Olimp Gain Bolic 6000 - 1000g

CREAPURE MONOHYDRATE POWDER

CZYM JEST KREATYNA?

W dobie współczesnych rozwiązań rynek suplementacyjny oferuje panacea niemal na wszystko. Kreatyna jest jedną z wielu takich inicjatyw. Obecnie możemy dostać wiele jej form i połączeń, choć niewątpliwie najlepszą i najbardziej popularną z nich wszystkich jest monohydrat kreatyny. Sama kreatyna stanowi organiczny związek, syntezowany w ustroju wskutek reakcji argininy z glicyną, w trakcie której dochodzi do przemiany glicyny w glikocyjaminę, która z kolei ulega ostatecznemu przekształceniu w kreatynę. Kreatyna występuje naturalnie w mięśniach szkieletowych człowieka, gdzie są magazynowane jej znaczne ilości (ok. 95%), podczas gdy reszta tego związku znajduje się w mózgu, wątrobie, jądrach i nerkach.

JAK DZIAŁA KREATYNA?

Kreatyna, zaraz obok odżywki białkowej, stanowi współcześnie ulubienicę większości sportowców, gdyż w znacznym stopniu wpływa na jakość i intensyfikację treningów. Wszystko to dzięki właściwościom zwiększającym zakres wysiłkowy organizmu, oraz wiele więcej. Do głównych zalet kreatyny należy bowiem utrzymywanie prawidłowego poziomu ATP, a zatem energii, niezbędnej do przeprowadzenia solidnego treningu; wzrost ATP bowiem wpływa na zwiększenie takich parametrów, jak wytrzymałość oraz siła, dzięki którym trenujemy dłużej i intensywniej, a efekty w postaci przyrostów suchej masy mięśniowej i zredukowanej tkanki tłuszczowej analogicznie pojawiają się szybciej. Ponadto, kreatyna bierze również udział w syntezie białek, poprawia regenerację powysiłkową, oraz działa antykatabolicznie, zapobiegając rozpadom białek. Zwłaszcza to ostatnie znajduje szczególne zastosowanie w okresach redukcji, którym zwykle towarzyszy restrykcyjna dieta, sprzyjająca katabolizmowi białek.

DLA KOGO KREATYNA?

Kreatyna, ze względu na wielopłaszczyznowe działanie, jest doskonałym uzupełnieniem diety i treningu, ukierunkowanych zarówno na wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej, jak i służących redukcji tkanki tłuszczowej. Co więcej, znajduje ona miejsce w każdej dyscyplinie sportowej, niezależnie od stopnia wytrenowania jednostki, w treningu wyczynowym i amatorskim.

ZALETY OLIMP CREAPURE MONOHYDRATE POWDER

Olimp Creapure Monohydrate Powder to zmikronizowana i najczystsza postać kreatyny, charakteryzująca się doskonałą rozpuszczalnością i świetną wchłanialnością! Suplementacja Olimp Creapure Monohydrate Powder stanowi nieocenione wsparcie w budowaniu beztłuszczowej masy mięśniowej, której przyrost, jako element uczestniczący w syntezie nowych cząsteczek białek, sukcesywnie stymuluje, oraz wspomaga proces redukcji tłuszczu, zapobiegając katabolizmowi białek i zwiększając parametry siłowe i wytrzymałościowe, dzięki którym nasz trening wejdzie na całkiem nowy poziom, a my sami będziemy mogli trenować dłużej i intensywniej! Produkt wspomaga szybką resyntezę ATP, działa antykatabolicznie i zwiększa wydolność organizmu. Ponadto, Olimp Creapure Monohydrate Powder wpływa na poprawę procesów regeneracyjnych, zachodzących w organizmie po zakończonym wysiłku, odgrywających kluczową rolę w aspekcie wzrostu mięśni. Suplement dostępny w formie szybko wchłanialnego proszku.

DAWKOWANIE

Producent zaleca przyjmowanie po 5 g proszku cztery razy dziennie - po przebudzeniu, na czczo, pomiędzy posiłkami, przed i po treningu, w dni treningowe, oraz po 5 g produktu 1-2 razy dziennie - po przebudzeniu, na czczo, oraz po treningu, lub tylko po treningu, w dni nietreningowe.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.

Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.

Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie)

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Olimp Creapure Monohydrate Powder - 500g
Ocena 
2018-12-17

najlepszy przy masowaniu

Bomba zestaw! Korzystam z niego za każdym razem, kiedy masuję! Kreatyna dobrze się rozpuszcza, wysoka jakość, skuteczna i gainer, z którym nie ma opcji, każdy przymasuje, ile trzeba. Kreatynę ładuje okresowo, zawsze przy masowaniu, potem tylko staram się podtrzymać efekt wysycenia i przyjmuję jej mniejszej dawki (ok. 5g dziennie), natomiast gainer to stosuję nawet i 3 razy dziennie, do posiłków głównie. Do tego trening siłowy, duże obciążenie i czasem jakaś przedtreningówka, głównie boostery NO na pompę, ponieważ uwielbiam to uczucie, kiedy mięśnie rosną na moich oczach ;-) Olimp, chociaż wiele osób narzeka na zbyt wysokie ceny, jest świetny, jak dla mnie najlepszy. Nie rozumiem wszystkich tych ludzi, którzy narzekają na wysokie ceny, przecież Olimp to farmaceutyczna jakość, oferuje wyłącznie najlepsze specyfiki, a za jakość, zwłaszcza najwyższą, się płaci. Dla mnie to priorytet - suple z górnej półki, ponieważ w porównaniu z innymi, “podrzędnymi” znacznie przyspieszają i masowanie i redukcję, jak trzeba. Dla mnie 10/10

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Olimp Creapure Monohydrate Powder - 500g + 2x Gainer Olimp Gain Bolic 6000 - 1000g

Olimp Creapure Monohydrate Powder - 500g + 2x Gainer Olimp Gain Bolic 6000 - 1000g

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%