UNS XMag-B6 Shot - 60ml

PRODUCENT:

UNS - XMag-B6 Shot - 60ml-13889

Dostępność: Produkt niedostępny

5,00 zł

Podaj swój adres e-mail

Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz
powiadomienie na wskazany adres

Kup teraz, a zaoszczędzisz
0,50 zł
w kolejnym zamówieniu!
Może zainteresują Cię podobne produkty:
  • Ilość porcji:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

UNS XMag-B6 Shot - 60ml

XMAG-B6 SHOT

UNS XMAG-B6 SHOT

Suplement diety UNS XMag-B6 Shot to wysokiej jakości preparat, którego płynna formuła opiera się na udziale takich silnych związków, jak: magnez, potas, witamina B6 i L-karnityna, których zastosowanie umożliwia zachowanie pełnej wydolności organizmu podczas treningu! Suplementacja UNS XMag-B6 Shot szybko uzupełnia niedobory powyższych składników, a obecna w preparacie L-karnityna wspomaga utrzymanie prawidłowej masy ciała cały czas! Suplement UNS XMag-B6 Shot, dzięki swej płynnej formule, dobrze się wchłania, a wskutek swej kompaktowości, można go zabrać wszędzie ze sobą i spożyć w dowolnej chwili! Środek UNS XMag-B6 Shot zmniejsza uczucie zmęczenia, wspiera pracę mięśni oraz wspomaga utrzymanie równowagi wodno-elektrolitowej. Dodatkowo, dodatek witaminy B6 w preparacie zwiększa wchłanianie wszystkich substancji, czyniąc UNS XMag-B6 Shot środkiem wysokiej jakości i skuteczności! Preparat jest rekomendowany osobom ceniącym najwyższą jakość.

MAGNEZ - DZIAŁANIE I WPŁYW NA ZDROWIE

Magnez, jak wiemy, to pierwiastek o niezwykłej sile, którego obecność w organizmie ludzkim jest niezbędna, by ten mógł prawidłowo funkcjonować. Związek ten, z czego słynie, wpływa na stan zdrowia psychicznego, i już niewielki jego niedobór przyczynia się do pogorszenia nastroju, zwiększa drażliwość, zaburza pamięć i myślenie. Niestety, lecz większość z nas wykazuje braki tego związku, które są zwykle przyczyną niewłaściwej diety, dużego stresu, a nawet stosowania niektórych leków. Magnez, jak już wspomniano powyżej, reguluje funkcje myślowe, usprawnia pracę szarych komórek oraz zmniejsza nadpobudliwość. Związek ten wpływa dodatkowo na zakres zdolności intelektualnych, poprawiając pamięć i koncentrację, oraz wycisza organizm i koi nerwy, co ma szczególne znaczenie, jeśli borykamy się z jakąś sytuacją stresową. Dodatkowo, związek ten, poza wpływem na zdrowie psychiczne, wpływa też na sprawne funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego, i podawany dożylnie przez lekarzy, zmniejsza ryzyko skrzepów i arytmii. Co więcej, magnez obniża ciśnienie krwi osób cierpiących na nadciśnienie oraz, wraz z witaminą D i wapniem, wpływa korzystnie na stan kości i zębów. Należy jednak pamiętać, że aby tak było, należy go dostarczać do organizmu dwa razy mniej, niż wapnia.

Magnez, poza właściwościami opisanymi powyżej, wpływa również na prawidłowe trawienie, normalizuje pracę tarczycy oraz wspiera leczenie takich schorzeń, jak astma oraz zapalenie oskrzeli. Dodatkowo, związek ten zabezpiecza organizm przed szkodliwym wpływem metali ciężkich, jak rtęć, ołów czy kadm, a także wpływa na skurcz mięśni. Co ciekawe, o czym nie wspomina się często, to fakt, iż pierwiastek ten łagodzi dokuczliwe dolegliwości związane z zespołem napięcia przedmiesiączkowego oraz może przeciwdziałać bolesnym migrenom.

NIEDOBÓR MAGNEZU - OBJAWY I LECZENIE

Niedobór magnezu w organizmie ma miejsce nierzadko, co ma ścisły związek ze sposobem żywienia większości z nas. Niestety, współcześnie, zamiast pełnowartościowych, domowych dań, na naszych talerzach dominują produkty drugorzędnej jakości, wysoce przetworzone, a nawet gotowe, których skład pozostawia wiele do życzenia. Do tego dochodzą stres, a także wysiłek fizyczny, i niedobór magnezu pojawia się sam. Osobami narażonymi na niedobór magnezu w organizmie są osoby uczące się i pracujące umysłowo, pracownicy fizyczni, żyjący w ciągłym stresie, stosujący restrykcyjne diety odchudzające. Niedobór magnezu jest niekorzystnym zjawiskiem, które objawia się bolesnymi skurczami mięśni, niekontrolowanym drganiem powiek, zwiększoną drażliwością i bezsennością. By zatem skutecznie zapobiegać ów zjawisku, należy sięgać po produkty, które stanowią źródło omawianego związku, bądź zastosować odpowiedni suplement.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie 1 porcji przed planowanym treningiem.

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNE XMAG-B6 SHOT
Porcja: 60 ml
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 1
opakowanie 60ml
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (60 ml) ZAW:
L-karnityna 1000mg
Potas 430mg
Magnez 375mg
Witamina B6 1,4mg
Składniki: woda, l-karnityna, mieszanka witaminowo-mineralna (cytrynian tripotasu, cytrynian magnezu, witamina B6 jako chlorowodorek pirydoksyny, maltodekstryna), regulator kwasowości: cytryniany trisodu, aromat, substancje słodzące: sukraloza, acesulfam K; substancje konserwujące: benzoesan sodu, sorbinian potasu; barwnik: czerwień allura (może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci).
Magnez

Magnez jest pierwiastkiem chemicznym niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania organizmu ludzkiego. Stanowi składnik kości, a także odgrywa ważną rolę w przekazywaniu sygnałów w układzie nerwowym. Bierze udział w licznych procesach biologicznych, zachodzących w organizmie ludzkim. Znajduje się w wielu preparatach, suplementach diety, które mają na celu zadbać o jego prawidłowy poziom. Występuje w wielu pokarmach, ale łatwo o jego niedobór, na przykład poprzez picie kawy czy też spożywanie alkoholu.

Potas

pierwiastek mineralny; wspomaga utrzymanie gospodarki wodno-elektrolitowej i kwasowo-zasadowej, reguluje ciśnienie osmotyczne oraz uczestniczy w spalaniu cukrów i białek. Jest składnikiem niezbędnym dla prawidłowej pracy serca, zapobiega jego obrzękom, a także zapobiega skurczom mięśni.

L-karnityna

L-karnityna jest środkiem odżywczym występującym naturalnie. Odgrywa ważną rolę w procesie przemiany energii. Odpowiada za transport tłuszczu do mitochondriów, gdzie zachodzą procesy pozwalające na przemiany energetyczne. Stosowana w suplementach diety dla sportowców, które wspomagają regenerację po wysiłku, zapobiegają przedwczesnemu zmęczeniu, zapewniają wytrzymałość. Nadto odpowiada za dostarczanie energii do serca oraz komórek immunologicznych.

Napisz opinię

UNS XMag-B6 Shot - 60ml

UNS XMag-B6 Shot - 60ml

Połączenie magnezu, potasu, witaminy B6 i L-karnityny, którego zastosowanie redukuje uczucie zmęczenia, wspiera pracę układu mięśniowego oraz wspomaga utrzymanie równowagi wodno-elektrolitowej. Suplement, dzięki swej płynnej formule, dobrze się wchłania, a wskutek wykorzystania wyłącznie najlepszych substancji czynnych, skutecznie działa! Rekomendowany przed treningiem.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%