Sport Definition Muscle Minerals - 120 kaps.

PRODUCENT: SportDefinition

SportDefinition - Muscle Minerals - 120 kaps.-13108

29,99 zł

- +

Kup teraz, a zaoszczędzisz
2,90 zł
w kolejnym zamówieniu!
  • Ilość porcji:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

Sport Definition Muscle Minerals - 120 kaps.

Suplement Diety - SportDefinition - Muscle Minerals

Muscle Minerals - niezwykłe połączenie minerałów niezbędnych do utrzymania prawidłowej pracy mięśni. W składzie produktu znajdziemy przede wszystkim potas oraz magnez. Ich suplementacja wyjątkowo korzystnie wpływ na nasz organizm. Biorą one czynny udział w procesach metabolicznych oraz zapewniają optymalny przebieg skurczy mięśni. Magnez bardzo dobrze wpływa na procesy anaboliczne, gdyż jest obecny w procesie syntezy nowych białek. Potas bierze udział w pracy mięśni, usuwa również toksyny oraz poprawia skupienie i koncentrację. Dodatkowo w produkcie znajdziemy witaminę B6, która jest kluczowa do zachowania odpowiedniego poziomu przemian energetycznych w naszym ciele

Muscle Minerals

  • minimalizuje uczucie zmęczenia,
  • wspiera poprawną syntezę białek,
  • reguluje metabolizm,
  • zapewnia równowagę elektrolitową,
  • prosty w suplementacji,

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Dawkowanie:

3 kapsułki dziennie (Popić odpowiednią ilością wody, nie rozgryzać)

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNE MUSCLE MINERALS
Porcja: 3 kaps
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 40
opakowanie 120 kaps
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (3 kaps) ZAW:
Magnez 200mg
Potas 400mg
Witamina B6 2,8mg
Magnez

Magnez jest pierwiastkiem chemicznym niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania organizmu ludzkiego. Stanowi składnik kości, a także odgrywa ważną rolę w przekazywaniu sygnałów w układzie nerwowym. Bierze udział w licznych procesach biologicznych, zachodzących w organizmie ludzkim. Znajduje się w wielu preparatach, suplementach diety, które mają na celu zadbać o jego prawidłowy poziom. Występuje w wielu pokarmach, ale łatwo o jego niedobór, na przykład poprzez picie kawy czy też spożywanie alkoholu.

Potas

pierwiastek mineralny; wspomaga utrzymanie gospodarki wodno-elektrolitowej i kwasowo-zasadowej, reguluje ciśnienie osmotyczne oraz uczestniczy w spalaniu cukrów i białek. Jest składnikiem niezbędnym dla prawidłowej pracy serca, zapobiega jego obrzękom, a także zapobiega skurczom mięśni.

Napisz opinię

Sport Definition Muscle Minerals - 120 kaps.

Sport Definition Muscle Minerals - 120 kaps.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%