Progress Labs Witamina K2 vitaMK-7 - 120 tab.

29,99 zł

- +

nowość
Progress Labs - Witamina K2 vitaMK-7 - 120 tab.-13837
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
  Otrzymujesz 29 punktów!
  Darmowa dostawa od 250 zł
  100% bezpieczne zakupy

  Zamów ten produkt i zgarnij
  10% cashbacku na kolejne zakupy!

  Twój program lojalnościowy mamutpro.pl

  Opis produktu

  Progress Labs Witamina K2 vitaMK-7 - 120 tab.

  WITAMINA K2 VITAMK-7

  WITAMINA K2 - DZIAŁANIE, NIEDOBÓR I WYSTĘPOWANIE

  Witamina K2, związek niezbędny w naszym organizmie, jest substancją, której przypisuje się głównie działanie wspomagające prawidłową krzepliwość krwi, kiedy w rzeczywistości pełni ona znacznie szerszy szereg funkcji mających kolosalny wpływ na ogólne zdrowie. Witamina K2, której działanie jest niemal równorzędne z zastosowaniem witaminy D, zapewnia zdrowy stan kości i zębów, i wpływa na aktywność ważnego białka - osteokalcyny, która odpowiada za wiązanie wapnia w kościach. Niedobór witaminy K2 przyczynia się więc do dezaktywacji osteokalcyny, co czyni białko niezdolnym do wiązania wapnia w kościach, i przyczynia się do zmniejszenia masy kostnej, co może prowadzić do złamań i rozwoju osteoporozy. Wskutek tego zastosowania, witamina K2 jest szczególnie polecana kobietom po menopauzie w celu utrzymania zdrowych i silnych kości.

  Poza właściwościami opisanymi powyżej, witamina K2 oddziałuje również dobroczynnie na układ krążenia i zapobiega wielu jego schorzeniom. Zjawisko to ma nierozerwalny związek z działaniem aktywującym kolejne białko - MGP, które występuje w surowicy krwi człowieka i odpowiada za wiązanie soli fosforanowo-wapniowych, dzięki czemu nie odkładają się one w naczyniach. Gromadzące się w naczyniach krwionośnych sole fosforanowo-wapniowe są przyczyną zwapnienia tętnic i prowadzą do utraty elastyczności powyższych struktur, co z kolei zwiększa ryzyko rozwoju wielu groźnych chorób układu krążenia. Dodatkowo, zgodnie z najnowszymi badaniami, które jednak wciąż są w toku, witamina K2 może wykazywać potencjał antynowotworowy i zwiększać przeżywalność osób chorych na raka wątroby.

  Witamina K2 występuje w niewielkich ilościach w produktach zwierzęcych takich, jak mięso, jaja oraz nabiał, przy czym jej najcenniejszym źródłem są głównie produkty otrzymywane na drodze fermentacji bakteryjnej, jak sery. Niedobór witaminy K2 w organizmie, będący zwykle wynikiem niedoborowej diety, prowadzi do trudności z gojeniem się ran, zwiększa ryzyko wystąpienia krwawień, a także zaburza prawidłową mineralizację kości, co naturalnie wpływa na zwiększone ryzyko złamań. Dodatkowo, długoutrzymujący się brak dostatecznych ilości witaminy K2 w ciele prowadzi do zwapnienia tętnic, a w efekcie - zwiększa ryzyko rozwoju chorób układu krążenia, jak zawał.

  DLA KOGO SUPLEMENTACJA WITAMINĄ K2?

  Decyzja o zastosowaniu suplementacji witaminą K2 powinna zostać poparta stosownymi badaniami i stanem zdrowia pacjenta, jako że ma ona na celu zlikwidowanie niedoboru powyższego związku i zapobiegnięcie mu w przyszłości. Jednakże, jeśli już podjęliśmy tę decyzję i zdecydowaliśmy się na zakup suplementu, należy pamiętać, że witamina K2 należy do witamin rozpuszczalnych w tłuszczach; jej wchłanianie będzie więc lepsze, jeśli będziemy ją przyjmować z posiłkami bogatymi w tłuszcze. Dodatkowo, witaminę K2 warto stosować z witaminą D, albowiem związki te, zestawione razem, stanowią silny duet przeciwdziałający osteoporozie.

  ZALETY PROGRESS LABS WITAMINA K2 VITAMK-7

  Suplement diety Progress Labs Witamina K2 vitaMK-7 to bogate źródło naturalnej, najlepiej przyswajalnej witaminy K2, której zastosowanie wykazuje rozległy wpływ na organizm. Stała suplementacja preparatem Progress Labs Witamina K2 vitaMK-7, dzięki swej wyróżniającej się na tle innych środków formule, wspomaga utrzymanie zdrowych kości i zębów, a także zapewnia prawidłową krzepliwość krwi, zapobiegając niepożądanym krwawieniom. Ponadto, Progress Labs Witamina K2 vitaMK-7 wspiera prawidłową mineralizację kości, zapobiegając złamaniom i osteoporozie, a także wspiera funkcjonowanie i stan układu krążenia. Produkt dostępny w wygodnej w użyciu formie tabletek.

  Progress Labs - Witamina K2 vitaMK-7 - 120 tab.-13837

  Dawkowanie:

  Zaleca się stosowanie porcji 1 tabletki produktu dziennie.

  Jeszcze nie jesteś przekonany?

  ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ BAZĄ WIEDZY O Progress Labs Witamina K2 vitaMK-7 - 120 tab.

  Napisz opinię

  Progress Labs Witamina K2 vitaMK-7 - 120 tab.

  Progress Labs Witamina K2 vitaMK-7 - 120 tab.

  KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

  Co jest lepsze od Biotech Zero BAR ?

  Dwie sztuki Biotech Zero Bar ZA DARMO!

  Zapisz się do newslettera, złóż i opłać zamówienie za min. 99 zł,
  a w przesyłce znajdziesz batony Biotech Zero Bar ZA DARMO! > regulamin promocji

  Gratis!