Pharmovit Magnez (Cytrynian Magnezu) - 180 tab.

PRODUCENT: Pharmovit

Zdjecie

Dostępność: Produkt niedostępny

34,00 zł

Podaj swój adres e-mail

Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz
powiadomienie na wskazany adres

Kup teraz, a zaoszczędzisz
3,40 zł
w kolejnym zamówieniu!
Może zainteresują Cię podobne produkty:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

Pharmovit Magnez (Cytrynian Magnezu) - 180 tab.

MAGNEZ (CYTRYNIAN MAGNEZU)

PHARMOVIT MAGNEZ (CYTRYNIAN MAGNEZU)

Suplement Pharmovit Magnez (Cytrynian Magnezu) to najwyższej jakości preparat, którego skład opiera się na bogatej zawartości magnezu, pierwiastka określanego mianem “związku życia”. Stała suplementacja preparatem Pharmovit Magnez (Cytrynian Magnezu) zapobiega niedoborom magnezu w organizmie, redukując bolesne skurcze mięśni oraz drganie powiek, a także wpływa pozytywnie na ogólne zdrowie organizmu. Preparat wspomaga utrzymanie równowagi elektrolitowej, wpływa korzystnie na pracę mięśni, a także wspiera zdrowie kości i zębów. Dodatkowo, suplement Pharmovit Magnez (Cytrynian Magnezu) pomaga redukować uczucie apatii i zmęczenia oraz wspiera utrzymanie prawidłowych funkcji psychologicznych, wpływając na wzrost zakresu zdolności umysłowych, jak zapamiętywanie i koncentracja. Co więcej, Pharmovit Magnez (Cytrynian Magnezu) zapewnia zdrowie układu nerwowego oraz działa uspokajająco i łagodzi nerwy. Produkt dostępny w wygodnej w użyciu formie tabletek.

ROLA MAGNEZU W ORGANIZMIE

Magnez spełnia w organizmie człowieka szereg ważnych zastosowań, stanowiąc czynnik ściśle regulujący nasze zdrowie, i juz nieznaczny jego niedobór w organizmie jest przyczyną spadku zdrowia i wielu dotkliwych dolegliwości. Magnez jest kojarzony głównie ze swojego wpływu na stan psychiczny organizmu, co jest prawdą, i odpowiadając za takie działania, jak stabilizacja układu nerwowego, wykazuje działanie uspokajające i koi nerwy. Dodatkowo, związek ten usprawnia funkcjonowanie szarych komórek, wpływa pozytywnie na nastrój, jak również zwiększa zakres zdolności intelektualnych, poprawiając pamięć i koncentrację. Poza tym, pierwiastek ten wpływa korzystnie na stan układu sercowo-naczyniowego, a podawany dożylnie pacjentom po zawale, zapobiega powstawaniu zakrzepów i arytmii. Ponadto, mówi się, że już niewielki jego niedobór w ciele powoduje obkurczenie ścian naczyń krwionośnych i przyczynia się do wzrostu ciśnienia, tak więc warto owemu zjawisku zapobiegać.

Magnez, żeby tego nie było mało, wraz z witaminą D oraz wapniem buduje kości i zęby, co sprawia, że jest niezbędny, by obie te struktury utrzymać w dobrej kondycji, a także, z czego wiele osób nie zdaje sobie sprawy, chroni organizm przed szkodliwym wpływem toksycznych substancji, jak metale ciężkie, i wspomaga leczenie astmy i zapalenia oskrzeli, rozszerzając drogi oddechowe.

Magnez, poza właściwościami wymienionymi powyżej, odpowiada również za inne funkcje, i tak też łagodzi bóle menstruacyjne i zespołu napięcia przedmiesiączkowego, reguluje pracę mięśni, wpływa pozytywnie na proces trawienia pokarmu. Niestety, lecz w związku z szybkim trybem życia większości z nas, spory odsetek społeczeństwa wykazuje dziś spore niedobory magnezu w organizmie, które dodatkowo potęgują działanie czynników stresogennych oraz stosowanie niektórych leków. Osobami szczególnie narażonymi na niedobór magnezu są wszyscy uczący się i pracujący umysłowo, pracownicy fizyczni i sportowcy, żyjący w dużym stresie, osoby, które stosują restrykcyjne diety odchudzające.

NIEDOBÓR MAGNEZU - OBJAWY

Niedobór magnezu jest zjawiskiem, którego nie sposób nie odczuć, gdyż objawia się zwykle niekontrolowanymi skurczami mięśni oraz dokuczliwym drganiem powiek. Ponadto, zjawisku temu towarzyszą także takie symptomy, jak bezsenność, nadpobudliwość, rozdrażnienie. By zatem skutecznie im zapobiegać, zaleca się troskę o właściwą podaż opisywanego związku z zewnątrz, czy to za pośrednictwem żywności, czy stosownego suplementu, oraz redukcję czynników przyczyniających do nadmiernego wypłukiwania magnezu z organizmu, jak stres.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie porcji 2 tabletek produktu trzy razy dziennie.

Napisz opinię

Pharmovit Magnez (Cytrynian Magnezu) - 180 tab.

Pharmovit Magnez (Cytrynian Magnezu) - 180 tab.

Wysokiej jakości magnez, którego zastosowanie reguluje pracę układu nerwowego, wpływa pozytywnie na zakres zdolności intelektualnych, jak pamięć i koncentracja, oraz wspomaga utrzymanie zdrowych kości i zębów. Suplement zapobiega niedoborom magnezu w organizmie, wspiera prawidłową pracę mięśni oraz łagodzi stany napięć nerwowych i poprawia nastrój. Produkt rekomendowany sportowcom.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%