Olimp Vita-Min Plus Dla Kobiet - 30 kaps.

16,99 zł

- +

Dodaj do listy życzeń Add to Compare
Olimp - Vita-Min Plus Dla Kobiet - 30 kaps.
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
  • Ilość porcji:
Otrzymujesz 16 punktów!
Darmowa dostawa od 250 zł
100% bezpieczne zakupy

Zamów ten produkt i zgarnij
10% cashbacku na kolejne zakupy!

Twój program lojalnościowy mamutpro.pl

Opis produktu

Olimp Vita-Min Plus Dla Kobiet - 30 kaps.

VITA-MIN PLUS DLA KOBIET

WITAMINY DLA KOBIET - JAKIE POWINNY BYĆ?

Witaminy to szereg ważnych substancji, których obecność w organizmie ludzkim determinuje prawidłowy przebieg wielu procesów życiowych, w związku z czym są one niezbędnym składnikiem diety człowieka. Niestety, organizm nie jest w stanie wytworzyć większości z nich, zaś te, które samodzielnie syntetyzuje, często nie są w stanie pokryć dziennego zapotrzebowania organizmu na te substancje. To dlatego tak ważna jest zdrowa, zrównoważona dieta, dostarczająca wszystkich niezbędnych składników, w tym także bogactwa witamin i minerałów. Niestety, tryb życia większości z nas, obejmujący bogaty udział żywności przetworzonej w codziennym żywieniu, długotrwały stres oraz często brak chwili na zasłużony wypoczynek, sprzyja nadmiernej utracie cennych związków, w tym również witamin, i jest główną przyczyną ich niedoborów w organizmie. W podobnej sytuacji opisywane niedobory należy jak najszybciej uzupełnić, gdyż w przeciwnym razie będą one rzutować coraz silniej na nasze zdrowie, pogarszając je.

W zależności od trybu życia, jak również wieku, stanu zdrowia, aktywności fizycznej oraz płci, zapotrzebowanie na poszczególne mikroskładniki pokarmowe u różnych osób będzie inne. Jest to fakt, którym powinniśmy się kierować podczas wyboru suplementu dla siebie, gdyż zakup preparatu pokrywającego nasze spersonalizowane zapotrzebowanie na poszczególne substancje czynne jest najlepszym z możliwych. Co więcej, szczególną uwagę powinny tutaj zwrócić kobiety, których organizm przez większość życia poddawany jest silnym przemianom, związanym z obecnością cyklu menstruacyjnego. Preparat witaminowo-minerałowy dla nich powinien się więc odznaczać pozytywnym wpływem na regulację gospodarki hormonalnej oraz uwzględniać zwiększone zapotrzebowanie na poszczególne mikroskładniki w okresie wyżej wspomnianych, silnych przemian.

ZALETY OLIMP VITA-MIN PLUS DLA KOBIET

Suplement diety Olimp Vita-Min Plus Dla Kobiet to innowacyjna mieszanka wyłącznie najlepszych, sprawdzonych składników, obejmująca kompleks niezbędnych substancji czynnych, zaprojektowana pod kątem organizmu kobiety. Preparat Olimp Vita-Min Plus Dla Kobiet to niebanalne połączenie kompleksu najważniejszych witamin oraz składników mineralnych, występujących w postaci chelatowanej, dzięki czemu związki te odznaczają się doskonałą przyswajalnością. Suplement wspomaga uzupełnianie dziennego zapotrzebowania organizmu na niezbędne mikroskładniki pokarmowe, a dzięki dodatkowi ekstraktom ze Skrzypu Polnego i Dzięgla Chińskiego oraz Izoflawonów Sojowych, wpływa on również pozytywnie na regulację pracy hormonów żeńskich, przywracając cykle miesiączkowe, łagodząc bóle menstruacyjne oraz zapobiegając przykrym skutkom menopauzy, wśród których wyróżniamy uderzenia gorąca, spadek samopoczucia, huśtawki nastrojów. Preparat stanowi bogactwo najważniejszych składników pokarmowych, uwzględniając wyjątkowe zapotrzebowania organizmu kobiet, oraz działa wielopłaszczyznowo, wpływając na poprawę stanu zdrowia, samopoczucie oraz wygląd. Co więcej, bogaty udział witamin z grupy B, obecnych w środku, wpływa także korzystnie na stan umysłu, zapobiegając nerwicom i stanom depresyjnym oraz poprawiając nastrój. To jednak nie koniec korzyści. Suplement Olimp Vita-Min Plus Dla Kobiet odznacza się również zawartością witamin o działaniu antyoksydacyjnym, wspierającym walkę z wolnymi rodnikami i wspomagającym ich usuwanie z organizmu, co ma swoje przełożenie na poprawę stanu zdrowia oraz ładniejszy wygląd. Produkt dostępny w postaci łatwych do połknięcia kapsułek, ułatwiających codzienne dawkowanie.

DAWKOWANIE

Zaleca się przyjmowanie porcji 1 kapsułki produktu dziennie, po głównym posiłku.

Olimp - Vita-Min Plus Dla Kobiet - 30 kaps.

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNEVITA-MIN PLUS DLA KOBIET
Porcja: 1 kaps
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 30
opakowanie30 kaps
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (1 kaps) ZAW:
Witamina A800µg
Witamina D35µg
Witamina E 10mg
Witamina C (kwas askorbinowy)60mg
Witamina B1 1,4mg
Witamina B21,6mg
Niacyna18mg
Witamina B62mg
Kwas foliowy200µg
Biotyna150µg
Kwas pantotenowy6mg
Ekstrakt izoflawonów sojowych (40%)10mg
w tym izoflawony sojowe4mg
Żeńszeń Don Quai40mg
Ekstrakt ze skrzypu polnego50mg
w tym związki krzemowe3,5mg
Ekstrakt z pieprzu czarnego Bioperine® (95%)1mg
Chelat aminokwasowy magnezu ALBION®70mg
chelat aminokwasowy wapnia Albical™150mg
Chelat aminokwasowy potasu ALBION®40mg
Chelat aminokwasowy cynku Albion®10mg
Żelazo1mg
Chelat aminokwasowy manganu Albion®1mg
Chelat aminokwasowy miedzi Albion®150µg
Jod150µg
Chelat aminokwasowy chromu ALBION®50µg
Chelat aminokwasowy selenu Albion®30µg
Chelat aminokwasowy molibdenu 25µg

Jeszcze nie jesteś przekonany?

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ BAZĄ WIEDZY O Olimp Vita-Min Plus Dla Kobiet - 30 kaps.

Napisz opinię

Olimp Vita-Min Plus Dla Kobiet - 30 kaps.

Olimp Vita-Min Plus Dla Kobiet - 30 kaps.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ: