Olimp Vita-Min Plus - 30 kaps.

PRODUCENT: Olimp

Olimp - Vita-Min Plus - 30 kaps.

16,99 zł

- +

  • Ilość porcji:
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

Opis produktu

Olimp Vita-Min Plus - 30 kaps.

VITA-MIN PLUS

KOMPLEKS WITAMIN - JAKI POWINIEN BYĆ?

Witaminy są składnikiem niezbędnym człowiekowi do życia, zaś ich wartość można przyrównać do tlenu w powietrzu, dzięki któremu żyjemy, czy wody, której permanentny brak skutkowałby niechybną śmiercią organizmu. Co więcej, ich odpowiedni pobór z żywności jest czynnikiem kluczowym by zachować zdrowie, albowiem większość tych substancji organizm nie jest w stanie sam wytworzyć bądź ich synteza jest niewystarczająca, by mogła pokryć dzienne zapotrzebowanie organizmu na poszczególne składniki. Wówczas, należy sięgnąć po witaminy obecne w świeżych owocach i warzywach, ale też po te, występujące powszechnie w produktach z pozostałych grup pokarmowych, lub zastosować odpowiedni suplement diety, dzięki któremu uzupełnimy niedobory najważniejszych witamin i minerałów.

Kluczem do sukcesu w wyborze najlepszego preparatu witaminowo-minerałowego dla siebie jest uwzględnienie indywidualnych zapotrzebowań, jakie zgłasza każdy organizm; innych bowiem proporcji składników będzie wymagał organizm dziecka, innych organizm kobiet i mężczyzn. Zwykle, w wyborze preparatu dla mężczyzn, bierze się pod uwagę takie czynniki, jak szczególnie wzmożona aktywność fizyczna, gdyż to zwykle panowie trenują częściej i intensywniej, czasami wykazująca potrzebę wsparcia aktywność seksualna, oraz profil hormonalny, a w szczególności poziom testosteronu, od którego stężenia zależy tempo przyrostu masy oraz jej jakość. Z kolei kobiety, ze względu na gwałtowne przemiany, którym poddawany jest ich organizm w trakcie cyklu menstruacyjnego, potrzebują preparatu ukierunkowanego na potrzeby typowo żeńskie, a więc potrzeba im środka wspomagającego regulację gospodarki hormonalnej, jak również wpływającego korzystnie na stan skóry, włosów i paznokci, o których wygląd troszczy się właściwie każda kobieta.

Na szczęście, współczesny rynek suplementacyjny oferuje bogactwo preparatów stanowiących remedium niemal na wszystko oraz dostępnych w różnych przedziałach cenowych, przez co mogą sobie na nie pozwolić także osoby z mniejszym budżetem. Co więcej, wśród opisywanych środków są też i kompleksy witamin i minerałów, w tym również te zaprojektowane dla obu płci, po które może sięgnąć każdy w celu poprawy stanu zdrowia oraz ogólnego funkcjonowania organizmu. Jednym z takich preparatów jest produkt marki Olimp Labs - Vita-Min Plus, przeznaczony zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, o czym więcej poniżej.

ZALETY OLIMP VITA-MIN PLUS

Suplement diety Olimp Vita-Min Plus to zaawansowana mieszanka najważniejszych witamin i minerałów, dostępnych w postaci łatwoprzyswajalnych chelatów, dzięki której z łatwością pokryjesz dzienne zapotrzebowanie organizmu na niezbędne mikroskładniki pokarmowe. Dodatkowo, Olimp Vita-Min Plus został także wzbogacony dodatkiem luteiny, dla lepszego widzenia, oraz składników czynnych z miłorzębu japońskiego, pozytywnie wpływających na pracę mózgu oraz wykazujących działanie antyoksydacyjne, wspierające walkę z wolnymi rodnikami. Dzięki mieszance witamin i minerałów firmy Olimp uzupełnisz niedobory najważniejszych mikroskładników teraz, a także zapobiegniesz im w przyszłości, zachowując kondycję i zdrowie na dłużej! Suplement dedykowany jest wszystkim osobom, których organizm zgłasza niedobór na składniki witaminowo-mineralne, a także wszystkim tym, którzy odczuwają negatywne skutki przemęczenia, spadku sprawności psychofizycznej oraz znużenia. Produkt dostępny w wygodnej postaci łatwych do połknięcia kapsułek.

DAWKOWANIE

Zaleca się przyjmowanie porcji 1 kapsułki produktu na dzień, każdorazowo po głównym posiłku.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.

Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.

Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie)

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Olimp - Vita-Min Plus - 30 kaps.

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNEVITA-MIN PLUS
Porcja: 1 kaps
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 30
opakowanie30 kaps
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (1 kaps) ZAW:
Witamina A800µg
Witamina D35µg
Witamina E10mg
Witamina C (kwas askorbinowy)60mg
Witamina B1 1,4mg
Witamina B21,6mg
Niacyna18mg
Witamina B62mg
Kwas foliowy200µg
Witamina B121µg
Biotyna150µg
Kwas pantotenowy6mg
Chelat aminokwasowy magnezu ALBION®90mg
chelat aminokwasowy wapnia Albical™80mg
Chelat aminokwasowy potasu ALBION®40mg
Chelat aminokwasowy cynku Albion®10mg
Chelat aminokwasowy żelaza ALBION®1mg
Chelat aminokwasowy manganu Albion®1mg
Chelat aminokwasowy miedzi Albion®150µg
Jod150µg
Chelat aminokwasowy chromu ALBION®50µg
Chelat aminokwasowy selenu Albion®30µg
Chelat aminokwasowy molibdenu25µg
Ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego (Ginko biloba L.)20mg
w tym.
Ginkgoflawonoglikozydy 24%4,8mg
Ginkgolidy(laktony terpenowe) 6,0%1,2mg
Luteina1mg

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

Napisz opinię

Olimp Vita-Min Plus - 30 kaps.

Olimp Vita-Min Plus - 30 kaps.

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%