Olimp Vita Min Multiple Lady - 60 Tab.

PRODUCENT: Olimp

Olimp - Vita-Min Multiple Lady - 60 Tab.

22,79 zł

- +

  • Ilość porcji:
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

Opis produktu

Olimp Vita Min Multiple Lady - 60 Tab.

VITA-MIN MULTIPLE LADY

WITAMINY DLA KOBIET - JAKIE POWINNY BYĆ?

Obecność witamin w organizmie człowieka jest tak samo niezbędna, jak powietrze, którym oddychamy, czy woda, którą pijemy. To one determinują wiele funkcji życiowych organizmu, usprawniając i umożliwiając ich przebieg, chronią nas przed infekcjami oraz wpływają na nasz wygląd i samopoczucie. Niestety, ludzki organizm nie jest zdolny do samodzielnej produkcji wielu ważnych związków, te zaś, które sam syntetyzuje, często są wytwarzane w niewystarczającej ilości, w związku z tym należy dostarczać je z zewnątrz, drogą pokarmową. Zdrowa, zrównoważona dieta, bogata w udział składników ze wszystkich grup pokarmowych to klucz do sukcesu. Niestety, współczesne życie w pędzie, często zła dieta oraz szereg czynników stresogennych, których działaniu jesteśmy poddawani na co dzień, przyczyniają się do niedoborów wielu ważnych substancji, w tym także witamin, w naszym organizmie, wpływając tym samym na pogorszenie stanu zdrowia oraz zwiększając ryzyko rozwoju wielu groźnych chorób.

Układając dietę dla siebie, należy mieć na uwadze, iż każdy organizm jest inny i odznacza się zróżnicowanym zapotrzebowaniem na poszczególne składniki pokarmowe; inne bowiem zapotrzebowanie będzie zgłaszał organizm dziecka, inne organizm osób starszych, i z pewnością inne organizm osób aktywnych fizycznie i sportowców. Jednak to nie wszystko. Spore różnice w zapotrzebowaniu na udział poszczególnych substancji, w tym także składników mineralnych i witamin, wykazują organizmy mężczyzn i kobiet, które mimo licznych podobieństw, różnią się między sobą. Nie ulega też wątpliwości, iż sięgając po kompleks witamin, panie kierują się nie tylko wpływem nabytego środka na zdrowie, lecz rozpatrują również korzyści pielęgnacyjne, oddziałujące na stan skóry, włosów i paznokci, jakie niesie dany preparat. To jednak nie wszystko, na co powinny one zwracać uwagę, nabywając suplement dla siebie.

Kompleks witamin dla kobiet powinien uwzględniać nie tylko ich wpływ na wygląd zewnętrzny pań, lecz winien koncentrować się przede wszystkim na poprawie stanu zdrowia jednostki, obejmując cykl menstruacyjny, jakim odznacza się każda kobieta. Biorąc więc pod uwagę wszystkie wyżej wymienione czynniki, produkt po jaki zdecydujemy się sięgnąć powinien być spersonalizowany specjalnie dla kobiet i zawierać komplet najważniejszych witamin. Takim produktem jest preparat marki Olimp Labs - Vita-Min Multiple Lady w kapsułkach, o którym więcej informacji zamieszczamy poniżej.

ZALETY OLIMP VITA-MIN MULTIPLE LADY

Suplement diety Olimp Vita-Min Multiple Lady to kompleksowa mieszanka najważniejszych witamin i minerałów oraz kompleksów roślinnych, zaprojektowana z myślą o wszystkich aktywnych kobietach, potrzebujących zaawansowanego wsparcia. Preparat, dzięki bogatej koncentracji wysokojakościowych składników, zaspokaja wysokie potrzeby organizmu kobiet, uzupełnia niedobory najważniejszych witamin i minerałów, a także zapobiega im w przyszłości. Dodatkowym atutem preparatu jest zaawansowana forma chemiczna wykorzystanych do jego produkcji składników, gwarantująca doskonałą przyswajalność, oraz wysoka aktywność antyoksydacyjna, determinowana obecnością poszczególnych substancji czynnych, których udział wspiera walkę z wolnymi rodnikami oraz wspomaga ich usuwanie z organizmu, przywracając zdrowie i dobre samopoczucie! Suplement Olimp Vita-Min Multiple Lady wspiera kompleksowo funkcje organizmu, wspomagając metabolizm tłuszczów oraz pracę nerek i układu moczowego, oraz poprawia profil lipidowy krwi i ułatwia odchudzanie, zaś dzięki podziałowi na porcję stosowaną za dnia oraz na noc, dodatkowo zapewnia podaż najważniejszych makroskładników we właściwych proporcjach przez całą dobę!

DAWKOWANIE

Zaleca się przyjmowanie 1 tabletki na dzień (złota tabletka), podczas posiłku, oraz 1 tabletki na noc (srebrna tabletka), wieczorem, przed snem, dziennie, obie porcje popijając dużą ilością wody.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.

Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.

Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie)

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Olimp - Vita-Min Multiple Lady - 60 Tab.

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNEVITA MULTIPLE LADY
Porcja: 2 tab
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 30
opakowanie60 tab
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (2 tab) ZAW:
Złota tabletka na dzień - VITA-MIN MULTIPLE LADY™ A.M..
Składniki witaminowe.
Witamina A400μg
Witamina D2,5μg
Witamina C (kwas askorbinowy)40mg
Witamina E6mg alfa-TE
Witamina B10,55mg
Witamina B20,7mg
Niacyna8mg NE
Witamina B60,7mg
Kwas foliowy100μg
Witamina B121,25μg
Biotyna (B7)25μg
Kwas pantotenowy3mg
Składniki mineralne.
Magnez74mg
Żelazo2,1mg
Mangan1mg
Jod150μg
Chrom50μg
Selen27,5μg
Molibden7,5μg
OXXYNEA® Opatentowana mieszanina ekstraktów warzyw i owoców100mg
Ekstrakt z Żeń-Szenia100mg
Ekstrakt z liści karczocha zwyczajnego60mg
Ekstrakt z zielonej herbaty50mg
w tym EGCG27,5mg
Składniki witaminowe.
Witamina D2,5μg
Opatentowany kompleks witaminy C i bioflawonoidów cytrusowych PureWay-C®:39,8mg
Witamina B1 0,33mg
Witamina B21,05mg
Niacyna12mg NE
Witamina B61,05mg
Kwas foliowy150μg
Witamina B121,9μg
Biotyna38μg
Kwas pantotenowy 4,5mg
Składniki mineralne.
Wapń120mg
Krzem 22,5mg
Cynk10mg
Miedź150μg
Ekstrakt ze skrzypu polnego75mg
w tym związki krzemowe5,25mg
Ekstrakt z owoców żurawiny wielkoowocowej60mg
w tym proantocyjanidyny6mg
Ekstrakt z pokrzywy zwyczajnej25mg
Ekstrakt z malin25mg
w tym ketony malinowe24,5mg
Ekstrakt z soji10mg
w tym izoflawony sojowe4mg

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

Napisz opinię

Olimp Vita Min Multiple Lady - 60 Tab.

Olimp Vita Min Multiple Lady - 60 Tab.

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%