Olimp Glucosamine Plus - 60 kaps.

Ostatnie sztuki!

24,99 zł

- +

Dodaj do listy życzeń Add to Compare
Olimp - Glucosamine Plus - 60 kaps.
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
  Otrzymujesz 24 punktów!
  Darmowa dostawa od 250 zł
  100% bezpieczne zakupy

  Zamów ten produkt i zgarnij
  10% cashbacku na kolejne zakupy!

  Twój program lojalnościowy mamutpro.pl

  Opis produktu

  Olimp Glucosamine Plus - 60 kaps.

  GLUCOSAMINE PLUS

  CO ROBIĆ, KIEDY BOLĄ KOLANA?

  Bóle stawów to nic przyjemnego, a długo ignorowane, mogą się rozwijać dalej, będąc częstą przyczyną wielu schorzeń kostno-stawowych, których leczenie bywa żmudne i zwykle zmusza do całkowitego wyłączenia z treningów. Możemy się jednak przed nimi ustrzec, dbając o zdrową, zbilansowaną dietę, oraz zwiększając poziom aktywności fizycznej w naszym codziennym życiu. Błędów, które powinniśmy przy tym unikać, to: brak rozgrzewki, wysoka częstotliwość treningów, pomijanie obowiązkowego po zakończonym wysiłku rozciągania, podnoszenia zbyt dużych obciążeń. Są to czynniki mające istotny wpływ na stan zdrowia naszych stawów, prowadzące do ich przeciążania i eksploatujące aparat ruchu. Ponadto, aby dodatkowo zabezpieczyć swoje stawy, i by upewnić się, że otrzymują one odpowiednie wsparcie, możemy również sięgnąć po stosowny suplement np. Olimp Glucosamine Plus, który docelowo zadba o cały układ ruchu i zmniejszy ryzyko rozwoju stanów zapalnych oraz kontuzji.

  SUPLEMENTY DIETY NA STAWY

  Do najlepszych preparatów na stawy zaliczamy: glukozaminę, chondroitynę, kolagen, witaminę C, kwas hialuronowy. Każda z wyżej wymienionych substancji wykazuje dobroczynny wpływ na stan zdrowia naszych stawów m.in. łagodząc bóle stawowe, zapobiegając kontuzjom, lecząc stany zapalne, wzmacniając i ochraniając nasze stawy. Im więc więcej owych składników dany suplement zawiera, tym zyskujemy większą pewność, że w sposób zaawansowany i kompleksowy zatroszczy się o cały aparat ruchu.

  GLUKOZAMINA NA STAWY

  Glukozamina to aminocukier naturalnie syntezowany w ustroju człowieka, jednak wskutek  różnych przyczyn jej produkcja w organizmie może maleć, zaś czynnikami przyczyniającymi się do tej niepożądanej sytuacji są często: zbyt forsowny trening, nadwaga, podeszły wiek, które obciążają nasze stawy oraz warunkują rozwój bolesnych zwyrodnień kostno-stawowych. Brak dostatecznych ilości glukozaminy w organizmie jest więc niekorzystnym zjawiskiem, jako że substancja ta uczestniczy w syntezie związków budulcowych chrząstki stawowej, oraz wpływa korzystnie na kondycję naszych stawów, wzmacniając je i przyspieszając ich regenerację. Co więcej, glukozamina może być stosowana równolegle z innymi lekami np. steroidowymi, a w formie suplementu występuje zwykle u boku takich substancji, jak: chondroityna, kolagen, MSM, i stanowi kompleksowe wsparcie w profilaktyce, jak również w leczeniu schorzeń stawów.

  ZALETY OLIMP GLUCOSAMINE PLUS

  Olimp Glucosamine Plus to suplement diety, dostarczający potężnej dawki siarczanu glukozaminy i chondroityny już w jednej porcji! Biorąc pod uwagę fakt, iż substancje te są niezbędnym budulcem tkanki chrzęstno-stawowej, można z łatwością wywnioskować, jak znamienny wpływ wywierają one na stan zdrowia i kondycję naszych stawów. Wraz z Olimp Glucosamine Plus zadbasz o cały aparat ruchu, zmniejszając ryzyko rozwoju bolesnych kontuzji, zapobiegając wystąpieniu poważnych zwyrodnień, wzmacniając ścięgna, mięśnie, wiązadła, oraz poprawiając regenerację stawów! Preparat jest szczególnie polecany osobom aktywnym fizycznie, narażonym na przeciążenia stawów, osobom starszym, w profilaktyce schorzeń zwyrodnieniowych stawów, oraz pomocniczo, jako środek łagodzący zaburzenia ruchu.

  DAWKOWANIE

  Zaleca się przyjmowanie 2 kapsułek na dzień, najlepiej po kapsułce na jeden posiłek, przez okres 6-8 tygodni.

  Olimp - Glucosamine Plus - 60 kaps.

  Jeszcze nie jesteś przekonany?

  ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ BAZĄ WIEDZY O Olimp Glucosamine Plus - 60 kaps.

  Napisz opinię

  Olimp Glucosamine Plus - 60 kaps.

  Olimp Glucosamine Plus - 60 kaps.

  KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ: