Olimp Chela-Mag B6 Skurcz Shot - 1 amp. (25ml)

PRODUCENT: Olimp

nowość
Olimp - Chela-Mag B6 Skurcz - 60 ml-13890

5,80 zł

- +

  Zamów i opłać w ciągu
  a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
  Otrzymujesz 5 punktów!
  Darmowa dostawa od 250 zł
  100% bezpieczne zakupy

  Zamów ten produkt i zgarnij
  10% cashbacku na kolejne zakupy!

  Twój program lojalnościowy mamutpro.pl

  Opis produktu

  Olimp Chela-Mag B6 Skurcz Shot - 1 amp. (25ml)

  CHELA-MAG B6 SKURCZ SHOT

  OLIMP CHELA-MAG B6 SKURCZ SHOT

  Suplement Olimp Chela-Mag B6 Skurcz Shot to najwyższej jakości magnez, którego udział został wzbogacony dodatkiem witaminy B6 dla jeszcze lepszego działania! Suplement Olimp Chela-Mag B6 Skurcz Shot, dzięki wysokiej koncentracji magnezu, zapobiega bolesnym skurczom mięśni, pomaga w utrzymaniu prawidłowej pracy mięśni, a także redukuje uczucie zmęczenia. Dodatkowo, suplement Olimp Chela-Mag B6 Skurcz Shot wspiera utrzymanie zdrowych kości i zębów oraz przyspiesza regenerację potreningową. Występujący w środku chelatowany magnez Albion, wzbogacony cytrynianem potasu, dobrze się wchłania, dzięki czemu jest niezwykle skuteczny. Już jedna porcja preparatu Olimp Chela-Mag B6 Skurcz Shot pokrywa aż 80% zapotrzebowania organizmu na magnez, zmniejszając dzięki temu dokuczliwe objawy towarzyszące niedoborowi tego pierwiastka, jak skurcze mięśni, drganie powiek czy drażliwość! Produkt dostępny w wygodnej formie shota.

  MAGNEZ - OPIS I WŁAŚCIWOŚCI

  Magnez spełnia w organizmie ludzkim szereg ważnych zastosowań, i już nieznaczny jego niedobór powoduje odczuwalny spadek zdrowia. Związek ten, niezbędny, by organizm mógł prawidłowo funkcjonować, jest jednak utrapieniem większości z nas. Dlaczego? Okazuje się, że spory odsetek społeczeństwa cierpi na jego niedobór, który jest wynikiem złej diety, przeżywanego stresu, wzmożonego wysiłku fizycznego, a nawet niektórych leków. Magnez wpływa na zdrowie psychiczne organizmu, dlatego też jest niezwykle ważny w diecie osób uczących się i pracujących umysłowo. Dodatkowo, pierwiastek ten usprawnia pracę szarych komórek, zwiększa zakres zdolnści umysłowych, jak zapamiętywanie i nauka, oraz niweluje uczucie zmęczenia i nadpobudliwość. Co ciekawe, jeśli cierpimy na problemy z zasypianiem, niewykluczone, że jest to spowodowane brakiem dostatecznych ilości magnezu w naszym organizmie, który wpływa także na dobry sen.

  Magnez, poza właściwościami wymienionymi powyżej, odpowiada również za zdrowie kości i zębów, i wraz z witaminą D oraz wapniem, zapobiega osteoporozie. Co ważne, związek ten wykazuje korzystny wpływ na stan naszego kośćca jedynie wówczas, kiedy jest go dwa razy mniej, niż wapnia, stąd też uwaga do wszystkich przyjmujących magnez, aby podczas jego suplementacji zapewnić większy dostęp organizmu do wapnia. Co więcej, magnez reguluje również zdrowie układu sercowo-naczyniowego, i podawany dożylnie osobom po przebytym zawale, zapobiega arytmii serca i zakrzepom.

  Magnez, by tego nie było dosyć, obniża ciśnienie krwi u osób ze zbyt wysokim ciśnieniem, a także wpływa korzystnie na trawienie i wspomaga leczenie wielu dolegliwości, jak zapalenie oskrzeli czy astma. Ponadto, związek ten zmniejsza szkodliwy wpływ toksycznych substancji na organizm, jak ołów czy rtęć, a także łagodzi bóle menstruacyjne i wpływa na prawidłowy skurcz mięśni, będąc tym samym pierwiastkiem o szerokim wachlarzu zastosowań.

  NIEDOBÓR MAGNEZU W ORGANIZMIE - OBJAWY

  Niedobór magnezu pojawia się zwykle przy niewłaściwej diecie, a także jest skutkiem zbyt wzmożonego wysiłku fizycznego i długoutrzymującego się stresu. Z tego względu, osobami szczególnie narażonymi na niedobór tego związku w organizmie są przede wszystkim osoby uczące się i pracujące umysłowo, pracownicy fizyczni i sportowcy, żyjący w ciągłym stresie. Co więcej, na niedobór magnezu w organizmie należy także uważać, jeśli się odchudzamy, jako że zbyt restrykcyjne diety redukcyjne mogą nie dostarczać wystarczających ilości tego pierwiastka.

  Niedobór magnezu jest nieprzyjemnym zjawiskiem, które objawia się bolesnymi skurczami i drganiem powiek, którym towarzyszą nadpobudliwość, rozdrażnienie oraz bezsenność. Aby skutecznie zniwelować problem niedoboru magnezu w organizmie, zaleca się zastosowanie stosownej suplementacji lub też włączenie do diety większej ilości produktów stanowiących naturalne źródło magnezu, jak kakao, pestki dyni czy szpinak.

  Olimp - Chela-Mag B6 Skurcz - 60 ml-13890

  Dawkowanie:

  Zaleca się stosowanie 1 ampułki dziennie zaraz po posiłku.

  Jeszcze nie jesteś przekonany?

  ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ BAZĄ WIEDZY O Olimp Chela-Mag B6 Skurcz Shot - 1 amp. (25ml)

  Napisz opinię

  Olimp Chela-Mag B6 Skurcz Shot - 1 amp. (25ml)

  Olimp Chela-Mag B6 Skurcz Shot - 1 amp. (25ml)

  Chelatowany magnez Albion wzbogacony dodatkiem cytrynianu potasu i witaminy B6 dla jeszcze lepszego działania! Suplement uzupełnia codzienną dietę w wysokiej jakości magnez, zmniejszając tym samym dokuczliwe objawy towarzyszące niedoborowi tego związku, jak bolesne skurcze czy drażliwość. Preparat wspiera pracę mięśni, niweluje zmęczenie oraz wspomaga zdrowie kości i zębów.

  KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

  TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%