Olimp Chela-Mag B6 Skurcz Shot - 1 amp. (25ml)

PRODUCENT: Olimp

Olimp - Chela-Mag B6 Skurcz - 60 ml-13890

Dostępność: Produkt niedostępny

5,80 zł

Podaj swój adres e-mail

Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz
powiadomienie na wskazany adres

Kup teraz, a zaoszczędzisz
0,50 zł
w kolejnym zamówieniu!
Może zainteresują Cię podobne produkty:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

Olimp Chela-Mag B6 Skurcz Shot - 1 amp. (25ml)

CHELA-MAG B6 SKURCZ SHOT

OLIMP CHELA-MAG B6 SKURCZ SHOT

Suplement Olimp Chela-Mag B6 Skurcz Shot to najwyższej jakości magnez, którego udział został wzbogacony dodatkiem witaminy B6 dla jeszcze lepszego działania! Suplement Olimp Chela-Mag B6 Skurcz Shot, dzięki wysokiej koncentracji magnezu, zapobiega bolesnym skurczom mięśni, pomaga w utrzymaniu prawidłowej pracy mięśni, a także redukuje uczucie zmęczenia. Dodatkowo, suplement Olimp Chela-Mag B6 Skurcz Shot wspiera utrzymanie zdrowych kości i zębów oraz przyspiesza regenerację potreningową. Występujący w środku chelatowany magnez Albion, wzbogacony cytrynianem potasu, dobrze się wchłania, dzięki czemu jest niezwykle skuteczny. Już jedna porcja preparatu Olimp Chela-Mag B6 Skurcz Shot pokrywa aż 80% zapotrzebowania organizmu na magnez, zmniejszając dzięki temu dokuczliwe objawy towarzyszące niedoborowi tego pierwiastka, jak skurcze mięśni, drganie powiek czy drażliwość! Produkt dostępny w wygodnej formie shota.

MAGNEZ - OPIS I WŁAŚCIWOŚCI

Magnez spełnia w organizmie ludzkim szereg ważnych zastosowań, i już nieznaczny jego niedobór powoduje odczuwalny spadek zdrowia. Związek ten, niezbędny, by organizm mógł prawidłowo funkcjonować, jest jednak utrapieniem większości z nas. Dlaczego? Okazuje się, że spory odsetek społeczeństwa cierpi na jego niedobór, który jest wynikiem złej diety, przeżywanego stresu, wzmożonego wysiłku fizycznego, a nawet niektórych leków. Magnez wpływa na zdrowie psychiczne organizmu, dlatego też jest niezwykle ważny w diecie osób uczących się i pracujących umysłowo. Dodatkowo, pierwiastek ten usprawnia pracę szarych komórek, zwiększa zakres zdolnści umysłowych, jak zapamiętywanie i nauka, oraz niweluje uczucie zmęczenia i nadpobudliwość. Co ciekawe, jeśli cierpimy na problemy z zasypianiem, niewykluczone, że jest to spowodowane brakiem dostatecznych ilości magnezu w naszym organizmie, który wpływa także na dobry sen.

Magnez, poza właściwościami wymienionymi powyżej, odpowiada również za zdrowie kości i zębów, i wraz z witaminą D oraz wapniem, zapobiega osteoporozie. Co ważne, związek ten wykazuje korzystny wpływ na stan naszego kośćca jedynie wówczas, kiedy jest go dwa razy mniej, niż wapnia, stąd też uwaga do wszystkich przyjmujących magnez, aby podczas jego suplementacji zapewnić większy dostęp organizmu do wapnia. Co więcej, magnez reguluje również zdrowie układu sercowo-naczyniowego, i podawany dożylnie osobom po przebytym zawale, zapobiega arytmii serca i zakrzepom.

Magnez, by tego nie było dosyć, obniża ciśnienie krwi u osób ze zbyt wysokim ciśnieniem, a także wpływa korzystnie na trawienie i wspomaga leczenie wielu dolegliwości, jak zapalenie oskrzeli czy astma. Ponadto, związek ten zmniejsza szkodliwy wpływ toksycznych substancji na organizm, jak ołów czy rtęć, a także łagodzi bóle menstruacyjne i wpływa na prawidłowy skurcz mięśni, będąc tym samym pierwiastkiem o szerokim wachlarzu zastosowań.

NIEDOBÓR MAGNEZU W ORGANIZMIE - OBJAWY

Niedobór magnezu pojawia się zwykle przy niewłaściwej diecie, a także jest skutkiem zbyt wzmożonego wysiłku fizycznego i długoutrzymującego się stresu. Z tego względu, osobami szczególnie narażonymi na niedobór tego związku w organizmie są przede wszystkim osoby uczące się i pracujące umysłowo, pracownicy fizyczni i sportowcy, żyjący w ciągłym stresie. Co więcej, na niedobór magnezu w organizmie należy także uważać, jeśli się odchudzamy, jako że zbyt restrykcyjne diety redukcyjne mogą nie dostarczać wystarczających ilości tego pierwiastka.

Niedobór magnezu jest nieprzyjemnym zjawiskiem, które objawia się bolesnymi skurczami i drganiem powiek, którym towarzyszą nadpobudliwość, rozdrażnienie oraz bezsenność. Aby skutecznie zniwelować problem niedoboru magnezu w organizmie, zaleca się zastosowanie stosownej suplementacji lub też włączenie do diety większej ilości produktów stanowiących naturalne źródło magnezu, jak kakao, pestki dyni czy szpinak.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie 1 ampułki dziennie zaraz po posiłku.

Ocena 
2018-12-18

papa skurcze łydek!

Nie jestem osobą trenującą, za to pracuję od rana do wieczora, nieraz po 12h, i od jakiegoś czasu narzekam, lub też NARZEKAŁAM na bolesne skurcze. Koleżanka z pracy powiedziała mi, że to może być przez brak magnezu w organizmie. Wygooglowałam więc magnez w tabletkach, znalazłam dobre opinie o produkcie Olimp, i oto kupiłam: Olimp Chela-Mag B6 Skurcz Shot. Nie żałuję- suplement zaczęłam brać ok. 2 tygodnie temu i już teraz odczuwam OGROMNĄ poprawę! Już nie czuję bolesnych skurczy ani drgania powiek, a muszę powiedzieć, że te poprzednie były czasami nie do zniesienia… Za namową koleżanki, poza magnezem, postanowiłam też kupić zestaw witamin dla kobiet Olimp, więc wciąż ten sam producent. Mam je dopiero od tygodnia i stosuję zgodnie z etykietą, ale już teraz jakoś mi lepiej (może to placebo, a może naprawdę działa!). Wiem jednak, że na długofalowe efekty trzeba zaczekać, nic, co dobre nie przychodzi łatwo ani szybko, ale już teraz wiem, że jeśli suplementy, zwłaszcza witaminy, to tylko OLIMP! Polecam.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Olimp Chela-Mag B6 Skurcz Shot - 1 amp. (25ml)

Olimp Chela-Mag B6 Skurcz Shot - 1 amp. (25ml)

Chelatowany magnez Albion wzbogacony dodatkiem cytrynianu potasu i witaminy B6 dla jeszcze lepszego działania! Suplement uzupełnia codzienną dietę w wysokiej jakości magnez, zmniejszając tym samym dokuczliwe objawy towarzyszące niedoborowi tego związku, jak bolesne skurcze czy drażliwość. Preparat wspiera pracę mięśni, niweluje zmęczenie oraz wspomaga zdrowie kości i zębów.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%