Olimp Chela-Mag B6 Forte Shot - 1 amp. (25ml)

PRODUCENT: Olimp

Zdjecie

Dostępność: Produkt niedostępny

3,99 zł

Podaj swój adres e-mail

Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz
powiadomienie na wskazany adres

Kup teraz, a zaoszczędzisz
0,30 zł
w kolejnym zamówieniu!
Może zainteresują Cię podobne produkty:
  • Ilość porcji:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

Olimp Chela-Mag B6 Forte Shot - 1 amp. (25ml)

CHELA MAG B6 FORTE SHOT

ROLA MAGNEZU W ORGANIZMIE

Rola magnezu w organizmie człowieka, nazywanego potocznie pierwiastkiem życia, jest niezwykle ważna i nie ogranicza się tylko do jednej funkcji; pierwiastek ten ma bowiem wpływ na naszą pamięć i koncentrację, stanowi ważny element strukturalny kości i zębów, uczestniczy w przekaźnictwie nerwowym, zwiększa nastrój i redukuje odczuwanie stresu, bierze udział w przemianie składników energetycznych, oraz wiele, wiele innych. Mimo tak długiej listy zastosowań magnezu, spełnia on jeszcze jedną, ważną rolę, wpływając na prawidłową kurczliwość mięśni, niezwykle istotną w trakcie wykonywania ćwiczeń. Co więcej, magnez wykazuje również działanie rozkurczowe na naczynia krwionośne, regulując tym samym ciśnienie krwi oraz zapobiegając rozwojowi groźnych schorzeń serca. Jego liczne właściwości wykorzystywane są w profilaktyce i leczeniu chorób układu sercowo-naczyniowego, stanów lękowych i depresji, oraz zaburzeń trawiennych. Jest również niezawodnym panaceum na wszelkiego rodzaju bóle menstruacyjne, wraz z witaminą D i wapniem buduje kości i zęby, zapobiegając osteoporozie, oraz działa odtruwająco, ochraniając organizm przed substancjami trującymi, jak metale ciężkie. Jak zatem widać, magnez jest związkiem o rozległym działaniu, bez którego nie mógłby się obejść nasz organizm.

CZY MAM NIEDOBÓR MAGNEZU?

Niedobór magnezu jest niekorzystnym zjawiskiem, wpływającym negatywnie na nasze zdrowie. Podstawowymi jego objawami są przede wszystkim: skurcze mięśni, drżenie kończyn, mrowienie lub drżenie powiek, bóle głowy, drętwota, zaburzenia snu, obniżenie koncentracji. Również kiedy nasze serce nie pracuje prawidłowo, jest to znak, iż być może cierpimy na niedobór magnezu, a w rozwiązaniu problemu może pomóc jego natychmiastowe uzupełnienie. Warto wówczas sięgnąć po produkty bogate w udział tego życiodajnego pierwiastka, jak źródła zbóż, orzechy, nasiona, naturalne kakao, gorzka czekolada, lub zastosować odpowiedni suplement diety, który w szybki i prosty sposób dostarczy nam właściwych ilości tego cennego związku. Osobami szczególnie narażonymi na niedobór magnezu są głównie osoby intensywnie pracujące umysłowo, jak uczniowie i studenci, pracownicy fizyczni, poddawani działaniu długotrwałego stresu, osoby odchudzające się, kobiety w ciąży i w okresie menopauzy.

ZALETY OLIMP CHELA MAG B6 FORTE SHOT

Olimp Chela Mag B6 Forte Shot to źródło wysokoprzyswajalnego magnezu w niespotykanej dotąd, płynnej formie! Suplement pozwala uzupełnić codzienną dietę w magnez, wpływając tym samym na poprawę funkcjonowania wielu podsystemów organizmu, jak przekaźnictwo nerwowe, układ krążenia czy stan psychiczny jednostki. Olimp Chela Mag B6 Forte Shot to potężna dawka magnezu w postaci chelatu aminokwasowego Albion, wynosząca aż 375 mg w jednej porcji, która pokrywa 100% dziennego zapotrzebowania na ten składnik. Dodatkowo, suplement został wzbogacony dodatkiem witaminy B6, zwiększającej jego wchłanianie, zaś wygodna forma niewielkiego shota pozwala na zabranie preparatu wszędzie i spożycie go niemal w dowolnej chwili! Suplementacja Olimp Chela Mag B6 Forte Shot to bogate źródło magnezu - pierwiastka, uczestniczącego w przemianie tłuszczy, węglowodanów oraz białek, niezbędnego do prawidłowej pracy mięśni, mającego znamienny wpływ na właściwe funkcjonowanie naszego układu nerwowego, oraz wiele innych. Dzięki Olimp Chela Mag B6 Forte Shot skutecznie zredukujesz uczucie zmęczenia, ciesząc się energią i dobrym nastrojem na dłużej! Produkt dostępny w kilku smakach.

DAWKOWANIE

Zaleca się przyjmowanie zawartości 1 ampułki preparatu na dzień, po posiłku lub inaczej po konsultacji z lekarzem. Nie należy przekraczać sugerowanej, dziennej porcji. Przed użyciem wstrząsnąć.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNE CHELA-MAG B6 FORTE SHOT
Porcja: 25 ml25 ml
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 11
opakowanie 25 ml
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (25 ml)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (25 ml) ZAW:
Witamina B6 1,4mg
Chelat aminokwasowy magnezu ALBION® 2083mg
Magnez 375mg
Porcja 25 ml
Magnez

Magnez jest pierwiastkiem chemicznym niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania organizmu ludzkiego. Stanowi składnik kości, a także odgrywa ważną rolę w przekazywaniu sygnałów w układzie nerwowym. Bierze udział w licznych procesach biologicznych, zachodzących w organizmie ludzkim. Znajduje się w wielu preparatach, suplementach diety, które mają na celu zadbać o jego prawidłowy poziom. Występuje w wielu pokarmach, ale łatwo o jego niedobór, na przykład poprzez picie kawy czy też spożywanie alkoholu.

Napisz opinię

Olimp Chela-Mag B6 Forte Shot - 1 amp. (25ml)

Olimp Chela-Mag B6 Forte Shot - 1 amp. (25ml)

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%