FA Nutrition So Good Soybean Pasta Fettucine - 200g

11,90 zł

10,71 zł

(Oszczędzasz 10%)

- +

Promocja
Zdjecie
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
Otrzymujesz 10 punktów!
Darmowa dostawa od 250 zł
100% bezpieczne zakupyOpis produktu

FA Nutrition So Good Soybean Pasta Fettucine - 200g

Makaron z soi organicznej - FA So Good Soybean Pasta Fettucine

FA So Good Soybean Pasta Fettucine to wysokiej jakości, ekologiczny makaron wykonany w 100% z soi organicznej. Produkt charakteryzuje się wysoką zawartością białka i błonnika oraz zawiera bardzo małą ilość tłuszczy nasyconych. Idealnie nadaje się dla ludzi uczulonych na gluten oraz dla wegan. Produkt dostępny jest również w wersji spaghetti. Sprawdza się na dietach redukcyjnych oraz masowych.

FA So Good Soybean Pasta Fettucine

  • Wyprodukowany w 100% z soi organicznej
  • Wysoka zawartość białka i błonnika 
  • Śladowe ilości tłuszczy nasyconych
  • Wolny od glutenu
  • Dostępny również w wersji spaghetti

Dawkowanie w dzień treningowy:

  • 50g 1-2 razy dziennie

Dawkowanie w dzień nietreningowy:

  • 50g 1-2 razy dziennie
Zdjecie

Dawkowanie:

1 PORCJA (6 KAPSUŁEK) 2-3 RAZY DZIENNIE

Skład

Porcja: g
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI ( g) ZAW:
Tłuszcz 3.1 g
Sól 0 g
Węglowodany 10 g
Białko 20.5 g
Błonnik 10 g
w tym tłuszcze nasycone 0.6 g
w tym cukry proste 7.5 g
Białko 68%
Węgle 32%

Jeszcze nie jesteś przekonany?

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ BAZĄ WIEDZY O FA Nutrition So Good Soybean Pasta Fettucine - 200g

Najlepsze zdrowe tłuszcze dla trzymających dietę

Nasza dieta powinna obfitować w źródła zdrowych tłuszczy. A co to właściwie oznacza? Zdrowe tłuszcze zwykliśmy nazywać nienasyconymi, wśród których najcenniejszymi są kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6.

Błonnik marchwiowy - skuteczność i działanie

Dostępny również w ofercie naszego sklepu, to dwa w jednym - funkcjonalność i smak! Błonnik marchwiowy Pharmovit to innowacja łącząca w sobie zalety błonnika rozpuszczalnego i nierozpuszczalnego. A o jakich korzyściach mowa?

Tłuszcz
Tłuszcz całkowity, czyli ilość tłuszczu dodanego i tłuszczu "ukrytego", naturalnie zawartego w składnikach suplementu diety. Są to zarówno kwasy tłuszczowe nasycone, jak i jedno i wielonienasycone. Tłuszcz dostarczany drogą pokarmową z pożywieniem konwencjonalnym, jak i w odżywkach i suplementach sportowych stanowi skoncentrowane źródło energii. Kwasy tłuszczowe zawarte w pożywieniu/suplementach pełnią również rolę budulcową i funkcjonalną, stanowią także element budulcowy istoty białej mózgu. NNKT są także prekursorami hormonów tkankowych i innych ważnych biologicznie związków.
Sól
Sól to potoczna nazwa związku chemicznego- chlorku sodu (NaCl). Ta stosowana jako przyprawa składa się przede wszystkim z sodu i z dodatkowych pierwiastków np. jodu. Sól jest potrzebna dla zachowania równowagi elektrolitowej w organizmie, jest też składnikiem płynów komórkowych oraz tkankowych. Jest niezbędna dla odpowiedniej pracy układu mięśniowego i nerwowego. Wskazana jest także dla osób cierpiących na niedociśnienie tętnicze. Jej nadmiar powoduje m.in. nadciśnienie tętnicze, miażdżycę i zwiększa ryzyko zachorowania na choroby sercowo-naczyniowe. Przyczynia się też między innymi do powstawania otyłości i cukrzycy typu II.
Węglowodany
Węglowodany to związki organiczne, które są bardzo szeroko rozpowszechnione w przyrodzie. Główne funkcje, jakie spełniają to rola materiału zapasowego oraz podporowego. Mają słodki smak i łatwo rozpuszczają się w wodzie. Znane nam są bliżej, jako cukry, sacharydy czy też cukrowce. Te, które występują w pożywieniu człowieka dzielimy na złożone oraz proste. Do złożonych, czyli wielocukrów należą skrobia i glikogen. Z kolei cukry proste to glukoza, fruktoza i galaktoza. Są niezbędne w codziennej diecie człowieka.
Białko

Białko stanowi jeden ze składników odżywczych organizmu. Odpowiada za transport substancji odżywczych, zwalcza toksyny, dostarcza energii, a także jest ważnym materiałem budulcowym. Niezbędne dla osób intensywnie trenujących, ponieważ wspomaga odbudowę oraz regenerację mięśni. Nadto zapobiega rozwojowi chorób układu krwionośnego. Znajduje się w wielu suplementach diety dla sportowców. Odchudzaniu sprzyja dieta o podwyższonej zawartości białka oraz obniżonej zawartości węglowodanów.

Napisz opinię

FA Nutrition So Good Soybean Pasta Fettucine - 200g

FA Nutrition So Good Soybean Pasta Fettucine - 200g

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ: