Aliness Witamina B Complex B50 Methyl - 100 kaps. [VEGE] + Activlab Energy In Sport BCAA Xtra 250ml GRATIS

Ostatnie sztuki!

59,90 zł

- +

nowość
Aliness - Witamina B Complex B50 Methyl - 100 kaps. [VEGE]-13665
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
  Otrzymujesz 59 punktów!
  Darmowa dostawa od 250 zł
  100% bezpieczne zakupy

  Zamów ten produkt i zgarnij
  10% cashbacku na kolejne zakupy!

  Twój program lojalnościowy mamutpro.pl

  Opis produktu

  Aliness Witamina B Complex B50 Methyl - 100 kaps. [VEGE] + Activlab Energy In Sport BCAA Xtra 250ml GRATIS

  WITAMINA B COMPLEX B50 METHYL

  WITAMINY Z GRUPY B - OPIS I DZIAŁANIE

  Witaminy z grupy B, wśród których wyróżniamy szereg związków o wielokierunkowym działaniu, to substancje odpowiedzialne przede wszystkim za sprawne funkcjonowanie układu nerwowego; ich regularna podaż z zewnątrz, drogą pokarmową jest więc bardzo ważna w aspekcie zachowania wysokich sprawności intelektualnych i ogólnego zdrowia psychicznego. Pierwsza z witamin z grupy B - witamina B1, zwana także tiaminą, to związek biorący udział w procesach energetycznych organizmu, i poza właściwościami regulującymi pracę układu nerwowego, wpływa ona korzystnie również na funkcjonowanie serca. Kolejna z opisywanych amin - ryboflawina, czyli witamina B2, poza udziałem w przemianie tłuszczy, białek i węglowodanów, wspiera prawidłowe widzenie oraz wpływa na tempo przemian metabolicznych. Niacyna, występująca także pod skrótem PP lub jako witamina B3, ochrania organizm przed zmęczeniem i zapobiega rozwojowi zmian skórnych, oraz jest niezbędna podczas syntezy hormonów płciowych, insuliny i kortyzolu. Kwas pantotenowy, będący inną nazwą witaminy B5, przeciwdziała znużeniu i ciągłemu zmęczeniu, a także wspiera leczenie zaburzeń snu. Witamina B6, czyli pirydoksyna, jest z kolei związkiem wpływającym na nasz nastrój, wykazując działanie antydepresyjne, oraz przeciwdziała anemii. Kolejna z amin z grupy B - niacyna, normalizuje poziom glukozy we krwi, przyczynia się do prawidłowego metabolizmu składników pokarmowych oraz wpływa korzystnie na stan włosów. Witamina B9, czyli inaczej kwas foliowy, to jedna z najbardziej znanych spośród witamin z grupy B, która wpływa na prawidłowe funkcjonowanie oraz stan układu nerwowego i krwiotwórczego. Witamina B12, składnik niezbędny w produkcji części morfotycznych krwi, jest substancją, której niedobór w organizmie może się przyczyniać do anemii, powodować depresję, a także zwiększać ryzyko wystąpienia zaburzeń na tle nerwowym. Ta oto poglądowa charakterystyka poszczególnych związków z grupy B obrazuje zasadność stosowania zrównoważonej diety, dostarczającej właściwych ilości wszystkim witamin z grupy B, których udział ma znamienny wpływ na zdrowie organizmu i jego prawidłowe funkcjonowanie.

  Już nieznaczny niedobór witamin z grupy B przyczynia się do pogorszenia stanu zdrowia, a także wpływa na spadek nastroju i samopoczucia. Dodatkowo, cechą wspólną, która łączy wszystkie witaminy z grupy B jest ich dobroczynny wpływ na stan zdrowia psychicznego, jednakże fakt, iż każda z zaliczanych do tej grupy związków amin odznacza się również innym, sobie tylko przypisanym zastosowaniem, sprawia, że niepożądane skutki uboczne niedoboru witamin z grupy B są znacznie rozleglejsze, i wpływają nie tylko na pogorszenie zdrowia układu nerwowego, a mogą również skutkować zaburzeniami pracy serca, występowaniem zmian skórnych i nadmiernym wypadaniem włosów, zaburzeniami wzrostu, dolegliwościami pokarmowymi, anemią, zwiększonym ryzykiem rozwoju chorób układu sercowo-naczyniowego, osłabieniem fizycznym.

  ZALETY ALINESS WITAMINA B COMPLEX B50 METHYL

  Suplement diety Aliness Witamina B Complex B50 Methyl to innowacyjna formuła łącząca w sobie udział kompleksu witamin z grupy B, niezwykle istotnych dla zachowania zdrowia psychicznego organizmu. Obecne w preparacie Aliness Witamina B Complex B50 Methyl witaminy z grupy B tj. witamina B6, B12, tiamina, niacyna, biotyna, kwas pantotenowy, kwas foliowy, ryboflawina, cholina, kwas paraaminobenzoesowy, a także inozytol, to mieszanka składników niezbędnych dla naszego organizmu, których wzajemny udział, jak również odrębne zastosowanie, jakim odznacza się każda z wymienionych wyżej amin, przyczynia się do regulacji stanu zdrowia organizmu i wspiera jego prawidłowe funkcjonowanie. Witaminy z grupy B, w zależności od rodzaju związku, o jakim mowa, chronią komórki ciała przed szkodliwym działanie stresu oksydacyjnego, zapewniają prawidłowe funkcjonowanie serca, wzmacniają odporność, poprawiają stan włosów i paznokci, uczestniczą w wielu procesach, jak metabolizm składników pokarmowych czy synteza nowych związków, w tym także hormonów płciowych, oraz zwiększają koncentrację i ułatwiają zapamiętywanie. Suplement diety Aliness Witamina B Complex B50 Methyl jest szczególnie rekomendowany osobom wykazującym niedobory witamin z grupy B oraz wszystkim intensywnie pracującym umysłowo i uczącym się. Produkt dostępny w postaci łatwych do połknięcia kapsułek.

  Aliness - Witamina B Complex B50 Methyl - 100 kaps. [VEGE]-13665

  Dawkowanie:

  Zaleca się stosowanie porcji 1 kapsułki produktu dziennie, do posiłku.

  Jeszcze nie jesteś przekonany?

  ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ BAZĄ WIEDZY O Aliness Witamina B Complex B50 Methyl - 100 kaps. [VEGE] + Activlab Energy In Sport BCAA Xtra 250ml GRATIS

  Napisz opinię

  Aliness Witamina B Complex B50 Methyl - 100 kaps. [VEGE] + Activlab Energy In Sport BCAA Xtra 250ml GRATIS

  Aliness Witamina B Complex B50 Methyl - 100 kaps. [VEGE] + Activlab Energy In Sport BCAA Xtra 250ml GRATIS

  KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

  Co jest lepsze od Biotech Zero BAR ?

  Dwie sztuki Biotech Zero Bar ZA DARMO!

  Zapisz się do newslettera, złóż i opłać zamówienie za min. 99 zł,
  a w przesyłce znajdziesz batony Biotech Zero Bar ZA DARMO! > regulamin promocji

  Gratis!