Aliness Witamina B Complex B50 Methyl - 100 kaps. [VEGE] + Activlab Energy In Sport BCAA Xtra 250ml GRATIS

PRODUCENT: Aliness

Aliness - Witamina B Complex B50 Methyl - 100 kaps. [VEGE]-13665

59,90 zł

- +

Kup teraz, a zaoszczędzisz
5,90 zł
w kolejnym zamówieniu!
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

Aliness Witamina B Complex B50 Methyl - 100 kaps. [VEGE] + Activlab Energy In Sport BCAA Xtra 250ml GRATIS

WITAMINA B COMPLEX B50 METHYL

WITAMINY Z GRUPY B - OPIS I DZIAŁANIE

Witaminy z grupy B, wśród których wyróżniamy szereg związków o wielokierunkowym działaniu, to substancje odpowiedzialne przede wszystkim za sprawne funkcjonowanie układu nerwowego; ich regularna podaż z zewnątrz, drogą pokarmową jest więc bardzo ważna w aspekcie zachowania wysokich sprawności intelektualnych i ogólnego zdrowia psychicznego. Pierwsza z witamin z grupy B - witamina B1, zwana także tiaminą, to związek biorący udział w procesach energetycznych organizmu, i poza właściwościami regulującymi pracę układu nerwowego, wpływa ona korzystnie również na funkcjonowanie serca. Kolejna z opisywanych amin - ryboflawina, czyli witamina B2, poza udziałem w przemianie tłuszczy, białek i węglowodanów, wspiera prawidłowe widzenie oraz wpływa na tempo przemian metabolicznych. Niacyna, występująca także pod skrótem PP lub jako witamina B3, ochrania organizm przed zmęczeniem i zapobiega rozwojowi zmian skórnych, oraz jest niezbędna podczas syntezy hormonów płciowych, insuliny i kortyzolu. Kwas pantotenowy, będący inną nazwą witaminy B5, przeciwdziała znużeniu i ciągłemu zmęczeniu, a także wspiera leczenie zaburzeń snu. Witamina B6, czyli pirydoksyna, jest z kolei związkiem wpływającym na nasz nastrój, wykazując działanie antydepresyjne, oraz przeciwdziała anemii. Kolejna z amin z grupy B - niacyna, normalizuje poziom glukozy we krwi, przyczynia się do prawidłowego metabolizmu składników pokarmowych oraz wpływa korzystnie na stan włosów. Witamina B9, czyli inaczej kwas foliowy, to jedna z najbardziej znanych spośród witamin z grupy B, która wpływa na prawidłowe funkcjonowanie oraz stan układu nerwowego i krwiotwórczego. Witamina B12, składnik niezbędny w produkcji części morfotycznych krwi, jest substancją, której niedobór w organizmie może się przyczyniać do anemii, powodować depresję, a także zwiększać ryzyko wystąpienia zaburzeń na tle nerwowym. Ta oto poglądowa charakterystyka poszczególnych związków z grupy B obrazuje zasadność stosowania zrównoważonej diety, dostarczającej właściwych ilości wszystkim witamin z grupy B, których udział ma znamienny wpływ na zdrowie organizmu i jego prawidłowe funkcjonowanie.

Już nieznaczny niedobór witamin z grupy B przyczynia się do pogorszenia stanu zdrowia, a także wpływa na spadek nastroju i samopoczucia. Dodatkowo, cechą wspólną, która łączy wszystkie witaminy z grupy B jest ich dobroczynny wpływ na stan zdrowia psychicznego, jednakże fakt, iż każda z zaliczanych do tej grupy związków amin odznacza się również innym, sobie tylko przypisanym zastosowaniem, sprawia, że niepożądane skutki uboczne niedoboru witamin z grupy B są znacznie rozleglejsze, i wpływają nie tylko na pogorszenie zdrowia układu nerwowego, a mogą również skutkować zaburzeniami pracy serca, występowaniem zmian skórnych i nadmiernym wypadaniem włosów, zaburzeniami wzrostu, dolegliwościami pokarmowymi, anemią, zwiększonym ryzykiem rozwoju chorób układu sercowo-naczyniowego, osłabieniem fizycznym.

ZALETY ALINESS WITAMINA B COMPLEX B50 METHYL

Suplement diety Aliness Witamina B Complex B50 Methyl to innowacyjna formuła łącząca w sobie udział kompleksu witamin z grupy B, niezwykle istotnych dla zachowania zdrowia psychicznego organizmu. Obecne w preparacie Aliness Witamina B Complex B50 Methyl witaminy z grupy B tj. witamina B6, B12, tiamina, niacyna, biotyna, kwas pantotenowy, kwas foliowy, ryboflawina, cholina, kwas paraaminobenzoesowy, a także inozytol, to mieszanka składników niezbędnych dla naszego organizmu, których wzajemny udział, jak również odrębne zastosowanie, jakim odznacza się każda z wymienionych wyżej amin, przyczynia się do regulacji stanu zdrowia organizmu i wspiera jego prawidłowe funkcjonowanie. Witaminy z grupy B, w zależności od rodzaju związku, o jakim mowa, chronią komórki ciała przed szkodliwym działanie stresu oksydacyjnego, zapewniają prawidłowe funkcjonowanie serca, wzmacniają odporność, poprawiają stan włosów i paznokci, uczestniczą w wielu procesach, jak metabolizm składników pokarmowych czy synteza nowych związków, w tym także hormonów płciowych, oraz zwiększają koncentrację i ułatwiają zapamiętywanie. Suplement diety Aliness Witamina B Complex B50 Methyl jest szczególnie rekomendowany osobom wykazującym niedobory witamin z grupy B oraz wszystkim intensywnie pracującym umysłowo i uczącym się. Produkt dostępny w postaci łatwych do połknięcia kapsułek.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie porcji 1 kapsułki produktu dziennie, do posiłku.

Napisz opinię

Aliness Witamina B Complex B50 Methyl - 100 kaps. [VEGE] + Activlab Energy In Sport BCAA Xtra 250ml GRATIS

Aliness Witamina B Complex B50 Methyl - 100 kaps. [VEGE] + Activlab Energy In Sport BCAA Xtra 250ml GRATIS

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%