Activlab Pharma MultiVit Complex - 20 tab.

7,50 zł

- +

Dodaj do listy życzeń Add to Compare
Activlab Pharma MultiVit Complex - 20 tab.
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
  Otrzymujesz 7 punktów!
  Darmowa dostawa od 250 zł
  100% bezpieczne zakupy

  Zamów ten produkt i zgarnij
  10% cashbacku na kolejne zakupy!

  Twój program lojalnościowy mamutpro.pl

  Opis produktu

  Activlab Pharma MultiVit Complex - 20 tab.

  ACTIVLAB PHARMA MULTIVIT COMPLEX

  WITAMINY I MINERAŁY - SUPLEMENTACJA

  Witaminy i składniki mineralne, choć mówi się o nich znacznie rzadziej, niż o makroskładnikach pokarmowych, są niezbędne, by nasz organizm mógł zachować zdrowie oraz prawidłowo funkcjonował. Co więcej, już nieznaczny niedobór którejkolwiek z amin czy pierwiastków powoduje spadek zdrowotności organizmu oraz upośledza pewne jego funkcje. Z tego powodu tak ważna jest zdrowa, zrównoważona dieta, dostarczająca bogactwa składników ze wszystkich grup pokarmowych. Niestety, współczesne życie w pędzie, ciągły stres oraz brak chwili na wypoczynek często uniemożliwiają regularne spożywanie posiłków, a jeśli nawet, to nierzadko są to dania gotowe, wcześniej przetworzone i niezdrowe. Taka sytuacja skutkuje zwykle wystąpieniem wielu niedoborów mikroelementów, które wówczas należy, jak najszybciej uzupełnić.

  Witaminy i minerały zawarte w pokarmie regulują wiele funkcji organizmu, wpływając na układ nerwowy, krwionośny i pokarmowy, oddziałując na sprawności seksualne i proces uwalniania energii, wzmacniając kości i zęby, jak również odpowiadając za prawidłowe widzenie oraz niezakłóconą pracę mięśni. Co więcej, zapotrzebowanie organizmu na poszczególne mikroskładniki pokarmowe wzrasta w stanach chorobowych, po przebytych urazach i operacjach, w okresie ciąży i laktacyjnym, a także w warunkach intensywnego obciążenia fizycznego, związanego z uprawianiem sportu. Dodatkowo, zapotrzebowanie to jest również zależne od działania takich czynników, jak wiek, płeć i masa ciała, a także warunkowane jest trybem życia i sposobem odżywiania jednostki.

  Witaminy jako substancje egzogenne muszą być stale pozyskiwane przez organizm z zewnątrz, za pośrednictwem pokarmu, albowiem organizm ludzki nie jest zdolny do ich samodzielnej syntezy. Podaż tę może ponadto ułatwić stosowna, zawężona do potrzeb jednostki suplementacja preparatami witaminowymi, z którą jednak należy się obchodzić ostrożnie, gdyż nadmiar poszczególnych amin w naszym organizmie (hiperwitaminoza) jest tak samo niekorzystny, jak ich niedobór (hipowitaminoza). Na szczęście dla nas, współczesny rynek suplementacyjny oferuje bogactwo środków witaminowo-minerałowych, które łączą w sobie działanie większej ilości witamin i mikroelementów, dzięki czemu nie musimy sięgać po kilka tabletek, gdyż wystarczy już tylko jedna.

  WITAMINY DLA SPORTOWCÓW

  Osoby aktywne fizycznie i sportowcy, z powodu dużego obciążenia, jakiemu poddają one systematycznie swój organizm w trakcie treningów, wykazują zwiększone zapotrzebowanie na poszczególne witaminy i minerały, zaś wśród nich najważniejszymi są m.in.: witaminy z grupy B, witamina A, C i E, a także potas, sód, magnez, wapń i żelazo. Wybierając zatem preparat witaminowo-minerałowy dla siebie, należy zwrócić większą uwagę na udział w nim wyżej wymienionych substancji, których zawartość pozwoli zadbać o zdrowie i dobrą kondycję organizmu w cyklu intensywnych ćwiczeń fizycznych.

  ZALETY ACTIVLAB PHARMA MULTIVIT COMPLEX

  Suplement diety Activlab Pharma Multivit Complex to wysokojakościowa mieszanka witamin i minerałów, dzięki której uzupełnisz niedobory poszczególnych mikroskładników pokarmowych w swoim organizmie, a także zapobiegniesz im kompleksowo w przyszłości! Suplement, dzięki odpowiednio zbilansowanej zawartości mikro- i makroelementów, pozwala zwiększyć odporność organizmu, a także wspiera jego prawidłowe funkcjonowanie. Zastosowanie to pomaga z kolei zwiększyć jakość życia, a także wspiera utrzymanie dobrej kondycji, niezbędnej szczególnie w okresie wyczerpujących ćwiczeń. Dodatkowym atutem produktu jest jego forma musujących tabletek, które odznaczają się dobrą rozpuszczalnością oraz interesującym smakiem! Wraz z Activlab Pharma Multivit Complex w postaci pysznego, orzeźwiającego napoju, uzyskanego po rozpuszczeniu produktu w wodzie, wesprzesz zdrowie swojego organizmu oraz poprawisz jakość życia na dłużej, nie martwiąc się kwestią niedoborowej diety oraz wyczerpującym treningiem!

  DAWKOWANIE

  Zaleca się stosowanie porcji 1 tabletki produktu na dzień, rozpuszczonej w 200 ml wody.

  Activlab Pharma MultiVit Complex - 20 tab.

  Jeszcze nie jesteś przekonany?

  ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ BAZĄ WIEDZY O Activlab Pharma MultiVit Complex - 20 tab.

  Napisz opinię

  Activlab Pharma MultiVit Complex - 20 tab.

  Activlab Pharma MultiVit Complex - 20 tab.

  KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ: