Activlab Pharma FlexActiv EXTRA - 30 sasz. (po 11g)

44,00 zł

- +

Dodaj do listy życzeń Add to Compare
Zdjecie
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
  Otrzymujesz 44 punktów!
  Darmowa dostawa od 250 zł
  100% bezpieczne zakupy

  Zamów ten produkt i zgarnij
  10% cashbacku na kolejne zakupy!

  Twój program lojalnościowy mamutpro.pl

  Opis produktu

  Activlab Pharma FlexActiv EXTRA - 30 sasz. (po 11g)

  ACTIVLAB PHARMA FLEXACTIV EXTRA

  DLACZEGO BOLĄ NASZE STAWY?

  Stawy stanowią bardzo newralgiczną część ciała człowieka, której działania nie zauważamy, dopóki nie stanie się coś, co tę pracę zakłóci. Niestety, lecz gdy w grę wchodzi ból i upośledzenie funkcji stawów, jest już za późno na profilaktykę, a konieczna jest stosowna terapia, która trwa zwykle długo i często zmusza do całkowitego zaniechania ćwiczeń. By więc powyższej, niekorzystnej sytuacji skutecznie zapobiegać, zaleca się szczególną troskę o aparat ruchu, który może wspomóc jedynie właściwa dieta oraz suplementacja.

  Nasze stawy, nawet jeśli nie należymy do grona osób uprawiających sport, są narażone na liczne przeciążenia każdego dnia; to bowiem dzięki ich obecności jesteśmy w stanie poruszać się i wykonywać najprostsze czynności takie, jak podnoszenie przedmiotów czy wstawanie, które to jednak przyczyniają się do stopniowej eksploatacji naszego układu ruchu. Jednakże, na jego stan winny zwracać większą uwagę szczególnie osoby aktywne fizycznie, albowiem to one najczęściej uskarżają się na bolesność stawów, która uniemożliwia dalszy trening. Zjawisko to ma niewątpliwie związek z dużym obciążeniem, któremu poddają one swoje stawy w trakcie wysiłku fizycznego oraz z licznymi błędami, które popełniają notorycznie nie tylko osoby początkujące, lecz także zawodowi sportowcy.

  Wśród najczęstszych błędów, stanowiących zwykle domenę osób początkujących, popełnianych także przez wyczynowych sportowców, wyróżniamy: wysoką częstotliwość treningów, przyjmowanie zbyt dużego obciążenia, nie mierzonego na siły ćwiczącego, pomijanie rozgrzewki przed i części rozciągającej po treningu. Wszystkie one stanowią czynniki nadmiernie eksploatujące nasze stawy, zwiększające ryzyko rozwoju kontuzji oraz zmian zwyrodnieniowych stawów. By więc kompleksowo zatroszczyć się o swój aparat ruchu, zaleca się całkowite wyeliminowanie powyższych błędów oraz zapobieganie im w przyszłości.

  KOLAGEN NA STAWY

  Stanowiący związek naturalnie produkowany w ludzkim organizmie, występujący w tkance łącznej, budujący także skórę, kości i ścięgna, kolagen jest dziś jednym z najbardziej znanych i skutecznych suplementów na stawy. Niestety, wraz z wiekiem spada naturalna synteza tego związku w organizmie, w związku z czym zaczynamy odczuwać tego nieprzyjemne skutki: utratę sprężystości skóry, zesztywnienie stawów, zaburzenia i ból podczas poruszania. Dodatkowo, obecny w niewielkich ilościach w pożywieniu, kolagen zawarty w pokarmie jest trudno przyswajalny, w związku z czym specjaliści rekomendują stosowanie suplementów z jego udziałem. Na szczęście dla nas, współczesny rynek suplementacyjny oferuje bogactwo preparatów na stawy z zawartością białek kolagenowych, których stosowanie wpływa pozytywnie na aparat ruchu, redukując ból stawów oraz zmniejszając ryzyko rozwoju zmian zwyrodnieniowych i kontuzji.

  ZALETY ACTIVLAB PHARMA FLEXACTIV EXTRA

  Suplement na stawy Activlab Pharma FlexActiv Extra to wysokojakościowy hydrolizat białek kolagenowych, wzbogacony dodatkiem witaminy C dla jeszcze lepszego działania! Preparat, dzięki swej zaawansowanej formule składników aktywnych, wspiera kompleksowo pracę i zdrowie całego aparatu ruchu, jak również poprawia regenerację stawów. Co więcej, zawarta w preparacie witamina C, dzięki udziałowi w naturalnej syntezie kolagenu w organizmie, wpływa dodatkowo na prawidłowe funkcjonowanie chrząstek i ścięgien. Dodatkowym atutem suplementu jest fakt, iż odznacza się on dobrą przyswajalnością składników w nim zawartych, w związku z czym zapewnia szybkie i docelowe działanie. Activlab Pharma FlexActiv Extra to propozycja dla osób aktywnych fizycznie, których treningi wykazują działanie szczególnie obciążające stawy, oraz dla wszystkich odczuwających negatywne skutki przeciążenia układu ruchu, jak bolesność stawów oraz trudność w poruszaniu się. Produkt dostępny w formie wygodnych w użyciu saszetek.

  DAWKOWANIE

  Zaleca się stosowanie porcji 1 saszetki produktu dziennie, pomiędzy posiłkami, rozpuszczonej w 200 ml wody.

  Zdjecie

  Jeszcze nie jesteś przekonany?

  ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ BAZĄ WIEDZY O Activlab Pharma FlexActiv EXTRA - 30 sasz. (po 11g)

  Napisz opinię

  Activlab Pharma FlexActiv EXTRA - 30 sasz. (po 11g)

  Activlab Pharma FlexActiv EXTRA - 30 sasz. (po 11g)

  KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ: