Activlab Pharma CalciumVit C - 20 tab.

PRODUCENT: Activlab

Zdjecie

Ostatnie sztuki!

5,99 zł

- +

  • Ilość porcji:
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

Opis produktu

Activlab Pharma CalciumVit C - 20 tab.

PHARMA CALCIUMVIT C

WITAMINA C - JAK DZIAŁA NA ORGANIZM?

Witamina C, nazywana inaczej kwasem askorbinowym, to związek, o którego rozległych właściwościach wie tak naprawdę niewiele osób; większość z nas kojarzy go bowiem ze środkiem dostępnym w niewielkich tabletkach, zadawanych zawsze w okresie jesienno-zimowym, by zapobiec bądź wyleczyć już występujące przeziębienie. Witamina C odgrywa tymczasem wiele innych ról, będąc nie tylko cennym surowcem w lecznictwie, lecz także nieocenionym składnikiem kosmetyków o działaniu odmładzającym skórę. Co więcej, stanowi ona także bardzo silny przeciwutleniacz, którego zdolność do neutralizowania szkodliwej działalności wolnych rodników wpływa dobroczynnie na nasze zdrowie oraz młody wygląd.

Niedobór witaminy C, na który ostatnio skarży się wiele osób, to niekorzystne zjawisko, którego pierwszymi objawami są: zwiększone ryzyko rozwoju niedokrwistości, związane z upośledzonym wchłanianiem żelaza przez organizm, będącym efektem niedostatecznych ilości kwasu askorbinowego w diecie, brak apetytu, osłabienie, krwawienia z dziąseł, zwiększona tendencja do powstawania siniaków, bóle mięśni i stawów, utrudnione gojenie się ran. W przypadku zaobserwowania u siebie przynajmniej kilku z powyższych objawów, należy jak najszybciej upewnić się, przez brak którego składnika cierpimy na nie oraz, jeśli nasze przypuszczenia się potwierdzą, zaś głównym źródłem problemów ze zdrowiem okaże się niedobór witaminy C w organizmie, zwiększyć jego udział w naszym codziennym menu.

Na niedobór witaminy C są szczególnie narażone osoby aktywne fizycznie oraz sportowcy, których wysokie obciążenie fizyczne zwiększa zapotrzebowanie organizmu na ten składnik, a także kobiety w ciąży i karmiące, osoby starsze, palący tytoń, jak również znajdujący się pod wpływem działania silnego stresu, albowiem czynniki takie, jak ciąża, dojrzały wiek, stosowanie używek oraz długotrwały stres także skutkują zwiększonym zapotrzebowaniem organizmu na kwas askorbinowy.

WITAMINA C A UKŁAD KRĄŻENIA

Witamina C, dzięki swoim unikalnym właściwościom, wspiera kompleksowo układ krwionośny, uszczelniając i wzmacniając naczynia krwionośne, a także ograniczając ryzyko rozwoju zmian miażdżycowych. Co więcej, dzięki tak zaawansowanemu działaniu, zmniejsza ona również tendencję do powstawania siniaków, krwawień z dziąseł oraz krwotoków, a przez wpływ na lepsze wchłanianie żelaza przez organizm, zapobiega ona także anemii.

ZALETY ACTIVLAB PHARMA CALCIUMVIT C

Suplement diety Activlab Pharma CalciumVit C to solidna dawka witaminy C i wapnia już w jednej porcji! Preparat, dzięki bogatej zawartości wyżej wymienionych składników, pomaga uzupełnić ich niedobory, jak również zapobiega im w przyszłości. Dodatkowym atutem produktu jest jego forma musujących tabletek, które odznaczają się dobrą rozpuszczalnością i szybką wchłanialnością przez organizm, dzięki którym suplement rozpoczyna swoją pracę niemal natychmiast po wypiciu napoju. Witamina C, zwana także kwasem askorbinowym, większości jest znana jedynie ze swych właściwości wspomagających leczenie przeziębienia, podczas gdy związek ten odgrywa szereg innych, nie mniej ważnych ról, wspierając prawidłowe funkcjonowanie organizmu, wzmacniając jego odporność, biorąc udział w naturalnej syntezie kolagenu, jak również będąc silnym antyoksydantem, zwalczającym wolne rodniki, i czynnikiem warunkującym zdrowie układu krążeniowego. Wapń z kolei, również obecny w preparacie, wspomaga prawidłową krzepliwość krwi, reguluje pracę mięśni, a także jest składnikiem niezbędnym w zachowaniu zdrowych i silnych kości oraz zębów. Wraz z Activlab Pharma CalciumVit C wesprzesz kompleksowo swoje zdrowie oraz raz na zawsze zażegnasz problem niedoboru witaminy C i wapnia!

DAWKOWANIE

Zaleca się przyjmowanie porcji 1 tabletki produktu dwa razy dziennie, rozpuszczonej w 200ml wody.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.

Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.

Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie)

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Zdjecie

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNECalciumVit C
Porcja: 1 tab
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 20
opakowanie20 tab
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (1 tab) ZAW:
Wapń600 mg (75%*)
Witamina C (kwas askorbinowy)160 mg (200%*)
Składniki:regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, węglany sodu; węglan wapnia, substancja wiążąca: sorbitol, glikol polietylenowy; glukoza, kwas l-askorbinowy, aromaty, substancje słodzące:aspartam, sacharyny; barwnik: ryboflawina.
* % RWS - Referencyjna wartość spożycia.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

Napisz opinię

Activlab Pharma CalciumVit C - 20 tab.

Activlab Pharma CalciumVit C - 20 tab.

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%