Diet Food Borówka + Luteina 500mg - 60 kaps.

PRODUCENT: Diet Food

nowość
Diet Food - Borówka   Luteina 500mg - 60 kaps.-14290

Ostatnie sztuki!

55,00 zł

- +

Kup teraz, a zaoszczędzisz
5,50 zł
w kolejnym zamówieniu!
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

Diet Food Borówka + Luteina 500mg - 60 kaps.

PREPARAT WSPOMAGAJĄCY ZDROWIE OCZU

Suplement diety Diet Food Borówka + Luteina 500 mg to wysokiej jakości preparat, którego zastosowanie wpływa dobroczynnie na wzrok. Preparat wykazuje działanie antyoksydacyjne i zwalcza nadmiar wolnych rodników w organizmie; tym samym, zapobiega rozwojowi zmian zwyrodnieniowych w plamce żółtej oka. Ponadto, suplement zmniejsza ryzyko rozwoju wad widzenia oraz zapobiega jaskrze i zaćmie. Diet Food Borówka + Luteina 500 mg poleca się osobom spędzającym dużo czasu przed telewizorem lub komputerem, a także wszystkim pracującym w pomieszczeniach ze sztucznym oświetleniem i uczęszczającym na solarium.

LUTEINA (PROGESTERON) - NIEZBĘDNA DO UTRZYMANIA CIĄŻY

Luteina, czyli inaczej progesteron, to hormon płciowy niezbędny, aby doszło do zapłodnienia. Produkowany przez jajniki i łożysko w czasie ciąży, a także przez ośrodkowy układ nerwowy i korę nadnerczy, związek ten pełni wiele ważnych funkcji w organizmie. Luteina w trakcie ciąży odpowiada za przygotowanie błony śluzowej macicy do implantacji - zagnieżdżenia zarodka. Co więcej, związek ten jest odpowiedzialny za utrzymanie ciąży do wytworzenia się łożyska oraz przeciwdziała poronieniu, zatrzymując skurcze macicy. Ponadto, związek ten bierze udział w syntezie hormonów metabolicznych dziecka, powoduje zmiany w gruczołach mlecznych, hamuje dojrzewanie następnych pęcherzyków Graffa.

Wpływ na stężenie luteiny we krwi kobiety ma przede wszystkim faza cyklu miesiączkowego. W pierwszej fazie, kiedy luteina nie jest potrzebna, jest jej niewiele. W tym czasie dominuje estrogen, który odpowiada za owulację i przygotowanie błony śluzowej macicy, zaś poziom luteiny zaczyna wzrastać bezpośrednio przed jajeczkowaniem. Luteina utrzymuje najwyższy poziom w ok. 22 dniu cyklu, i jest dalej wydzielana, jeżeli doszło do zapłodnienia. W innym wypadku, jeśli nie nastąpiło zapłodnienie, stężenie luteiny spada, zaś organizm kobiety stara się pozbyć nadmiaru nagromadzonej błony śluzowej, co objawia się w formie miesiączki.

NIEDOBÓR I NADMIAR LUTEINY - OBJAWY

Niedobór luteiny w przypadku braku ciąży objawia się na wiele sposób. Po pierwsze, kobieta nieregularnie miesiączkuje. W tym czasie mogą się również pojawiać zbyt obfite krwawienia. Po drugie, niski poziom luteiny może wpływać na kłopoty z zajściem w ciążę. Jednakże, nie tylko niedobór tego hormonu jest szkodliwy; okazuje się, że również nadmiar tego związku wpływa w sposób negatywny na zdrowie. Nadmiar luteiny, przyczyniając się do gromadzenia wody w organizmie, może powodować obrzęki, a ponadto sprzyja powstawaniu żylaków.

LUTEINA (BARWNIK) A ZDROWIE OCZU

Luteina to także naturalny żółty barwnik występujący w roślinach. Podobnie, jak wcześniej progesteron, jest on niezbędny w naszym organizmie dla zachowania prawidłowego wzroku. Zaliczana do ksantofilii, luteina działa niczym swoisty filtr ochraniający oko przed szkodliwym działaniem promieni UVA i UVB. Co więcej, jako antyoksydant, związek ten zwalcza nadmiar wolnych rodników w organizmie, zapobiegając rozwojowi zmian zwyrodnieniowych w plamce żółtej oka. Luteina jest polecana osobom pracującym przy komputerze, spędzającym bardzo dużo czasu przed telewizorem, przebywającym w pomieszczeniach ze sztucznym światłem.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie porcji 4 kapsułek produktu dziennie.

Napisz opinię

Diet Food Borówka + Luteina 500mg - 60 kaps.

Diet Food Borówka + Luteina 500mg - 60 kaps.

Preparat wspomagający zdrowie oczu. Suplement wykazuje działanie antyoksydacyjne, dzięki czemu neutralizuje wolne rodniki i zapobiega zwyrodnieniu plamki żółtej. Ponadto, zmniejsza ryzyko rozwoju wad widzenia i zapobiega jaskrze i zaćmie.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%