Diet Food Wapń + Witamina D3 1000mg - 120 kaps.

PRODUCENT: Diet Food

nowość
Diet Food - Wapń   Witamina D3 1000mg - 120 kaps.-14287

Ostatnie sztuki!

17,99 zł

- +

Kup teraz, a zaoszczędzisz
1,70 zł
w kolejnym zamówieniu!
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

Diet Food Wapń + Witamina D3 1000mg - 120 kaps.

WITAMINA D3 I WAPŃ W WALCE O ZDROWE KOŚCI I NIE TYLKO

Suplement diety Diet Food Wapń + Witamina D3 1000 mg to najwyższej jakości połączenie wapnia i witaminy D3, których zastosowanie daje policzalne efekty w postaci poprawy stanu zdrowia. Preparat Diet Food Wapń + Witamina D3 1000 mg wspiera funkcjonowanie układu nerwowego, wspomaga utrzymanie zdrowych kości i zębów oraz poprawia nastrój i zwalcza objawy depresji np. w okresie jesienno-zimowych zmian, które wpływają na pogorszenie samopoczucia. Suplement Diet Food Wapń + Witamina D3 1000 mg wpływa na prawidłową pracę mięśni oraz znajduje zastosowanie w profilaktyce nadciśnienia tętniczego i innych związanych z nim schorzeń. Produkt jest dostępny w formie wygodnych kapsułek.

WAPŃ - OPIS I WŁAŚCIWOŚCI W ORGANIZMIE

Wapń to pierwiastek niezbędny człowiekowi do życia. Jego największe stężenie znajduje się w kościach i zębach (99%), podczas gdy reszta wapnia występuje w niewielkich ilościach we wszystkich komórkach. Wapń reguluje pracę układu nerwowego, usprawnia przekazywanie impulsów nerwowych, kontroluje krzepliwość krwi. Związek ten wspomaga też utrzymanie zdrowych kości i zębów, wpływa na prawidłową krzepliwość krwi, usprawnia funkcjonowanie układu mięśniowego. Wapń, współdziałając z komórkami mięśniowymi, wpływa na kurczenie i rozkurczanie mięśni m.in. serca oraz gałek ocznych, i tym samym, umożliwia nam życie. W przypadku, kiedy prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego człowieka jest zagrożone, organizm zaczyna pobierać go z kości, co wpływa negatywnie na stan zdrowia tych struktur. Należy więc za wszelkę cenę unikać niedoboru wapnia w organizmie i regularnie dostarczać go wraz z pożywieniem lub suplementem.

Niedobór wapnia w organizmie objawia się bolesnymi skurczami mięśni, a także powoduje ból w stawach i mrowienie kończyn. Co więcej, zjawisko to może być przyczyną drętwienia rąk i nóg oraz powodować ubytki w uzębieniu i problemy ze snem. Nierzadko towarzyszą mu również krwotoki np. z nosa i stany lękowe. W skrajnych wypadkach, kiedy niedobór wapnia jest już zbyt duży, może dochodzić do złamań kości, a także pojawiają się utykanie i problem w chodzeniu.

WITAMINA D3 (CHOLEKALCYFEROL) - DZIAŁANIE I WPŁYW NA ZDROWIE

Witamina D3, czyli cholekalcyferol, to związek wytwarzany w skórze człowieka pod wpływem promieni UV. Niestety, w związku z położeniem geograficznym kraju, a także wskutek pracy, która znaczną większość z nas zmusza do spędzania całych dni w zadaszonych budynkach, spory odsetek społeczeństwa polskiego boryka się z niedoborem cholekalcyferolu. Zjawisko to jest niekorzystne i zagraża zdrowiu ludzkiemu, albowiem sam związek spełnia w naszym organizmie szereg ważnych funkcji, jak wpływ na zdrowie układu kostnego i zębów, pomoc we wchłanianiu i wykorzystaniu wapnia i fosforu, utrzymanie prawidłowego stężenia wapnia we krwi. Witamina D3 pomaga ponadto w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz układu odpornościoweg oraz, wraz z wapniem, znajduje zastosowanie w profilaktyce nadciśnienia tętniczego i chorób, które się z nim wiążą.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że niski poziom cholekalcyferolu w organizmie przyczynia się do spadku nastroju i może powodować depresję. Jednakże, poza tym, powoduje on też dyskomfort i otępienie oraz może się przyczyniać do uczucia zmęczenia. Warto więc zadbać o właściwe stężenie witaminy D3 w organizmie, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, z którym utożsamia się pogorszenie samopoczucia i depresję.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie porcji 2 kapsułek produktu dziennie.

Napisz opinię

Diet Food Wapń + Witamina D3 1000mg - 120 kaps.

Diet Food Wapń + Witamina D3 1000mg - 120 kaps.

Wapń i witamina D3, których zastosowanie wspiera funkcjonowanie układu nerwowego, wspomaga utrzymanie zdrowych kości i zębów oraz poprawia nastrój. Produkt wpływa na prawidłową pracę mięśni oraz znajduje zastosowanie w profilaktyce nadciśnienia tętniczego i innych związanych z nim chorób.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%