LiteFOOD Pestki Dyni - 500g

PRODUCENT: LiteFOOD

nowość
LiteFOOD - Pestki Dyni - 500g-14000

8,99 zł

- +

  Zamów i opłać w ciągu
  a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

  Opis produktu

  LiteFOOD Pestki Dyni - 500g

  PESTKI DYNI NA POTENCJĘ I ZDROWY WYGLĄD WŁOSÓW I PAZNOKCI

  Pestki dyni są szczególnie rekomendowane w diecie mężczyzn, albowiem, wskutek wysokiej zawartości cynku, wpływają one dobroczynnie na potencję oraz zwiększają zakres czynności seksualnych. Dodatkowo, obecny w pestkach dyni cynk, poza zastosowaniem powyżej, jest także wykorzystywany jako wsparcie w leczeniu prostaty i może zapobiegać rozrostowi tego gruczołu. Poza tym, cynk wpływa pozytywnie na stan i zdrowy wygląd włosów i paznokci, co sprawia, że winien on zajmować szczególne miejsce także w jadłospisie pań.

  SKĄD POCHODZI DYNIA?

  Dynia jest to owoc, którego bogata historia sięga czasów samego Kolumba, który, gdy tylko ujrzał jedną, natychmiast zapisał swoje spostrzeżenia w notatniku, dumając nad wielkim rozmiarem tegoż “warzywa”. Nazywana niegdyś banią, dynia liczy dziś ponad 760 różnych odmian, i wbrew temu, co zapisał Krzysztof Kolumb, nie jest ona warzywem, lecz owocem, w dodatku bardzo odżywczym. Dynia przybyła do Europy z Ameryki Środkowej, zaś pierwsze wzmianki o niej pochodzą jeszcze z okresu starożytności; wówczas, stanowiła ona przysmak podawany w domu wodza i polityka - Lukullusa, który uwielbiał smażyć ten owoc w miodzie i podawać swoim gościom. Dzisiaj dynia cieszy się nie mniejszą popularnością, i choć już nie serwuje się jej w miodzie, jak kiedyś, może ona stanowić smaczny i odżywczy dodatek do potraw. Co więcej, dynia, poza zastosowaniem w kuchni, jest również cenionym elementem dekoracyjnym, zwłaszcza w okresie święta Halloween, i rzeźbiona, może wzbogacać wygląd domostwa.

  PESTKI DYNI - ZASTOSOWANIE I WPŁYW NA ZDROWIE

  W naszym kraju szczególnie dużą popularnością cieszy się nie sam owoc, lecz jego pestki, które wpływają pozytywnie na potencję mężczyzn i przyczyniają się do zwiększenia zakresu doznań seksualnych panów. Wszystko to wskutek wysokiej zawartości cynku; szacuje się, iż zaledwie kilka nasion dyni zawiera aż 130-200 mg tego związku. O tym jednak, jakie jeszcze właściwości wykazują pestki dyni, piszemy poniżej.

  Poza wysoką zawartością cynku, pestki dyni stanowią bogate źródło także innych związków, a w tym nienasyconych kwasów tłuszczowych i fitosteroli; ich udział zapobiega tworzeniu się złogów cholesterolu LDL, znanego jako zły, oraz chroni organizm przed rozwojem miażdżycy i pasożytami. Co do tego ostatniego, na szczególną uwagę zasługują głównie świeże pestki dyni, które podawane dzieciom rano, na czczo, pomagają w zwalczaniu robaków i tasiemca.

  Pestki dyni, wskutek bogactwa magnezu, jakie zawierają, wykazują także pozytywny wpływ na stan układu nerwowego oraz nastrój, i regularnie spożywane, mogą zapobiegać spadkom samopoczucia i depresji. Z tego powodu są one polecane w okresach pogorszenia kondycji psychicznej organizmu. Drugim, odgrywającym tutaj ważną rolę pierwiastkiem jest potas, jaki także możemy znaleźć w nasionach dyni. Związek ten, podobnie jak wcześniej magnez, ma wpływ na zdrowie układu nerwowego i zapobiega stanom lękowym i depresji.

  UWAGI:

  Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.

  Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

  Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.

  Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie)

  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

  LiteFOOD - Pestki Dyni - 500g-14000

  Dawkowanie:

  Produkt można spożywać w formie przekąski, wyjadając go prosto z opakowania, lub łączyć go z potrawami i wykorzystywać jako posypkę do sałatek i chleba.

  Skład

  SKŁADNIKI AKTYWNEPestki Dyni
  Porcja:
  opakowanie500 g
  Zawartość: ZAW:
  Wartość odżywcza w100 g
  Wartość energetyczna2327 kJ / 556 kcal
  Tłuszcz45,8 g
  w tym kwasy tłuszczowe nasycone8,5 g
  Węglowodany18 g
  w tym cukry1,1 g
  Białko24,5 g
  Błonnik5,3 g
  Sól0,05 g
  Składniki:100% pestki dyni.
  Białko 27%
  Węgle 20%
  Tłuszcze 48%
  Błonnik 5%

  KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

  POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

  Napisz opinię

  LiteFOOD Pestki Dyni - 500g

  LiteFOOD Pestki Dyni - 500g

  Pestki dyni, których spożywanie dostarcza do organizmu bogactwa cennych związków, jak magnez, potas oraz cynk. Produkt wspiera potencję mężczyzn, zapobiega rozrostowi prostaty oraz wpływa pozytywnie na zdrowie psychiczne, przeciwdziałając stanom lękowym i depresji. Doskonale sprawdza się jako przekąska oraz dodatek do dań!

  TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%